Autor Wątek: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022  (Przeczytany 8014 razy)

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Cześć!

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia" organizuje w dniu 27 marca 2022 r. (niedziela)  wyjazd do Zawiercia na mecz Plus Ligi: Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia. Mecz jest o godz. 18:00.

Koszt wyjazdu to 50 zł.

Zapisy proszę kierować na maila: zieba.paulinka@gmail.com
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2022, 22:56:32 pm »
No to awansowaliśmy do play-off. Przed meczem Katowice - Skra (1:3) nie było to pewne. Teraz spróbujmy obronić co najmniej 6. miejsce. Matematycznie potrzebujemy (na tę chwilę) 3 punktów w 2 meczach.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Ufff... Nawet miejsce w szóstce już jest pewne. Na 4. miejsce mamy tylko matematyczne szanse. Zawiercie musiałoby przegrać "za 3", a my musielibyśmy wygrać za 3 punkty. Sam nie wiem, co jest bardziej prawdopodobne...
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2022, 20:51:26 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 27, 2022, 20:33:18 pm »
1:3 MVP Maciek, nawet sędziowie nie pomogli  ;D

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 27, 2022, 20:39:58 pm »
Maciej Muzaj odpalił. Trzeba to napisać. Mocno go krytykowałem za początek sezonu, ale tutaj, chylę czoła. Szacunek.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 27, 2022, 20:56:00 pm »
Maciek będzie coraz efektywniejszy. Mało kto ma taki zasięg jak on. Dotychczas brakowało mu siły uderzenia, ale akurat to jest dość łatwe do poprawy. Mateusz Mika początkowo też nie imponował siłą uderzenia.
Bez względu na wynik w tym sezonie, za rok Maciek powinien być gotowy na wielkie granie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 370
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 27, 2022, 21:32:46 pm »
Nareszcie wygrana za 3pkt. Maciek jest super i widać bardzo Mu się chce. Zagrywka Deroo supe. Świetna reakcja trenera ze zmianami w 3-cim i 4-tym secie na Szerszenia
Deroo i Cebulija.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 28, 2022, 09:21:42 am »
Brawa dla drużyny. Mnie najbardziej zastanawia osoba Krulickiego. Niby taki nijaki, ale jak da mu się szansę na grę w dłuższym wymiarze czasu, to chłopak daje radę. Może Zniszczoł z Niemcem nie są najlepszą para środkowych w PL, ale nie tęskniłem wczoraj za Kochanowskim, a tym bardziej za Kozamernikiem. Mam tylko nadzieję, że Timo zostaje na kolejny sezon. Niektórzy śmieją się z niego, a ja go bardzo cenię. Porządny ofensywny środkowy z dobrą zagrywką. Do tego widać, że ma mocną głowę. Co by się nie działo stara się robić swoje.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 370
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 28, 2022, 13:57:05 pm »
Chciałabym , żeby został Deroo. Po co nam Mordyl, skoro mamy fajnych środkowych. Oby nie było jak z Kozamernikiem, który specjalnie nie błyszczy.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 28, 2022, 20:09:33 pm »
No i obroniliśmy miejsce w szóstce. Dziś Olsztyn wygrał z Warszawą, więc mamy co najmniej 6. miejsce.
Swoją drogą, czy ktoś przed sezonem obstawiałby, że będziemy mieć niemal tyle porażek ile zwycięstw?
w 25 meczach ponieśliśmy 12 porażek a 13 razy wygraliśmy.
Może podreperujemy ten dość słaby bilans meczem z Lubinem. Wyjdziemy z przeciętności?
Bo pomimo co najmniej 6. miejsca (a możemy nawet zająć 4.) byliśmy ligowymi przeciętniakami. Nawet zwycięstwo w meczu z Lubinem nie zmieni tego obrazu. Bilans 14 - 12 nawet w mocnej i wyrównanej lidze jest dość przeciętny.

W ostatnim punkty zdobywali:
Muzaj - 27
Deroo - 12
Tammemaa - 9
Cebulj - 9 (44%)
Krulicki - 5
Szerszeń - 4 (80%)
Drzyzga - 2
Bucki - 1
Szerszeń wypadł fajnie w ataku, ale w zagrywce na 5 prób popełnił aż 3 błędy.
Cebulj słabo w ataku i bez błysku formy w zagrywce.
To jeszcze nie jest forma upoważniająca do optymizmu.

"Forma przyjdzie na play-off". Ileż razy to zdanie było wyśmiewane.
Przyjdzie?
Mam nadzieję, że trener podejdzie elastycznie do składu na najbliższe mecze, bo pewniaków to my mamy niewielu. Właściwie to tylko Zatorski i Tammemaa są dziś dla mnie pewniakami. No i Drzyzga, ale to z uwagi na formalną jedynie obecność Woickiego.
Jakoś trudno mi nabrać przekonania, że dotychczasowe wtopy były tylko "wypadkami przy pracy".
W trakcie sezonu była taka chwila, w której nabrałem przekonania, że przejdziemy Skrę czy Zawiercie. Mecz z Suwałkami pozbawił mnie tego przekonania. Na tym etapie pracy trenera to nie powinno się zdarzyć.
Pozostaje wierzyć w piękno sportu, czyli w niespodziankę w naszym wykonaniu. Przestrzegałbym przed nadmiernym eksponowaniem wczorajszej wygranej. Ewentualne zwycięstwo nad Zawierciem czy Skrą w play-off będzie niespodzianką.

Przyjdzie ta forma na play-off czy nie przyjdzie?
A co mi szkodzi wierzyć, że przyjdzie?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Grzesiek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 29, 2022, 11:51:50 am »
W ostatniej prawdzie siatki Pan Tomasz Swędrowski mówił ze trzeba odsunac challenge jak najdalej od trybun bo kibice wywierają presje na sędziach i grożą piesciami ;D czy sa tu kibice siedzący blisko challengu i są w stanie to potwierdzić? Bo jak długo jest challenge w plus lidze to nigdy nie widziałem kibiców grożący piesciami i wydawało mi sie ze kibice raczej obiektywnie reagowali na obraz z challengu;)