Autor Wątek: 1/4 finału RESOVIA - SKRA  (Przeczytany 16760 razy)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
1/4 finału RESOVIA - SKRA
« dnia: Marca 19, 2021, 09:02:26 am »
Już za chwileczkę, już za momencik
ligowy klasyk zacznie się kręcić.
Kręcić się będzie Skra wraz z Resovią.
Nie wiem, czy wygramy, bo mamy dwukrotnie niższą wartość reklamową... ;) :P

----
Chciałoby się emocji jak w ćwierćfinale przed laty, koniecznie z takim samym happy endem.
Chciałoby się powtórki z obu meczów rundy zasadniczej.
Skra na pewno odrobi lekcję i będzie dużo trudniej niż w RZ. Faworytem bukmacherów też nie jesteśmy. Może to i dobrze.
Jak nastroje przed ćwierćfinałem?

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: 1/4 finału RESOVIA - SKRA
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 19, 2021, 11:06:00 am »
Jak nastroje przed ćwierćfinałem?
Dużo zależy od dyspozycji/zdrowia Szerszenia i Sandera. Nie ukrywam że ostatnia porażka z Olsztynem trochę mnie wkurzyła i zaniepokoiła, choć Fabian napisał na Insta, że mieli trudny tydzień treningowy. Jeśli odpalimy jak ok. miesiąc temu z Treflem, Zaksą czy notabene Skrą to jestem spokojny że tanio skóry nie sprzedamy. No i pytanie jakie rezerwy ma Skra i czy w ogóle, bo na papierze to oni wyglądają lepiej.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 370
Odp: 1/4 finału RESOVIA - SKRA
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 20, 2021, 08:58:00 am »
Już się emocjonuję, bo dawno Resovia nie grała ważnego meczu. Po tym meczu można będzie ocenić wartość zespołu i trenera.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: 1/4 finału RESOVIA - SKRA
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 20, 2021, 11:18:22 am »
Przyznam się, że mam spory problem odnośnie Resovii i jej miejsca w play-offach. Przed rozpoczęciem tego sezonu stawiałem walkę o miejsca 5-8 z naciskiem na to, że 5. miejsce będzie jak najbardziej dobre a 8. porażką.
Od pewnego momentu, ekipa Giulianego narobiła mi (podejrzewam, że nie tylko mi) apetytu na coś więcej. To "coś więcej" to walka o medale. Do tego na dzień dobry rzeszowianie zmierzą się ze Skrą, która w fazie RZ rozczarowywała i to chyba najbardziej, zaraz obok Radomia.
Patrząc na bilans Bełchatowian z czołową "4" +L (oprócz ich samych) to zdobyli 6pkt. i zanotowali zaledwie jedno zwycięstwo w 8 rozegranych spotkaniach w rundzie zasadniczej. Do ich największych atutów należy zaliczyć zagrywkę (szczególnie Bieniek i Petkovic wydają się przodować w tym elemencie) i grę środkiem*.
Na szczęście także i w Rzeszowie ma kto przyłożyć zagrywką: Butryn i Cebulj a i przy zagrywce Tammemyy zdarzały się serie punktowe.
Języczkiem u wagi będzie postawa Sandera (czy jest w pełni sprawny i będzie fruwał przez cały mecz czy tylko do czasu) i kto obok Słoweńca będzie drugim przyjmującym, czy znajdujący się w niezłej dyspozycji Taht, chyba największe zaskoczenie in + niedawnego meczu na Podpromiu, czy Szerszeń, którego częściej stopują kontuzje mięśni brzucha  niż przeciwnicy.
Krakowskim targiem- stawiam na 3:1 dla którejś ze stron, zdecyduje dyspozycja dnia i umiejętność gry na kontrze.

*- do momentu kiedy Łomacz zaczyna przesadzać i rzuca piłki na podwójny i nierzadko potrójny blok.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: 1/4 finału RESOVIA - SKRA
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 20, 2021, 16:30:46 pm »
Niestety, ale ... ehhh. Najwyższy czas pożegnać Zahorskiego. Wieczorem zrozumiecie.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: 1/4 finału RESOVIA - SKRA
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 20, 2021, 17:15:23 pm »
Niestety, ale ... ehhh. Najwyższy czas pożegnać Zahorskiego. Wieczorem zrozumiecie.
Szerszeń czy ktoś inny?

Dail

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: 1/4 finału RESOVIA - SKRA
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 20, 2021, 17:35:53 pm »
Niestety, ale ... ehhh. Najwyższy czas pożegnać Zahorskiego. Wieczorem zrozumiecie.
Jak ja lubię takie pierdolamento xD Weź przynajmniej pisz konkrety,a nie nic nie wnoszący komentarz. Teraz nie wiadomo o co ani o kogo chodzi

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: 1/4 finału RESOVIA - SKRA
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 20, 2021, 17:45:24 pm »
Jak ja lubię takie pierdolamento xD Weź przynajmniej pisz konkrety,a nie nic nie wnoszący komentarz. Teraz nie wiadomo o co ani o kogo chodzi

Skoro ten post nic dla ciebie nie wnosi to po ....... się do niego odnosisz.

Dail

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: 1/4 finału RESOVIA - SKRA
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 20, 2021, 17:50:45 pm »
Skoro ten post nic dla ciebie nie wnosi to po ....... się do niego odnosisz.
Po pstro. Jaki masz problem w tym żeby napisać fakty. Ewentualnie jakaś małą podpowiedź. Teraz nie wiemy czy drużyna jest w słabej formie czy być może ktoś ma kontuzje. No i jaki jest sens wprowadzania nerwowej atmosfery? Jakby samo spotkanie nie było wystarczająco o dużym bagażu emocjonalnym

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: 1/4 finału RESOVIA - SKRA
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 20, 2021, 19:10:47 pm »
Po pstro. Jaki masz problem w tym żeby napisać fakty. Ewentualnie jakaś małą podpowiedź. Teraz nie wiemy czy drużyna jest w słabej formie czy być może ktoś ma kontuzje. No i jaki jest sens wprowadzania nerwowej atmosfery? Jakby samo spotkanie nie było wystarczająco o dużym bagażu emocjonalnym
W 100% się zgadzam. Albo niech pisze o co chodzi, albo niech trzyma to dla siebie. I jeszcze głupi dopisek, po co się do tego odnosisz. Jak dziecko.