Autor Wątek: Karnety sezon 2021/22  (Przeczytany 26495 razy)

fanzwawy

• Senior/-ka
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #110 dnia: Października 06, 2021, 16:49:03 pm »
A czy klub zrobił cokolwiek by przyciągnąć kibiców po tak trudnym z wielu powodów okresie? 7

porterek

• Młodzik/-czka
  • *
« Odpowiedź #111 dnia: Października 06, 2021, 18:43:52 pm »
Po zakupie karnetów na siatkówkę dla siebie i córki ruszyło mnie sumienie i zakupiłem karnet na zabiegi relaksacyjno-upiększające dla mojej żony.
Kwoty takie same.
Karnety odbierałem w tym samym dniu.
W salonie przywitała mnie miła i uśmiechnięta pani, która po chwili rozmowy zaoferowała dodatkowo płatny masaż dla mojej zbolałej szyi, bym mógł wykorzystać czas oczekiwania na żonę.
Odbierając karnety na siatkówkę w sklepiku na Podpromiu przywitała mnie posępna twarz pani odliczającej czas do 18 i młody pomocny chłopak. Gdyby nie on to w sumie czułem się jakbym naruszył święty spokój tej pani. Nie widziałem koszulek, szalików etc., a miałem je zakupić dla siebie i córy.
Ot, taka mało istotna różnica w podejściu do klienta.

fanzwawy

• Senior/-ka
« Odpowiedź #112 dnia: Października 06, 2021, 20:14:17 pm »
Po zakupie karnetów na siatkówkę dla siebie i córki ruszyło mnie sumienie i zakupiłem karnet na zabiegi relaksacyjno-upiększające dla mojej żony.
Kwoty takie same.
Karnety odbierałem w tym samym dniu.
W salonie przywitała mnie miła i uśmiechnięta pani, która po chwili rozmowy zaoferowała dodatkowo płatny masaż dla mojej zbolałej szyi, bym mógł wykorzystać czas oczekiwania na żonę.
Odbierając karnety na siatkówkę w sklepiku na Podpromiu przywitała mnie posępna twarz pani odliczającej czas do 18 i młody pomocny chłopak. Gdyby nie on to w sumie czułem się jakbym naruszył święty spokój tej pani. Nie widziałem koszulek, szalików etc., a miałem je zakupić dla siebie i córy.
Ot, taka mało istotna różnica w podejściu do klienta.
No i właśnie. Niby drobiazg ale jak wymowny. A miało być lepiej.

Pablo - EWP

• Senior/-ka
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
« Odpowiedź #113 dnia: Października 07, 2021, 20:12:08 pm »
Pytanie brzmi, dlaczego, czy jest to :
- pokłosie niepewności związanej z covid-19 ?
- wysokich cen karnetów ?
- pogrywania sobie klubu z wieloletnimi kibicami ?
- coś się wypaliło i o atmosferze Podpromia można mówić w czasie przeszłym ?

Nie znam odpowiedzi, może kilka z tych rzeczy się na siebie ponakładało i klub ma olbrzymi problem.
Moim zdaniem wszystkiego po trochę, aczkolwiek w moim przypadku ZDECYDOWANIE PUNKT 3 >:( >:(
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)