Autor Wątek: Karnety sezon 2021/22  (Przeczytany 44020 razy)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #110 dnia: Października 06, 2021, 16:49:03 pm »
A czy klub zrobił cokolwiek by przyciągnąć kibiców po tak trudnym z wielu powodów okresie? 7

porterek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #111 dnia: Października 06, 2021, 18:43:52 pm »
Po zakupie karnetów na siatkówkę dla siebie i córki ruszyło mnie sumienie i zakupiłem karnet na zabiegi relaksacyjno-upiększające dla mojej żony.
Kwoty takie same.
Karnety odbierałem w tym samym dniu.
W salonie przywitała mnie miła i uśmiechnięta pani, która po chwili rozmowy zaoferowała dodatkowo płatny masaż dla mojej zbolałej szyi, bym mógł wykorzystać czas oczekiwania na żonę.
Odbierając karnety na siatkówkę w sklepiku na Podpromiu przywitała mnie posępna twarz pani odliczającej czas do 18 i młody pomocny chłopak. Gdyby nie on to w sumie czułem się jakbym naruszył święty spokój tej pani. Nie widziałem koszulek, szalików etc., a miałem je zakupić dla siebie i córy.
Ot, taka mało istotna różnica w podejściu do klienta.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #112 dnia: Października 06, 2021, 20:14:17 pm »
Po zakupie karnetów na siatkówkę dla siebie i córki ruszyło mnie sumienie i zakupiłem karnet na zabiegi relaksacyjno-upiększające dla mojej żony.
Kwoty takie same.
Karnety odbierałem w tym samym dniu.
W salonie przywitała mnie miła i uśmiechnięta pani, która po chwili rozmowy zaoferowała dodatkowo płatny masaż dla mojej zbolałej szyi, bym mógł wykorzystać czas oczekiwania na żonę.
Odbierając karnety na siatkówkę w sklepiku na Podpromiu przywitała mnie posępna twarz pani odliczającej czas do 18 i młody pomocny chłopak. Gdyby nie on to w sumie czułem się jakbym naruszył święty spokój tej pani. Nie widziałem koszulek, szalików etc., a miałem je zakupić dla siebie i córy.
Ot, taka mało istotna różnica w podejściu do klienta.
No i właśnie. Niby drobiazg ale jak wymowny. A miało być lepiej.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #113 dnia: Października 07, 2021, 20:12:08 pm »
Pytanie brzmi, dlaczego, czy jest to :
- pokłosie niepewności związanej z covid-19 ?
- wysokich cen karnetów ?
- pogrywania sobie klubu z wieloletnimi kibicami ?
- coś się wypaliło i o atmosferze Podpromia można mówić w czasie przeszłym ?

Nie znam odpowiedzi, może kilka z tych rzeczy się na siebie ponakładało i klub ma olbrzymi problem.
Moim zdaniem wszystkiego po trochę, aczkolwiek w moim przypadku ZDECYDOWANIE PUNKT 3 >:( >:(
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpnia 05, 2022, 15:39:54 pm »
Cytuj
I etap rezerwacji przeznaczony będzie dla posiadaczy karnetów z sezonu 2021/2022, którzy chcą kupić karnet na sezon 2022/2023 na miejsce zajmowane w sezonie 2021/2022. Do zarezerwowania karnetu w Etapie I, niezbędne będzie podanie numeru karnetu z poprzedniego sezonu. Jeden numer karnetu z sezonu 2021/2022 będzie uprawniał do zakupu tylko jednego karnetu na kolejny sezon.

W I etapie, Klub przygotował dla Kibiców specjalną ofertę, w której ceny karnetów będą niższe względem cennika z ubiegłego sezonu. W cenie karnetu wliczony będzie rabat w wysokości 50 zł.

I Etap rezerwacji potrwa od 16 sierpnia do 21 sierpnia.

II etap rezerwacji przeznaczony będzie dla osób, które posiadały karnet w jednym z trzech ostatnich sezonów sportowych, tj. 2019/2020, 2020/2021 lub 2021/2022.  W etapie II będzie można zakupić karnet na dowolne dostępne miejsce ? obowiązuje zasada ?kto pierwszy, ten lepszy?. Do zakupu dowolnej liczby karnetów w etapie II, niezbędne będzie podanie jednego numeru karnetu z trzech ostatnich sezonów.
No i się wyjaśniło gdzie klub ma wieloletnich kibiców. Szkoda.

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Karnety sezon 2022/23
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpnia 05, 2022, 17:32:54 pm »
No i się wyjaśniło gdzie klub ma wieloletnich kibiców. Szkoda.

Mówiłem o tym od początku sprzedaży karnetów, gdy zrezygnowano (poniekąd przymusowo) z wieloletnich przywilejów dla karnetowiczów - bodajże od sezonu 08/09 [na pewno po FF Challenge Cup na Podpromiu] można było corocznie zakupić karnet na swoim miejscu.

Rozwiązaniem tamtej sytuacji była sprzedaż biletów w czasach obostrzeń pandemicznych - o czym również pisałem (w tym temacie nawet) - ale Klub wybrał pewny przychód.
Czy słusznie? Popatrzmy na wyniki frekwencyjne z ostatnich lat :)

Ja na całe szczęście mam ten "przywilej", że mam karnet z tamtego roku (na starym miejscu), więc zapewne skorzystam z oferty, jaką Klub wystosował do Kibiców.

Cytat: assecoresovia.pl
Klub zastrzega sobie prawo do rezerwacji miejsc w przedsprzedaży z przeznaczeniem dla Sponsorów oraz gości specjalnych, a także na potrzeby wynikające ze zobowiązań wynikających z umów z CEV oraz PLS.

Jakiś śmieszek na stronie napisał, że cokolwiek będziemy mieć wspólnego z CEV w tym sezonie  ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2022, 17:36:54 pm wysłana przez arek »

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpnia 21, 2022, 20:12:16 pm »
Mam karnet na sezon 2019/2020. Gdzie jest jego numer?
Poza danymi na sektor/rząd/miejsce nic tam nie ma....

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 21, 2022, 21:05:35 pm »
Mam karnet na sezon 2019/2020. Gdzie jest jego numer?
Poza danymi na sektor/rząd/miejsce nic tam nie ma....

Pod, nad, obok kodu kreskowego - numer karnetu składa się z 4 liter/cyfr.

Tak przy okazji - strasznie mało karnetów poszło na ten moment...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2022, 21:08:45 pm wysłana przez arek »

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpnia 23, 2022, 18:14:32 pm »
Dzięki.


Dwa karnety zakupiono. Małżonka połknęła bakcyla ;D

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Karnety sezon 2021/22
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpnia 23, 2022, 18:16:35 pm »
Dzięki.


Dwa karnety zakupiono. Małżonka połknęła bakcyla ;D

Ja specjalnie wszedłem i sprawdziłem co tam jeszcze zostało po I etapie - no jest tego trochę, gratuluję polityki szanowania Kibica XD