Autor Wątek: ZAKSA - Resovia  (Przeczytany 15376 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 04, 2021, 10:02:46 am »
Dodam jeszcze, że słuszną rzecz zauważyli twitterowicze, z którymi wymieniam poglądy odnośnie Resovii i Plusligi. Mianowicie: ostatnimi czasy zagrywka rzeszowian wygląda lepiej na wyjazdach niż na Podpromiu. Przypadek? Czy też jest coś na rzeczy? Jak się porówna mecze wygrywane na wyjazdach to "kamienie rzucane przez Cebulja czy Butryna" mają większą siłę rażenia niż w domu.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 04, 2021, 11:00:57 am »
No cóż, ZAK-sa/Kaczmarek wczoraj zagrali kosmicznie. Nie ma wstydu za tą porażkę. Niepokoi natomiast zjazd formy Cebulja, mam nadzieję, że to tylko jednodniowa niedyspozycja. Po grze Niko, też się da zauważyć, że jeszcze ma chłopak z tyłu głowy kontuzje brzucha, zwłaszcza w bloku skacze jakby na "pół gwizdka". Byleby tylko wszyscy chłopcy byli zdrowi to jeszcze dadzą nam dużo radości w tym sezonie.
Niko powiedział w wywiadzie dla Nowin, że może atakować tylko piłki, które ma przed sobą, czyli ma pewne ograniczenia ruchowe. Jeśli będzie w końcu zdrowy, to ja jestem spokojny o jego grę. Nie wiadomo też czy Cebulj jest już w pełni zdrowy, choć muszę przyznać że jego kiwki doprowadzają mnie do szału - kiwa tak że wszyscy na boisku wiedzą o tym jeszcze przed wykonaniem.
Dude, to fakt ostatnio lepiej serwujemy na wyjazdach, dziwne, bo w piewrszej części sezonu było odwrotnie.
Zaksa zagrała świetny mecz, ciężko byłoby wygrać nawet przy naszej lepszej dyspozycji. Teraz kolejny ważny mecz z Warszawą.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 04, 2021, 11:56:32 am »
Nie wiadomo też czy Cebulj jest już w pełni zdrowy

Moim zdaniem Cebula już dłuższy czas gra na blokadzie.

Musiał przyjść gorszy mecz, w KK dali 100% fizycznie i mentalnie, teraz już nie było z czego wycisnąć.
W końcu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 05, 2021, 17:16:07 pm »
I tego nikt nam nie zabierze. To jeszcze nie koniec. Coś czuję, iż jeszcze zagramy z nimi parę meczów.
Ot i długo nie było trzeba czekać. Gramy z Zaksą w Pucharze Polski

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 370
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 05, 2021, 17:56:10 pm »
Ciekawe co będzie. Jestem dobrej myśli.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 05, 2021, 19:10:37 pm »
Nie sądziłem, że ucieszę się po takim losowaniu PP. Drugi raz Kaczmarek nie zagra jak ostatnio i po cichutku liczę na sensację. Już widzę te nagłówki o mega sensacji.💪

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 05, 2021, 19:26:27 pm »
Największym plusem dodatnim tego losowania jest to, że na samym początku mamy najmocniejszego rywala. Lepiej jest z nim odpaść teraz niż w finale, bo nie ma czegoś takiego jak "wicepuchar" i ewentualnie o te dwa mecze będziemy bardziej wypoczęci. A, że ZAKSA nam "leży", to wykluczyć niespodzianki nie można, chociaż powiedzmy sobie prawdę - bardziej prawdopodobny jest szybki powrót do domu.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 15, 2021, 20:17:58 pm »

Oho..... WATAHA WILKÓW zaczyna już się zbierać i nawoływać ;D. Będzie polowanie!

https://www.youtube.com/watch?v=sHwtR4YUUZQ
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 17, 2021, 19:59:48 pm »
Wataha już u bram Kędzierzyna i gotowa

https://www.youtube.com/watch?v=b2cItJHW-PM
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: ZAKSA - Resovia
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 17, 2021, 21:03:45 pm »
ŁubuDubu na dzień dobry.
Oby było ciut lepiej w kolejnym secie