Autor Wątek: Karnety sezon 2021/22  (Przeczytany 44464 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 20, 2021, 15:31:13 pm »
A ile wynosi bon rabatowy, który jest dostępny dla osób które zakupiły karnet w tamtym sezonie ?

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 20, 2021, 16:18:30 pm »
A ile wynosi bon rabatowy, który jest dostępny dla osób które zakupiły karnet w tamtym sezonie ?
"Z uwagi na fakt, że w sezonie 2021/2022 wszystkie mecze Asseco Resovii rozegrane zostały w RCS-W ?Podpromie? bez udziału kibiców, wysokość rabatu równa jest cenie zakupu karnetu w ubiegłym  sezonie."

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 20, 2021, 19:54:13 pm »
I tym oto sposobem po latach kupowania karnetu zostanę kibicem telewizyjnym ,życzę fajnego kibicowania z sektora B2 6 9.The END.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 20, 2021, 20:33:46 pm »
I to jest sedno problemu. Nie rozumiem jak jednym zdaniem można przekreślić WIELOLETNIE wspieranie klubu. I co i nic ? Jakieś wytłumaczenie dlaczego taka decyzja? Jeśli dobrze rozumiem to klub jednak liczy na 100 % obłożenie hali czyli .... mocna niekonsekwencja. Szkoda a może nawet i coś mocniejszego tutaj powinno się znaleźć.

Ps. "Z uwagi na fakt, że w sezonie 2021/2022 wszystkie mecze Asseco Resovii rozegrane zostały w RCS-W Podpromie bez udziału kibiców, (...)"  to mam nadzieję że pomyłka a nie proroctwo.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2021, 20:43:22 pm wysłana przez dafu »

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 20, 2021, 21:07:33 pm »
Przeczytałem regulamin sprzedaży karnetów i nie podoba mi się on bardzo. Ja rozumiem, że obostrzenia związane z COVID zaburzają planowanie sprzedaży, ale jednak można chyba było rozwiązać problem zachowania miejsc, chociażby wyznaczając dla niezaszczepionych sektory nie objęte dotąd sprzedażą karnetową (te wzdłuż linii końcowych boiska). No, chyba, że jakieś inne przepisy na to nie pozwalają. Nie ukrywam, że mi i moim kolegom z którymi chodzę na mecze bardzo zależy na zachowaniu miejsc. Jest nas kilkunastu, mamy je stałe od 15 lat i przychodzimy nie tylko na mecz (chociaż on jest oczywiście głównym celem), ale również pogadać, pożartować, po prostu spotkać się. Większość z nas jest po to już ponad pół godziny przed meczem. Tworzy to niepowtarzalny klimat bez którego samo widowisko bardzo wiele straci. Pamiętam, że obiecane przez klub było zachowanie w przyszłości miejsc sprzed sezonu 2020/21. Dziś widzę, że  klub od tego odchodzi, choć mam nadzieję, że tylko na ten "covidowy" sezon i w przyszłym roku jednak wrócą do starej rezerwacji. Dobrze by było, żeby ktoś z klubu się tutaj na ten temat wypowiedział i wziął udział w dyskusji (mam nadzieję, że może nawet sam Pan Prezes czyta to forum). Myślę, że warto poszanować wieloletnich kibiców kupujących karnety niezależnie od koniunktury i miejsca klubu w tabeli, bo "kibice sukcesu" - jak sama nazwa wskazuje - są tylko wtedy, jak są sukcesy.

PS
Prosiłbym któregoś moderatora o założenie nowego tematu dotyczącego karnetów na sezon 2021/22 i przeniesienie do niego dzisiejszych wpisów.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2021, 21:09:38 pm wysłana przez Resofan »

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 20, 2021, 22:06:14 pm »
Dodajmy jeszcze do tego wzrost cen karnetów- średnio o 50/100 złotych w porównaniu do poprzedniego sezonu.

Argument w stylu- "no, ale transfery..." do mnie kompletnie nie przemawia- już to było nie raz w nowożytnej historii klubu, że z ceną miała iść jakość, a jak bywało, to wiecie sami.

Ja, podobnie jak poprzednicy, czuję się oszukany i mocno zastanawiam się nad kupnem karnetu na kolejny sezon- w korporacji mają się cyferki zgadzać, lojalność już nie.

dzystek1

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 21, 2021, 09:17:08 am »
16.12.2020 roku w temacie mojego karnetu dostałem taką odpowiedź ze strony klubu - Jeżeli nie rozegramy e tym sezonie żadnego meczu z publicznością , na kolejny sezon otrzyma Pan karnet -bezpłatnie .  A teraz się okazało że chcąc zachować swoje miejsce muszę do 25 sierpnia dopłacić 100 zł .

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 21, 2021, 09:41:31 am »
Jestem wściekły. Nie rozumiem dlaczego klub nie wraca do wcześniejszego systemu rezerwacji karnetów. Przecież jeżeli ktoś jest odpowiedzialny i się zaszczepił to dlaczego nie może wykupić miejsca, na którym lojalnie siedzi od nastu lat ? Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, dla niezaszczepionych można wydzielić sektory, które nigdy wcześniej nie były przewidziane w procesie rezerwacji.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 21, 2021, 15:02:39 pm »
Sądzę, że klub powinien jeszcze przemyśleć zasady rezerwacji miejsc, bo z obecnego pomysłu jest znacznie więcej szkody niż pożytku.
Szacuję, że kibice zaszczepieni są w około 65-70%, więc nie ma się czego obawiać.
Może jednak warto skorzystać z pomysłu Kiko?
Czasu jest niewiele, ale wystarczająco dużo.
Dopuśćmy rezerwację dotychczasowych miejsc z zastrzeżeniem, że miejsca mogą być przez klub zmienione, jeśli będzie to wynikać z obostrzeń ogólnopolskich. W takiej sytuacji kibice będą się musieli pogodzić z pewnymi niedogodnościami.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2021, 15:07:12 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 24, 2021, 13:09:57 pm »
Dopuśćmy rezerwację dotychczasowych miejsc z zastrzeżeniem, że miejsca mogą być przez klub zmienione, jeśli będzie to wynikać z obostrzeń ogólnopolskich. W takiej sytuacji kibice będą się musieli pogodzić z pewnymi niedogodnościami.
Zaraz się znajdzie kilku takich, którzy będą kontestować zasady i reguły takiej zmiany - a czemu ja mam zmienione, a z sektora obok nie (pewnie znajomi prezesa), itd.

Obecny regulamin jest jakimś tam kompromisem, a jak każdy kompromis nie do końca jest w stanie objąć wszystkie racje.
Mam wrażenie, że po powrocie do "normalności", bez obostrzeń i limitów, Klub wróci do pierwotnego pomysłu, i w kolejnym sezonie będzie prawo pierwokupu miejsca, na podstawie karnetu przedpandemicznego  ;)

Podwyżki cen nie łapię  :'(