Autor Wątek: Resovia - LUK Lublin  (Przeczytany 6177 razy)

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2081
Resovia - LUK Lublin
« dnia: Listopada 27, 2021, 18:59:57 pm »
Panowie, szybko bo na imprezę muszę gonić. 😉

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Resovia - LUK Lublin
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 27, 2021, 20:55:45 pm »
Co qfa robi znowi Deroo na boisku  >:(

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Resovia - LUK Lublin
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 27, 2021, 22:13:03 pm »
Na trybunach tłum.

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Resovia - LUK Lublin
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 27, 2021, 23:03:23 pm »
Wstyd, gwiazdowy same w tej drużynie a grać nie potrafią.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Resovia - LUK Lublin
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 27, 2021, 23:21:57 pm »
Kwiecień 2023.
Asseco Resovia Rzeszów wygrywa po złotym secie dwumecz o 9 miejsce w +L z drużyną Barkom Każany Lwów.

Skład zwycięskiej drużyny:
Śliwka, Drzyzga, Bartman, Semeniuk, Janusz, Kaczmarek, Papke, Cebulij, Urnaut, Parodi, Deroo, Veres, Smith, Zatorski, Erik i Kawika Shoji, Gabrych, Kwolek, Kozamernik, Stern, Cernic, Kochanowski, Tammemaa, Muzaj, Kluth, Rejno, Lemański, Buszek, Żurek, Taht, Hoag, Baranowicz, Potera, Krulicki, Bojić.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przed sezonem 2023/24 drużyna zostanie wzmocniona 9 nowymi zawodnikami i zapowiada walkę o playoff.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Resovia - LUK Lublin
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 27, 2021, 23:40:19 pm »
Z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że Asseco Resovia Rzeszów to klub mem. Jest to Monty Python polskiej siatkówki, Benny Hill Plus Ligi.
Ja rozumiem, że skład jest niezbilansowany, przyjęcie zagrywki niestety mamy kiepskie i gdyby ten Lublin miał "dzień konia" na zagrywce i nas tym serwem rozbił, byłbym w stanie jakoś to zrozumieć i z trudem przełknąć. Jednak Lublin zagrał jedynie solidnie, a to co Resovia "odwaliła" jest poniżej wszelkiej krytyki. Nie funkcjonowało nic - od przyjęcia zagrywki, poprzez rozegranie, atak, blok i obronę po własny serwis. Grają jakby im się nie chciało, bo przecież nikt mi nie wmówi, że się nie skoncentrowali mając w pamięci niedawną porażkę. Każdy normalny sportowiec chciałby się zrehabilitować ale przecież nie nasze gwiazdy. Przegraliśmy gładko z drużyną z której może 3-4 zawodników zmieściło by się u nas na ławce, a i to chyba przesadziłem.
Dziś straciłem jakąkolwiek wiarę w to, że w tym sezonie coś osiągniemy. Dramat.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Resovia - LUK Lublin
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 28, 2021, 00:00:44 am »
Smutne to...aż komentować się nie chce  :'(

A trybuny to fakt, raz że puste to i co raz mniej pasiakowe, ale w sumie jaka gra, takie i zaangażowanie kibiców  :-\

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: Resovia - LUK Lublin
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 28, 2021, 01:59:12 am »
Kompromitacja. Szkoda słów i czasu na to.

nikal

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Resovia - LUK Lublin
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 28, 2021, 09:34:34 am »
POLACY wygrali z bandą sowicie przepłacanych zagranicznych najemników,nic tylko się cieszyć.Quo vadis Góral?Ile lat jeszcze zamierzasz niszczyć kariery w Rzeszowie rzeszowskim wychowankom i ogólnie polskim zawodnikom?Z kim Wy się tam kibice szalikowcy jeszcze utożsamiacie i dla kogo prowadzicie ten doping?   Z góralskim Asseco dałem sobie spokój już jakieś 5 lat temu,bo ten klub nie ma już dawno nic wspólnego z Resovią(kibicowało się na hali,gdzie sufit się skraplał,a zawodnicy przez wiele sezonów reprezentowali jeden i ten sam klub!).A zaczęło się całe zło,od nie przedłużenia nowych kontraktów z ikonami klubu.Pierwszy był   GROZER,dalej OLIEG,Igła,a potem równia pochyła  poszła już z górki.Panie Góral i tak z ciekawości,jakim obcokrajowcom zamierza Pan nabić kasę na przyszły sezon,bo ci co są to już chyba dość zarobili?

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 358
Odp: Resovia - LUK Lublin
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 28, 2021, 10:21:34 am »
Najwyższy czas Włosi won. Już nic z tego nie będzie dlatego Oleg powinien poprowadzić drużynę. Gorzej nie będzie, może być jedynie lepiej.
Był Butryn, który zawsze ciągnął grę, to się Go pozbyli, chociaż kibice prosili żeby został. Biorą samych zawodników bez formy ,którzy kiedyś byli świetni ale teraz niestety nie .
A LUK Lublin zagrał piękne spotkanie aż miło patrzeć /serwowanie na najwyższym poziomie a nasi coraz gorzej/, tym chłopakom chciało się grać widać było ogień. Brawo.
 Jak ten trener prowadzi drużynę .Miało być coraz lepiej a jest coraz gorzej.