Autor Wątek: Mecze o 5. miejsce: Resovia- Trefl Gdańsk  (Przeczytany 8835 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: Mecze o 5. miejsce: Resovia- Trefl Gdańsk
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 08, 2021, 22:30:45 pm »
Dziękuję za ten sezon i wygraną z fajnym akcentem na jego zakończenie. Oby Podpromie było pełne w nowych rozgrywkach.
Osobne podziękowania dla K. Butryna- byłeś Gościu Liderem przez duże L, nie zmienią tego ćwierćfinały.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 370
Odp: Mecze o 5. miejsce: Resovia- Trefl Gdańsk
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 09, 2021, 08:49:27 am »
Bez złośliwości.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mecze o 5. miejsce: Resovia- Trefl Gdańsk
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 09, 2021, 21:36:12 pm »
Koleżanka zapomniała dopisać. Tylko Andrzej Kowal może zapewnić dobry wynik. ;D Dzięki za cały sezon. Szkoda Butryna.

Siódme miejsce z tym składem należy uznać za dobry wynik. Przypomnę jak to pisano gdy prowadził drużynę Serniotti, że szóste miejsce z tym składem to będzie sukces. Przyszedł Kowal zrobił szóste miejsce i pisano, Kowal za słaby, do zwolnienia itd. Teraz z przeciętnym składem zrobił wynik ponad miarę, i udowodnił hejterom, ze jego warsztat trenerski jest na wysokim poziomie. Miałem okazje porozmawiać dzisiaj z kibicem, który nie doceniał Andrzeja, a dzisiaj przyznał się, że nie miał racji, gdy oglądnął parę meczów Ślepska i potwierdził to co mówiłem mu kiedyś o Kowalu. Także potwierdzam to co pisał Kuba "tylko Kowal może zapewnić dobry wynik " :)

Gege

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Mecze o 5. miejsce: Resovia- Trefl Gdańsk
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 09, 2021, 23:51:48 pm »
Majer Ty to wes koło i P.......ij się w czoło z Tym Kowalem. Ty gościu jesteś z jakiejś innej planety. Długo nic nie pisałem ale jak to czytam te qtwoje wypowiedzi Kowal to Kowal tamto to mnie K...wa bierze. Przestań Pi......ć!!!

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 370
Odp: Mecze o 5. miejsce: Resovia- Trefl Gdańsk
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 10, 2021, 09:03:54 am »
Brawo Majer.
 Tylko Kowal może wywalczyć dla Resovii złoto, bo Jemu bardzo zależy i jest ambitny i kocha Rresovię bo jest z nią związany od początku.
A wszyscy hejterzy , którzy osłabili Resovię, zamiast wspomagać trenera, kierownika i zespół umieli tylko obrażać, przyłączając się do "dziennikarzyn" zarówno Polsatu /którzy nigdy Resovii nie lubili/ jak i miejscowych, którym się dziwię bo powinni wspierać i łagodzić złośc kibiców.
Pisałam to wtedy i piszę dzisiaj.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mecze o 5. miejsce: Resovia- Trefl Gdańsk
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 10, 2021, 13:05:59 pm »
Majer Ty to wes koło i P.......ij się w czoło z Tym Kowalem. Ty gościu jesteś z jakiejś innej planety. Długo nic nie pisałem ale jak to czytam te qtwoje wypowiedzi Kowal to Kowal tamto to mnie K...wa bierze. Przestań Pi......ć!!!
Jesteś gnojek w stosunku do mnie (sadząc po wpisie), więc takie teksty pisz sobie do swoich rówieśników, ja baranie odniosłem się do wpisu jednego z forumowiczów, który napisał o Kowalu. Napij się wody i przestań pi.... ić  ::)
A na marginesie, jak nie chcesz nabawić się wrzodów, to po prostu nie czytaj moich wpisów, będzie to z korzyścią dla zdrowia....., nie tylko Twojego  ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2021, 13:19:38 pm wysłana przez Majer »