Autor Wątek: Skra Bełchatów - Resovia 13.01.2021 17:30  (Przeczytany 8941 razy)

Michal

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Skra Bełchatów - Resovia 13.01.2021 17:30
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 13, 2021, 21:36:14 pm »
Mam tylko nadzieję, że trener Zahorski nie dojedzie teraz Klemena na treningach

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Skra Bełchatów - Resovia 13.01.2021 17:30
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 14, 2021, 08:23:37 am »
Cebulja pod koniec meczu utykał, więc tylko pozostaje mieć nadzieję, że obejdzie się bez kontuzji.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Skra Bełchatów - Resovia 13.01.2021 17:30
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 14, 2021, 10:29:06 am »
Ależ to był mecz! Brawa za wygraną z płaczkami i krzykaczami z Bełchatowa. Jak się jest bezradnym na boisku to można przecież pożalić się u sędziów. Tak zrobiła Warszawa w meczu z Jastrzębiem i Bełchatów też stwierdził że to ich jedyne wyjście....żałosne. Karol Butryn pokazuje że nie musi być wcale gorszy od Muzaja ;) Dla mnie cichym bohaterem meczu jest Bartek Mariański. Sporo obron, asekuracji, wystaw, dograń. Cieszy że zachowaliśmy zimną krew i nie daliśmy się stłamsić w tie - breaku. Choć szkoda że jak do tej pory nie potrafimy zagrać trzech setów tak jak pierwsze dwa z wczoraj. No i ak dojdzie do tego towarzystwa Szerszeń to wcale ten sezon nie musi być stracony.

themiel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Skra Bełchatów - Resovia 13.01.2021 17:30
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 14, 2021, 10:58:53 am »
Bardzo dobry mecz Resovii:) zabrakło troszkę pary Karolowi i Klemenowi w 3 i 4 secie ale nie ma co się dziwić wykonali dużo mocnych zagrywek. Zwróciłbym uwagę też na zachowanie Hubera przed meczech chciałem żeby zagrał w Resovii ale wczoraj nie mogłem patrzeć na to jego pajacowanie.. Nie chciałbym takich ,, gwiazdorów" w drużynie ;)

ps. Wiadomo co z Klemenem? Wydaje mi się ze ten płacz po meczu to nie tylko emocje i zmęczenie wygladało na jakas kontuzje.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Skra Bełchatów - Resovia 13.01.2021 17:30
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 14, 2021, 12:04:56 pm »
Zwróciłbym uwagę też na zachowanie Hubera przed meczech chciałem żeby zagrał w Resovii ale wczoraj nie mogłem patrzeć na to jego pajacowanie.. Nie chciałbym takich ,, gwiazdorów" w drużynie ;)

ps. Wiadomo co z Klemenem? Wydaje mi się ze ten płacz po meczu to nie tylko emocje i zmęczenie wygladało na jakas kontuzje.
Plotka głosi że Huber odejdzie do Zaksy, więc szerokiej drogi. Też nie chciałbym już żeby przychodził do nas . To nie pierwszy przypadek kiedy zachowuje się jak buc.

W przypadku Klemena obawiam się że może to być jakiś uraz. Zauważyłem na przerwie chyba w 3 lub 4 secie że się mocno skrzywił , myślałem że to tak po prostu po nieudanej akcji, ale to mogło być z bólu. Jeśli tak jest to oby nie było to nic poważnego bo kolejne ważne mecze przed nami a przyjęcie już mamy mocno przetrzebione z powodu kontuzji.