Autor Wątek: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki  (Przeczytany 16426 razy)

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 16, 2020, 14:43:24 pm »
Zgadzam się z Wami co do obsady środka - nie rozumiem powodu wystawiania Tammemy kosztem Jendryka. Fakt, obydwaj nie blokują, ale Jankes przynajmniej ma niezły atak.

Co do Buszka to nie do końca się zgadzam. W Lubinie Giuliani wystawił go w szóstce i Buszek zagrał tragicznie. Parodi który za niego wszedł był w tej nędzy jaką zaprezentowaliśmy i tak jednym z lepszych. W Suwałkach Buszek wszedł za Cebulę i zobaczcie sobie na stronie PLS statystyki. Szkoda nawet gadać. A Parodi trzymał przynajmniej przyjęcie. Spróbujcie wyzbyć się stronniczości w ocenie "bo przyszedł kumpel trenera, a Buszek jest nasz". Ja bardzo cenię Rafała i akurat uważam, że lepszego rezerwowego i do tego jeszcze Polaka, to my nie znajdziemy. Po tym sezonie zdecydowanie powinien zostać, a Parodi (jako "strażak") odejść, ale Panowie troszeczkę obiektywizmu.
Podyskutować jedynie można o tym, czy rzeczywiście przyjście Parodiego nie jest postrzegane przez zawodników, tak jak przez Was. Czy ono nie zapaskudziło troszkę atmosfery?

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 16, 2020, 15:38:07 pm »
Zazwyczaj lepiej napisać komentarz z uprzedzeniami niż rzeczowy.  Statystyki Buszka w meczu z Lubinem: 2/8 w ataku, przyjęcie 27%poz /27% perf; pierwszy mecz z Suwałkami: 2/7 w ataku, przyjęcie- 17% poz/ 0% perf. Parodi w meczu z Lubinem: 7/15 atak, przyjęcie 67%poz/ 33% perf, 2 asy; mecz z Suwałkami: 9/21 atak, przyjęcie 64%poz/ 33% perf. To tak apropo jak miał "makaroniarz wywalone". :o
Tak Rafał zagrał dobre mecze z GKSem i Zawierciem, ale jak gra padakę w kolejnym meczu to nie dziwne, że trener go zmienia. A to że zna Parodiego nie ma żadnego znaczenia. Czy to jest pierwszy przypadek w sporcie drużynowym, kiedy trener ściąga dobrze sobie znanego gracza i na niego stawia? Odpowiedzcie sobie sami.
Co do środkowych. Fakt, Jendryk ma chyba największy potencjał w ataku i perspektywę lepszej gry. To, że Giuliani rotuje non stop na tej pozycji świadczy o tym że wszyscy generalnie zawodzą, co wszyscy widzą oglądając mecze od początku sezonu.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 16, 2020, 15:52:49 pm »
Fakty są takie że z Parodim 2 mecze przegraliśmy. Czy z Buszkiem było by inaczej nie wiem, ale uważam że w normalnym zespole trener dał by Rafałowi więcej zaufania i szans na poprawienie poziomu gry.
Natomiast to wszystko to tematy zastępcze, główny problem jest taki że od początku sezonu gramy gównianą siatkówkę (z przerwą na 2 spotkania) i niestety, ale wszystko wskazuje że kolejny raz będziemy największym pośmiewiskiem i przegranym ligi.   
W końcu.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 16, 2020, 16:00:38 pm »
Dobrze, że są statystyki, bo faktycznie inaczej to wygląda niż "na oko"  ;)
Cały czas mam zaufanie do Trenera, ale po prostu nie rozumiem Jego niektórych decyzji  :-[ Może to dlatego, że On częściej niż ja patrzy właśnie w te statystyki i wie więcej o zawodnikach!
Niemniej, jakoś tak nie wszystko kumam co robi

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: AssecoResovia - Ślepsk Suwałki
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 16, 2020, 16:04:28 pm »
Ja niestety to zaufanie straciłem, patrząc w tabele, kalendarz i przede wszystkim to coś co wyprawiamy na boisku nie widze powodów do jakiegokolwiek optymizmu.
W końcu.