Autor Wątek: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022  (Przeczytany 49947 razy)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 06, 2021, 19:58:52 pm »
W I secie nie byliśmy sobą, w pozostałych wróciliśmy do naszej "formy"  :o :'(
Chłopaki grali na ile im Fabian pozwalał - rozegranie dziś i z Jastrzębiem było fatalne!

Ale...będzie lepiej  8)

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 06, 2021, 20:36:48 pm »
Chłopaki grali na ile im Fabian pozwalał - rozegranie dziś i z Jastrzębiem było fatalne!
Nie, chłopaki pograli, na ile przyjmowali. Mecz znów przegrany głównie przyjęciem zagrywki. Innymi elementami również, w tym rozegraniem, ale przede wszystkim przyjęciem. W pierwszym secie ZAKSA nie cisnęła zagrywką, to wygraliśmy (wysoko dlatego, że dodatkowo Kędzierzynianie popełnili dużo błędów). Potem, w kolejnych setach zaczęli mocniej grać na zagrywce i Resovia popłynęła. Pisałem już to na tym forum, ale powtórzę - dopóki nie poprawimy przyjęcia, mecze z mocniejszymi rywalami tak będą wyglądać. Dodatkowo Deroo kompletnie bez formy, więc z wysokich świeczek po przyjęciu pod bandy albo na 5 metr może kończyć tylko Cebula i od czasu do czasu Muzaj. Deroo wali głownie w blok, a Szerszeń zamiennie - w blok lub aut.
Drzyzga swoją grą nie pomógł, ale trzy sety grał poprawnie (na pewno lepiej jak z JW, kiedy było naprawdę słabo). Beznadziejnie zagrał w czwartym secie którego w dużej mierze nam położył, bo w sytuacji równowagi w środku seta, zagrał na kontrach trzy takie piłki, że kryminał i skandal. Potem już było "po herbacie". Ale powtarzam - główną przyczyną wszystkich trzech porażek jest tragiczne przyjęcie zagrywki. Może się skończyć jak co roku, że będziemy ratować sezon nieśmiertelnym Buszkiem, bo i Deroo i Szerszeń są (przynajmniej na razie) strasznie sękaci w przyjęciu.

EDIT
Aha, jeszcze jedno
Ale...będzie lepiej  8)
Ja takim optymistą jak Ty nie jestem, bo naprawdę obawiam się, że tego przyjęcia Resovia znacząco nie poprawi, a w każdym razie będzie to bardzo trudne.
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2021, 20:42:28 pm wysłana przez Resofan »

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 372
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 06, 2021, 22:54:12 pm »
Przecież to nie tylko przyjęcie tam nic zupełnie nie chodzi. Sam Cebulij meczów  nie będzie wygrywał. Strasznie to wszystko smutne. Tamten rok był stracony, było jakieś wytłumaczenie a ciekawe co teraz powiedzą.  Jakie to przykre płakać mi się chce.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 08, 2021, 09:03:17 am »
Aha, jeszcze jedno Ja takim optymistą jak Ty nie jestem...
Wiesz...ja nie tyle, że chcę być tym optymistą - bardziej to muszę  :P bo jak się na to patrzy, co tylko optymizm pozostaje  :'(

b4rt

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 09, 2021, 16:48:29 pm »
Oddzielna kategoria: Fabian. Rany boskie, co to było? Ani szybkości, ani dokładności a mowa ciała chwilami wołała o pomstę do nieba  ::)...

https://twitter.com/noworoczny/status/1457932429507760132

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 11, 2021, 18:32:45 pm »
Alfreda. Napisz, ze tylko wiadomy trener może zapewnić  porządek i dobre granie. Problem tylko w tym , że wczoraj zmoczył z Radomiem.   :)
A Giuliani zmoczył z Katowicami, czy to coś znaczy ?, po co ta licytacja czemu ma to służyć ?. A że Kowal czterokrotnie wygrał z byłym swoim klubem jakoś dziwnie przemilczałeś  ;)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 12, 2021, 13:58:00 pm »
Asseco Resovia - Projekt Warszawa 13.11.2021 godzine 14:45

Pewnie trzeba będzie kolejny raz przełknąć gorycz porażki. ::)
W końcu.

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 12, 2021, 14:34:42 pm »
Majer. Przeczytaj ostatnie wpisy Alfredy to zrozumiesz. Ty jako ekspert wytłumacz prostemu kibicowi kto ponosi odpowiedzialność za ostatnie kilka lat. Kasa jest i była.  Skład autorski  był . Wyników brak. Może ktoś doprowadził przez swoją nieomylność do tego stanu by wygrać cztery razy. Czy sytuacja w obecnym sezonie nie jest podobna? Ty jako wybitny ekspert i stary kibic na pewno wiesz dużo więcej niż przeciętny kibic. Proszę napisz kto jest winien. Tak bez owijania w bawełnę. Czekam na wyczerpującą odpowiedź i pozdrawiam.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 13, 2021, 15:27:32 pm »
Za wszystko winę ponosi Kowal . Jesteś usatysfakcjonowany ?.  8)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Asseco Resovia Plus Liga sezon 2021/2022
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 13, 2021, 16:31:30 pm »
Asseco Resovia - Projekt Warszawa 13.11.2021 godzine 14:45

Pewnie trzeba będzie kolejny raz przełknąć gorycz porażki. ::)
Przykrość Ci zrobili,  3:0 MVP Maciek