Autor Wątek: ZAKSA - Resovia  (Przeczytany 15375 razy)

Ryoovi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 31, 2021, 20:50:40 pm »
Mnie się strasznie podoba to, że chłopaki walczą. Owszem, są błędy, czasem nie trzymamy jakości, czasem ma się jakiś tam "zal" do zawodnika, ale .... kolejny raz w tym sezonie nie mogłem siedzieć przed telewizorem. Zona i córka poszły na spacer, bo nie wytrzymywały ze mną skaczącym, krzyczącym itp Takie mecze Resovii lubię, takie chce oglądać i przezywać. Czasem przegramy, czasem wygramy ale 2,5 godziny emocji - dla mnie bezcenne.

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 31, 2021, 21:38:43 pm »
Niestety taka tradycja w Rzeszowie, że po super sezonie atakujący odchodzi :(

pietro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 97
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 31, 2021, 23:18:17 pm »
A dla mojego KAROLA BUTRYNA z dedykacją ;) ;D 8)

https://www.youtube.com/watch?v=Sg1C8Oat9a4

Pablo! On jest i żyje :D i Zdiske puszcza :D Piękne popołudnie, ale Karola tak szkoda, oj jak szkoda :(

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 03, 2021, 16:47:19 pm »
No cóż... dziś  szara rzeczywistość

bifu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 03, 2021, 20:26:16 pm »
Czy z tym Butrynem to pewne. Taki fajny chłopak i zawodnik. Wreszcie zaczął świetnie grać i ma odchodzić. Niedorzeczne.

Żeby było jeszcze bardziej niedorzecznie https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/922242/maciej-muzaj-odchodzi-z-uralu-ufa-polski-atakujacy-zagra-w-druzynie-z-wilfredo-l
A ten cytat Powodem takiej decyzji jest niezadowalająca forma prezentowana przez polskiego atakującego.  to już  .............ech szkoda słów.
Brawo zarząd, brawo prezes.  8)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 03, 2021, 20:39:50 pm »
No cóż... dziś  szara rzeczywistość
W takich chwilach ciśnie się komentarz z filmu Shrek.
"I skończyło się rumakowanie"
A co do Muzaja to parę razy już to pisałem, iż ta decyzja jest niezrozumiała. Zwłaszcza, jak Karol się prezentuje. Lepszy wróbel w garści niż kamerek na dachu.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 03, 2021, 20:51:38 pm »
Karol zagrał dzisiaj bardzo dobry mecz, a że Kaczmarek był "midasem siatkówki" to już nie jego wina.
Zabrakło dzisiaj takiego ognia jak w K-K i sama Zaksa pokazała, że jeśli przetrwa się zagrywkę Resovii, to wtedy ona (Resovia) ma spore problemy z planem B. Niemniej jednak: dwa punkty w dwumeczu to jest coś, co myślę, że większość brałaby w ciemno.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 03, 2021, 20:55:13 pm »
Karol zagrał dzisiaj bardzo dobry mecz, a że Kaczmarek był "midasem siatkówki" to już nie jego wina.
Zabrakło dzisiaj takiego ognia jak w K-K i sama Zaksa pokazała, że jeśli przetrwa się zagrywkę Resovii, to wtedy ona (Resovia) ma spore problemy z planem B. Niemniej jednak: dwa punkty w dwumeczu to jest coś, co myślę, że większość brałaby w ciemno.
I tego nikt nam nie zabierze. To jeszcze nie koniec. Coś czuję, iż jeszcze zagramy z nimi parę meczów.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 04, 2021, 08:50:31 am »
No cóż, ZAK-sa/Kaczmarek wczoraj zagrali kosmicznie. Nie ma wstydu za tą porażkę. Niepokoi natomiast zjazd formy Cebulja, mam nadzieję, że to tylko jednodniowa niedyspozycja. Po grze Niko, też się da zauważyć, że jeszcze ma chłopak z tyłu głowy kontuzje brzucha, zwłaszcza w bloku skacze jakby na "pół gwizdka". Byleby tylko wszyscy chłopcy byli zdrowi to jeszcze dadzą nam dużo radości w tym sezonie.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 370
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 04, 2021, 09:34:31 am »
Taki mecz jaki zagrał wczoraj Kaczmarek zdarza się raz i akurat w tym meczu miał ten moment. Nie ma wstydu, chociaż szkoda punktów. Walczymy o dobre miejsce w play ofach.