Autor Wątek: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki  (Przeczytany 16428 razy)

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 18, 2020, 09:12:06 am »
Resovia nie ma zmiennika na ataku. Ten młody nie nadaje się bo się spala. Potrzebny od zaraz zastępca Butryma.
W dalszej walce będzie krucho.
Jeśli chodzi o Pana Andrzeja Kowala to zawsze mówiłam, że takiego trenera nigdy nie będziemy mieli.
Swoi Go odrzucili, bo gdy Mu nie szło to zamiast pomóc to Go beznadziejnie hejtowali łącznie z pożal się Boże "dziennikarzami".
To na tyle.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 18, 2020, 09:48:59 am »
Jeśli chodzi o Pana Andrzeja Kowala to zawsze mówiłam, że takiego trenera nigdy nie będziemy mieli.
Swoi Go odrzucili, bo gdy Mu nie szło to zamiast pomóc to Go beznadziejnie hejtowali łącznie z pożal się Boże "dziennikarzami".
To na tyle.

Trenerowi Kowalowi bardzo dobrze zrobiło rozstanie z Resovią. Spojrzał na pracę trenera z chłodną głową. Pracując w Suwałkach pokazuje,  że ma co najmniej dobry warsztat trenerski. Gdy odchodził od nas, nie wyobrażałem sobie Jego ewentualnego powrotu do Resovii. Na dzień dzisiejszy moja wyobraźnia jest w stanie wytworzyć sobie taki obraz  :).

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 379
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 18, 2020, 10:42:00 am »
Trenerowi Kowalowi bardzo dobrze zrobiło rozstanie z Resovią. Spojrzał na pracę trenera z chłodną głową. Pracując w Suwałkach pokazuje,  że ma co najmniej dobry warsztat trenerski. Gdy odchodził od nas, nie wyobrażałem sobie Jego ewentualnego powrotu do Resovii. Na dzień dzisiejszy moja wyobraźnia jest w stanie wytworzyć sobie taki obraz  :).

Pytanie się nasuwa, czy p. Kowal umie dalej pracować z zawodnikami z "nazwiskiem" i w środowisku w którym oczekuje się wyników czy tylko z grupą siatkarzy o mniejszej renomie u których pewnie ma lepszy posłuch, w ekipie która gra bez presji i nie ma stawianych wysokich celów  ;)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 18, 2020, 11:06:09 am »
Zauważyłem, że dosyć blado wyglądają zawodnicy Resovii. Nie tyle pod względem siatkarskim, tylko po prostu blado: Drzyzga, Taht czy Cebujl- chwilami lało się z nich jak z Rafy Nadala podczas meczu tenisowego
Też rzuciło mi się to w oczy. Mokrzy jak spod prysznica, z wypiekami jak by z pieca wyszli! Najgorzej chyba Taht wyglądał.
Więcej walczyli chyba z własnymi hamulcami niż przeciwnikiem  :'(

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 18, 2020, 11:31:52 am »
Pytanie się nasuwa, czy p. Kowal umie dalej pracować z zawodnikami z "nazwiskiem" i w środowisku w którym oczekuje się wyników czy tylko z grupą siatkarzy o mniejszej renomie u których pewnie ma lepszy posłuch, w ekipie która gra bez presji i nie ma stawianych wysokich celów  ;)

Pytanie się nasuwa samo: czy po ostatnich "osiągnięciach" w ostatnich 3-4 sezonach jesteśmy środowiskiem, które oczekuje wyników (sukcesów), czy staliśmy się środowiskiem, które zadowoli walka o każdą piłkę i miejsce w środku tabeli  ;)  :). Co do siatkarzy z "nazwiskami". Jak gra będzie poukładana, będą dobre wyniki to i będzie posłuch u takowych ;) .

Aby była jasność: Nie chcę zwolnienia trenera Gulianieiego

Zauważyłem, że dosyć blado wyglądają zawodnicy Resovii. Nie tyle pod względem siatkarskim, tylko po prostu blado: Drzyzga, Taht czy Cebujl- chwilami lało się z nich jak z Rafy Nadala podczas meczu tenisowego. O ile Hiszpan tak po prostu ma, to chwilami miałem wrażenie, że najchętniej usiedliby tak na pół godziny albo i dłużej- ale to tylko moje wrażenie.

Niestety, ale wychodzą u zawodników skutki przebytej choroby. Słabość fizyczna u wymienionych zawodników jest,  aż nazbyt widoczna. Pierwszy mecz po powrocie zagrany na świeżości (podobnie jak Zawiercie), a potem zjazd w dół. Oczywiście nie wszystko da się wytłumaczyć covidem....
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2020, 11:36:31 am wysłana przez Slawko »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 18, 2020, 12:04:06 pm »
@Slawko - pełna zgoda, Covid to nie wszystko.

Natomiast chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz, mianowicie: liczba ataków. 121 do 88 na korzyść Asseco Resovii oraz liczba błędów w ataku i bloków, odpowiednio 13 do 6 oraz 15 do 5 na korzyść Ślepska (popełnili zdecydowanie mniej błędów i mieli o wiele więcej bloków). Pomimo tego, że piłka była po stronie gospodarzy, to jednak goście lepiej wiedzieli jak reagować. To zadecydowało o takim, a nie innym, rezultacie.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 18, 2020, 12:19:57 pm »
@Slawko - pełna zgoda, Covid to nie wszystko.

Natomiast chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz, mianowicie: liczba ataków. 121 do 88 na korzyść Asseco Resovii oraz liczba błędów w ataku i bloków, odpowiednio 13 do 6 oraz 15 do 5 na korzyść Ślepska (popełnili zdecydowanie mniej błędów i mieli o wiele więcej bloków). Pomimo tego, że piłka była po stronie gospodarzy, to jednak goście lepiej wiedzieli jak reagować. To zadecydowało o takim, a nie innym, rezultacie.
Pełna zgoda, to się nazywa organizacja gry.
 A może w kwestii wytrenowania skuteczności bloków wysłać Alberto Gulianiego na korki do Stefana Antigi?!  ;) :D
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2020, 12:22:35 pm wysłana przez Slawko »

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 18, 2020, 12:59:06 pm »
Pytanie się nasuwa samo: czy po ostatnich "osiągnięciach" w ostatnich 3-4 sezonach jesteśmy środowiskiem, które oczekuje wyników (sukcesów), czy staliśmy się środowiskiem, które zadowoli walka o każdą piłkę i miejsce w środku tabeli.



W tym sezonie takim środowiskiem nie jesteśmy (przynajmniej tak mi się wydaje, ja przynajmniej żadnych medali nie oczekuję). Jednak w perspektywie najbliższych lat (jeśli nic się nie zmieni w kwestii sponsora i inwestowanych środków) takie oczekiwania będą. Nie czarujmy się, nikt nie inwestuje ciężkich milionów nic w zamian nie oczekując. Tak więc wracając do tematu Andrzeja Kowala powtórzę to, co napisałem kiedyś - Suwałki są bardzo dobrym miejscem dla niego, lepszym niż np. Radom. Bo są dalej od Rzeszowa....
Oczywiście nie wykluczam, że zmienię kiedyś zdanie, ale na razie nie tęsknię za zmianą połowy składu co sezon.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 14, 2020, 17:57:10 pm »
Z całym szacunkiem, ale to są jakieś jaja.....

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 14, 2020, 17:59:22 pm »
Z całym szacunkiem, ale to są jakieś jaja.....
Karuzela transferowa ruszyła to nie ma komu grać

Jedyne słowo jaki ciśnie się po 1 secie to Deklasacja