Autor Wątek: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki  (Przeczytany 16429 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« dnia: Listopada 17, 2020, 18:34:31 pm »
Ten tego odrabiamy zaległości i dziś znów mecz. Prowadzimy póki co 1 do 0.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 17, 2020, 19:33:07 pm »
Ślepsk ma patent na Resovię, a raczej Andrzej Kowal ma. Choć, jestem bardzo spokojny, widać po zawodnikach, że te dwa/trzy tygodnie nie pomogły i doskonale to rozumiem. Do tego kontuzja Szerszenia i słabszy mecz Butryna. Ważne, że walczą.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 17, 2020, 19:50:40 pm »
Ślepsk ma patent na Resovię, a raczej Andrzej Kowal ma. Choć, jestem bardzo spokojny, widać po zawodnikach, że te dwa/trzy tygodnie nie pomogły i doskonale to rozumiem. Do tego kontuzja Szerszenia i słabszy mecz Butryna. Ważne, że walczą.
A ja nie rozumiem co miało się zmienić w raptem kilka dni?
Przeciwnik dyktuje warunki i tyle. Rozpracowani przez Andrzeja na zero.
Szkoda że tej walki nie ma. Ciekawe ile ślepej zdobędzie jeszcze punktów blokiem.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 17, 2020, 20:00:03 pm »
Jeżeli Cebula i Butryn mają gorszy dzień to Resovii nie ma.
P.s. Jak można było brać Taht'a, skoro na rynku wolny był Ruben Schott, który pod nieobecność Szerszenia, zabezpieczałby przyjęcie w parze ze Slowencem.

Maxel10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 394
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 17, 2020, 20:05:44 pm »
Andrzej Kowal 3:O Resovia.Gorszy dzien Cebuli i Butryna:( 3 punkty uciekły...

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 17, 2020, 20:31:00 pm »
A kto miał lepszy?

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 17, 2020, 21:31:39 pm »
Andrzej Kowal 3:O Resovia.Gorszy dzien Cebuli i Butryna:( 3 punkty uciekły...
To nie był gorszy dzień.  1 set grany na wystrzelanie się Resovi. Później goście zmienili strefy bloku i pozamiatane.
Martwi brak reakcji na taki blok, na takie czytanie gry.
I nie upatrywalbym tu słabszego 1 cz 2 zawodników. Cały zespół nie zareagował na tak grających przeciwników.
Najbardziej irytuje mnie jednak brak gry blokiem. Może trzeba wstawić do gry niższych zawodników aby ten element funkcjonował?

Maxel10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 394
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 17, 2020, 21:45:49 pm »
Masz w 100% racji.Czy cieżko było zmienic Krulickiego czy Timo?Jendryk i Hain cały mecz w kwadracie a trener nic nie reaguje..
Oby złe demony z poprzedniego sezonu nie powróciły.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 18, 2020, 08:16:02 am »
Problemem bloku w Resovii są nie tylko środkowi (chociaż jest on BARDZO DUŻY).  Problemem jest też taktyka bloku, czyli ustawianie bloku przez skrzydłowych zwłaszcza na lewym skrzydle (prawe przeciwnika). Przykład ?!  Ustawianie bloku na Bołądzia.  To był siatkarski kryminał. Jak można było chłopakowi zostawiać 2m od antenki. Przy takim bloku atakujący Suwałk, mógł się pytać naszych obrońców, w którą chcą strefę. Nie lepiej było w meczu z Olsztynem.
Ten mecz można było wygrać nawet przy słabszych: Klemenie i Karolu. Ale nie z takim blokiem , a raczej jego brakiem
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2020, 09:19:22 am wysłana przez Slawko »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 18, 2020, 08:28:32 am »
A ja nie rozumiem co miało się zmienić w raptem kilka dni?
Przeciwnik dyktuje warunki i tyle. Rozpracowani przez Andrzeja na zero.
Szkoda że tej walki nie ma. Ciekawe ile ślepej zdobędzie jeszcze punktów blokiem.

Walka była, jeno na dłuższą metę bardziej z własną niemocą niż przeciwnikiem. To, co udało się z Olsztynem- nie przeszło z solidniejszymi i o wiele lepiej zorganizowanymi Suwałkami.
Zauważyłem, że dosyć blado wyglądają zawodnicy Resovii. Nie tyle pod względem siatkarskim, tylko po prostu blado: Drzyzga, Taht czy Cebujl- chwilami lało się z nich jak z Rafy Nadala podczas meczu tenisowego. O ile Hiszpan tak po prostu ma, to chwilami miałem wrażenie, że najchętniej usiedliby tak na pół godziny albo i dłużej- ale to tylko moje wrażenie.
O grze (właściwie jej braku) blokiem, napisano już wszystko, jest tutaj spore pole do poprawy, oby na następnego przeciwnika wyszli lepiej zorganizowani.
Co do Szerszenia- to już druga taka kontuzja tego zawodnika, nie ma On szczęścia do Resovii, albo Resovia do Niego.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!