Autor Wątek: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 4039 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #10 dnia: Października 10, 2021, 12:13:40 pm »
Żeby nie było czarnowidztwa, to ja jednak jestem umiarkowanym optymistą. To jest początek sezonu, a dodatkowo trzeba pamiętać że AG wrócił do klubu tuż przed rozpoczęciem PlusLiga. Wierzę że z upływem czasu organizacja naszej gry będzie wyglądać lepiej i AG znajdzie rozwiązanie na poprawę przyjęcia, choćby tylko o te 10%.

Jeszcze do wczorajszego meczu i szczypta dziegciu do Alberto:
1. brakło mi w pewnym momencie zmiany Woickiego za Drzyzgę na dłuższym dystansie. nie wiem czy cokolwiek by to pomogło, ale uważam że warto było spróbować,
2. brakło mi zmiany Rafała Buszka do drugiej linii w ustawieniach gdy Szerszeń był w 2 linii a Deroo pod siatką.

 
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #11 dnia: Października 11, 2021, 14:25:11 pm »
Uff, zespół wrócił do swojej gry, a po pierwszej kolejce już się bałem że będzie normalnie... ::)

Katastrofalny występ, katastrofalna organizacja gry.
Przed sezonem zastanawiałem się czy Giuliani ma przygotowany wariant z grą na 3 przyjmujących (za co zostałem tu zaatakowany) , no ma, nie spodziewałem się że będzie go testował już od 2 kolejki. Z Muzajem musi być jakiś głębszy problem, taki zjazd w tak krótkim czasie nie może być spowodowany tylko słabszą formą. Tak beznadziejnie grającego atakującego nie widziałem nigdy w życiu. Wojtek Grzyb (!) wchodząc na atak z Turkami w pucharze wyglądał przy nim jak rasowy killer.
W końcu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #12 dnia: Października 11, 2021, 17:07:37 pm »
Ja chciałbym, aby Nasz trener odpuścił sobie temat reprezentacji Polski. Nie rozumiem, po co w to brnie. Faworytem jest kto inny a on służy do podbijania zainteresowania artykułami. Bo przecież nie będzie możliwego trenowania i klubu i reprezentacji. Ostatni mecz pokazał, iż układanka się posypała i trzeba brać się do roboty. Ta porażka jest niegodna tego składu. Takim zawodnikom nie przystoi przegrywać do 0 niezależnie w jakiej formie sportowej są. Bo zespół który ma budżet max 4 mln pln zlał ten z budżetem koło 20.
Marnym pocieszeniem jest fakt, iż tytuł meczu który najbardziej rozczarował w tej kolejce poszedł do drużyny Modeny, gdzie skład jest na papierze najlepszy na świecie a i tak dostali bęcki.

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #13 dnia: Października 11, 2021, 20:17:29 pm »
Ja chciałbym, aby Nasz trener odpuścił sobie temat reprezentacji Polski. Nie rozumiem, po co w to brnie. Faworytem jest kto inny a on służy do podbijania zainteresowania artykułami. Bo przecież nie będzie możliwego trenowania i klubu i reprezentacji. Ostatni mecz pokazał, iż układanka się posypała i trzeba brać się do roboty. Ta porażka jest niegodna tego składu. Takim zawodnikom nie przystoi przegrywać do 0 niezależnie w jakiej formie sportowej są. Bo zespół który ma budżet max 4 mln pln zlał ten z budżetem koło 20.
Marnym pocieszeniem jest fakt, iż tytuł meczu który najbardziej rozczarował w tej kolejce poszedł do drużyny Modeny, gdzie skład jest na papierze najlepszy na świecie a i tak dostali bęcki.

Był przypadek gdy pogodzono klub i reprezentację 😉