Autor Wątek: Karnety sezon 2021/22  (Przeczytany 44024 razy)

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 19, 2020, 09:35:46 am »
O zgrozo karnety są jeszcze dostępne.

To tylko dowodzi, że cierpliwość kibiców Resovii jest na wyczerpaniu. Biorąc pod uwagę bon rabatowy, czyli właściwie brak ryzyka "naciągnięcia" kibica na kasę w wypadku braku możliwości obejrzenia części sezonu z powodu nasilenia pandemii, wydaje się, że władze klubu powinny zweryfikować w przyszłym sezonie politykę cenową. Nie każdy jest napalony tak jak ja (już zarezerwowałem, ale drugiego dla córki już nie - ona nie zawsze może pójść na mecz) bo chyba nie chodzi o to, że nie każdego stać. Gdy była lepsza atmosfera wokół klubu i drużyny i nie było trzech sezonów dziadostwa, to karnety schodziły jak ciepłe bułeczki pomimo, że były nawet nieco droższe niż obecnie. Mam nadzieję, że da to do myślenia zarządowi.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 19, 2020, 09:50:02 am »
My w 6 osób z C3 w tym roku odpuściliśmy karnety. Pierwszy raz po chyba 8 sezonach :/

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 19, 2020, 09:52:03 am »
Tu jeszcze jest inna kwestia. Znajomy nie bierze karnetu bo boi się podłapać coś na hali a jest astmatykiem...
Cena też robi swoje. W czasach, gdy są zwolnienia, obcięcia  pensji itp karnet  za 5 stów przestaje być ważny.

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka


Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 19, 2020, 10:00:32 am »
Wcale nie dziwi mnie dostępność karnetów- nie Asseco Resovio, nie tak się zdobywa 500+.

Poczekam na zniżki na sezon 2021/2022.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 19, 2020, 15:03:42 pm »
Jeżeli w tym sezonie wyniki sportowe nadal będą niezadowalające, a poprzez ceny karnetów Góral znowu pokaże kibicom oderwanie od rzeczywistości. To śmiem twierdzić, że będzie to koniec klubu. Chyba, że znajdzie się inny zamożny właściciel i pozwoli działać osobom znającym się na "robieniu" klubu siatkarskiego.

galiba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 19, 2020, 18:40:34 pm »
Jeszcze się nic nie zaczęło a już grupa  wiecznie nie zadowolonych zaczyna szaleć na forum. Przez okres kilku sezonów dla niektórych osób cały czas jest źle jak nie trener to prezes jak nie prezes to spiker jak nie spiker to KK jak nie KK to pan Góral, to ktoś znowu chce swoje miejsce (dobrze by było żeby za brak wyników dali za darmo). Nikt nikomu z portfela nie wyciąga pieniędzy na karnet bez jednego czy drugiego super kibica sukcesu Góral nie przestanie finansować klubu i klub będzie istniał.

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 19, 2020, 22:04:46 pm »
Ja też po raz pierwszy od wielu lat odpuściłam kupowanie karnetu. Choć nie powiem bo długo zastanawiałam się, co zrobić. Poniekąd trochę przeważył fakt, że jak sytuacja w przyszłym sezonie się unormuje, to można będzie wrócić na swoje miejsca (z czego z pewnością skorzystam). A teraz... Mam wrażenie, że z atmosferą na meczach może być tak średnio (wiem, że ta szachownica była konieczna ale jednak...). No ale pożyjemy, zobaczymy. Jak się karnety nie wykupią to zawsze na jeden mecz będzie można się przejść  ;) Nawiasem mówiąc ciekawe, czy na meczach tak jak w sklepach i innych miejscach będzie trzeba mieć cały czas maseczkę .

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 20, 2020, 10:40:55 am »
Jeszcze się nic nie zaczęło a już grupa  wiecznie nie zadowolonych zaczyna szaleć na forum. Przez okres kilku sezonów dla niektórych osób cały czas jest źle jak nie trener to prezes jak nie prezes to spiker jak nie spiker to KK jak nie KK to pan Góral, to ktoś znowu chce swoje miejsce (dobrze by było żeby za brak wyników dali za darmo). Nikt nikomu z portfela nie wyciąga pieniędzy na karnet bez jednego czy drugiego super kibica sukcesu Góral nie przestanie finansować klubu i klub będzie istniał.
Uwielbiam takie typowo "polaczkowate" narzekanie (na narzekających), segregowanie i ocenianie :( Widać doświadczenie przez Kolegę przemawia, albo i znajomość planów Pana Górala...
A co do klubu - to bez jednego czy drugiego klub się nie zawali, ale bez jednego lub drugiego tysiąca kibiców może już być różnie.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 20, 2020, 13:05:46 pm »
a poprzez ceny karnetów Góral znowu pokaże kibicom oderwanie od rzeczywistości.

Oderwanym od rzeczywistości to trzeba być żeby sądzić że Góral ustala ceny karnetów...
W końcu.