Autor Wątek: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski  (Przeczytany 190771 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #570 dnia: Lutego 01, 2023, 13:31:27 pm »
Fatalnie z tym Rossardem wyszło, mega fatalnie. Liczyłem że jednak na drugą czesć sezonu dojdzie do dyspozycji, z nim w składzie ten zespół mógł by walczyć o wszystko. Z Cebulijem niestety nie widzę tego zbyt dobrze.
W końcu.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #571 dnia: Lutego 01, 2023, 14:47:00 pm »
Nie przesadzajmy z tym biadoleniem na przyjście Mauriucio do Rzeszowa. Potrzebowaliśmy zawodnika na 3 ustawienia, który przytrzyma przyjęcie i "potrafi" zaatakować. Na Juantorena nas nie stać. Nadarzyła się promocja, to z niej skorzystaliśmy. A może się okazać, że Mauricio wejściem na 3 ustawienia wygra nam finał PP, czy mecz o MP.

Odnoszę nieodparte wrażenie, że niektórym "kibicom" Resovii zostało z poprzednich sezonów biadolenie na swą drużynę, niezależnie coby zrobiła i jak się starała. Kiedy były podstawy do biadolenia to były, ale teraz wszystkie ręce na pokład i KIBICUJEMY NASZYM.   

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 358
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #572 dnia: Lutego 01, 2023, 15:18:23 pm »
Mauricio to bardzo dobry przyjmujący. Doświadczony i w krytycznych sytuacjach może pomóc Resovi w zdobyciu mistrzostwa.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #573 dnia: Lutego 01, 2023, 15:27:09 pm »
Borges przyjęcie ma, ale w ataku dramat.

Jedyne co można stwierdzić po jego przygodzie w Radomiu to że ma nadwagę i to sporą. Zawodnik z dobrym przyjęciem, nawet kulawy w ataku był by bardzo wartościowy, ale to nie ten zawodnik.
A pisanie że może wejdzie i wygra mp ::)
Wisimy na włosku który nazywa się Defalco.
W końcu.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #574 dnia: Lutego 01, 2023, 16:14:35 pm »
Jedyne co można stwierdzić po jego przygodzie w Radomiu to że ma nadwagę i to sporą. Zawodnik z dobrym przyjęciem, nawet kulawy w ataku był by bardzo wartościowy, ale to nie ten zawodnik.
A pisanie że może wejdzie i wygra mp ::)
Wisimy na włosku który nazywa się Defalco.

Miałbym do szanoenego forumowicza taką prośbę. Aby pochwalił się
pozytywnymi oczywiście swoimi wpisemi, na  tym forum, dotyczącym drużyny, lktórej rzekomo kibicuje. Chodzi mi oczywiście  o liczbę tych wpisów w tym sezonie. Będę zobowiązany
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2023, 16:36:49 pm wysłana przez Slawko »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #575 dnia: Lutego 01, 2023, 18:01:03 pm »
Jak szanownego ciekawią takie statystyki to z łatwością wyłowi moje posty z wątku meczowego, staram się napisać cokolwiek po każdym meczu który oglądne. Myślę że zdecydowana większość jest pozytywna.
Natomiast jesli ktoś pisze bez obrazy, ale głupotę w stylu  "może typ który był 4 przyjmującym w najgorszej drużynie ligi wejdzie i wygra nam MP" to moją reakcją jest ::)
W końcu.

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #576 dnia: Lutego 01, 2023, 22:47:11 pm »
Ja też się przyznaje, że dla mnie ten transfer jest co najmniej dziwny... Jak to jest, że Gdańsk potrafił wziąć perspektywicznego Chińczyka, zaksa ściągnęła Bednorza, a my... Oby Clemen i Troy dali radę do końca sezonu, bo jakiekolwiek zmiany to widzę w czarnych barwach. Ale żeby nie było... jestem na ogół pesymistką :D

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 947
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #577 dnia: Lutego 01, 2023, 22:59:50 pm »
A my chyba po prostu mieliśmy mało czasu.
Na 4 do treningu ok. Oby wszyscy w zdrowiu do końca sezonu.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 841
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #578 dnia: Lutego 01, 2023, 23:01:22 pm »
Ja też się przyznaje, że dla mnie ten transfer jest co najmniej dziwny... Jak to jest, że Gdańsk potrafił wziąć perspektywicznego Chińczyka, zaksa ściągnęła Bednorza, a my... Oby Clemen i Troy dali radę do końca sezonu, bo jakiekolwiek zmiany to widzę w czarnych barwach. Ale żeby nie było... jestem na ogół pesymistką :D

Bo może było tak, że klub nie szukał żadnego transferu na tej pozycji, tylko w ostatnich dniach wyszła sprawa z Rossardem i zdecydowali się jednak kogoś ściągnąć?  A że Gdańsk wcześniej wziął perspektywicznego Chińczyka, a ZAKSA Bednorza, to mieliśmy ograniczone pole manewru.

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Transfery- spekulacje, marzenia, wolne wnioski
« Odpowiedź #579 dnia: Lutego 01, 2023, 23:10:01 pm »
Bo może było tak, że klub nie szukał żadnego transferu na tej pozycji, tylko w ostatnich dniach wyszła sprawa z Rossardem i zdecydowali się jednak kogoś ściągnąć?  A że Gdańsk wcześniej wziął perspektywicznego Chińczyka, a ZAKSA Bednorza, to mieliśmy ograniczone pole manewru.
Wszystko możliwe, choć myślę, że trochę poszło o kasę. I pewnie też o brak czasu. W sumie to tak się zastanawiam, skoro sezon w Chinach się skończył, bo i Bednorz i Chińczyk chyba grali w tamtej lidze, to naprawdę już nikt inny ciekawy nie występował w tamtych rozgrywkach? Oczywiście to wszystko rozważania, bo osobiście nie śledzę tamtych rozgrywek, więc nie wiem, kto tak naprawdę tam gra. Aczkolwiek fajnie byłoby zobaczyć jakiegoś azjatę w szeregach Resovi :D