Autor Wątek: Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów 10.10.2020 GODZ.20.30  (Przeczytany 15247 razy)

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów 10.10.2020 GODZ.20.30
« Odpowiedź #60 dnia: Października 18, 2020, 10:32:54 am »
Szkoda Luka Perry. Trafił do Resovi na najgorszy czas. Nie mógł się wykazać. Szkoda , że nie został. Potera przereklamowany. Może w końcu się wykaże.
Fajny mecz. Oby tak dalej.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów 10.10.2020 GODZ.20.30
« Odpowiedź #61 dnia: Października 18, 2020, 13:12:35 pm »
Potera w tym meczu miał przyjęcie na poziomie 70% pozytywnego oraz 40% perfekcyjnego. Jak dla mnie super, oby w każdym meczu trzymał podobny poziom.

Co do Woickiego, to nie rozumiem wyboru komisarza zawodów. Niby rozłożył atak w miarę równomiernie, ale to żaden wyczyn przy 63% przyjęciu drużyny. Natomiast do skrzydeł dawał takie piłki (niedokładne, często w siatkę), że punkty często zawdzięczamy twórczości skrzydłowych.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów 10.10.2020 GODZ.20.30
« Odpowiedź #62 dnia: Października 18, 2020, 14:40:32 pm »
Potera w tym meczu miał przyjęcie na poziomie 70% pozytywnego oraz 40% perfekcyjnego. Jak dla mnie super, oby w każdym meczu trzymał podobny poziom.

Co do Woickiego, to nie rozumiem wyboru komisarza zawodów. Niby rozłożył atak w miarę równomiernie, ale to żaden wyczyn przy 63% przyjęciu drużyny. Natomiast do skrzydeł dawał takie piłki (niedokładne, często w siatkę), że punkty często zawdzięczamy twórczości skrzydłowych.
Potera ten mecz miał niezły, ale wczesniejsze przeciętne lub słabe. Generalnie nie ma przy nim pewności, jaka jest u Zatora, Wojtaszka czy Popiwczaka. Wiem że to nie ten poziom, ale chodzi mi o przykrycie przyjmujących, branie odpowiedzialności za przyjęcie itp.Tego na razie brakuje mi u Potery.

Co do Woickiego pełna zgoda. Mam wrażenie że Paweł gra na sprycie, czasem szaleństwie, umiejętnym rozkładaniu piłek i zdolności kreowania liderów. Jednak z dokładnością z roku na rok jest coraz gorzej. W tym meczu było kilka farfocli gdzie tak jak napisałeś atakujący wyratowali punkty, a ze dwie piłki spokojnie sędzia mógł też odgwizdać. Myślicie że gra Wujka wczoraj to zamysł trenera czy Fabianowi coś dolegało i Giuliani nie chciał ryzykować?

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów 10.10.2020 GODZ.20.30
« Odpowiedź #63 dnia: Października 18, 2020, 15:13:20 pm »
Fabię też ma sporo farfocli w każdym meczu, więc Wujek wcale nie zagrał gorzej, a biorąc pod uwagę, że to jego pierwszy mecz, to bardzo dobrze. Taki dobry i doświadczony sypacz na ławce, to skarb ;)

Najbardziej boli, że środkowi nie potrafią blokować, a i w zagrywce nie robią szału, może się jeszcze rozkręcą.