Autor Wątek: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022  (Przeczytany 8013 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 29, 2022, 13:44:08 pm »
Obserwuję otoczenie stolika podczas weryfikacji. Kibice sugerują werdykt, czasem (ale bardzo rzadko) zdziwią się z decyzji sędziego i nic więcej.
Nie wiem skąd Swędrowski wziął te rewelacje, ale on jest znany (przynajmniej mnie) z tego, że widzi coś, czego nie widzi nikt inny.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 29, 2022, 13:44:53 pm »
Jakimi pięściami. Bzdura. Lekkie podesmianie na rozluźnienie atmosfery chyba ze słynna linia to wtedy poszedł sprzeciw mocny ale nie wulgarny. Ale w którym miejscu trybun wtedy było cicho. Chcieliśmy sędziemu okulary podać itp.
Ps. Piłka nie była styczna. Z różnych ujęć oglądaliśmy. Brakowało 2 zapałki do styku. Piłka była lekka i się niedoplaszczyła. A to co widzieli to cień był.

Szkoda ze pan Swędrowski nie skomentuje ogólnego sędziowania w pluslidze.
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2022, 15:47:50 pm wysłana przez minion »

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 30, 2022, 10:49:04 am »
Czy piłka w tej sytuacji była w boisku czy nie, to i tak sytuacja w której sędzia główny schodzi do challangu na prośbę drugiego sędziego żeby samemu zobaczyć akcję jest kuriozalna. I kibice pewnie też wyrazlili dezaprobatę na bezradność sędziów, nie tylko chodziło o poprawność oceny. Jeśli sędzia nie radzi sobie z presją nakładaną przez kibiców przy challangu to radzi sobie z takową podczas całego meczu? Chyba nie.

stazysta

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 30, 2022, 15:51:18 pm »
Ja mam miejsce blisko systemu challenge i nigdy nikt nie groził pięściami na sędziów (nie było mnie na meczu z Kędzierzynem wiec wypowiadam sie jak było wczesniej). Owszem zdarza sie ze kibice krzyczą Panie sędzio tu nie ma bloku itp ale zawsze te uszczypliwości co do sędziów sa w ?granicach rozsądku? jesli tak mozna sie wypowiedzieć. Nigdy nie szły ze strony kibicow przekleństwa ani nie było jakiś wyzwisk do sędziów aby Swedrowski mogl sie tak wypowiedzieć. Takie jest moje zdanie a mam pare metrów do systemu challenge i sam często zerkam tez w system challenge :-) Nie wiem ile razy komentował Swedrowski mecze na podpromiu ale wydaje mi sie ze był tylko raz bo przeważnie widzę Ireneusza Mazura tylko nie pamietam z kim on tworzy duet komentujących :-) często w lockdownie nikogo nie było na meczach z komentujących i komentatorzy komentowali ze studia w wawa wiec troche śmiesznie ze Swedro tak wpadł :-)

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 31, 2022, 12:34:26 pm »
PLS wyłączył w Rzeszowie drugi rząd za challengem , nie będą mogli na nim zasiadać kibice.

Dlaczego kibic jest znów poszkodowany - w najważniejszej części rozgrywek  , na podstawie jakich opinii wydano takie decyzje ???
Dlaczego systemu challenge nie można przenieść (przesunąć do przodu)
Dobrze mi Sławko mi napisał - jak oni ten Rzeszów "kochają"




dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 31, 2022, 15:22:23 pm »
To jest zwykła bezczelność . Bajzel w terminarzu , skandaliczne terminy poff a oni reagują na uwagi komentatora Sędrowskiego.
Ciekaw jestem jak to się ma do lokalizacji sektora gazeciarzy w kurniku zawierciańskim.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2022, 17:06:10 pm wysłana przez dafu »

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 369
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 31, 2022, 15:35:47 pm »
Cały czas na obrażają.

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 31, 2022, 19:06:19 pm »
PLS wyłączył w Rzeszowie drugi rząd za challengem , nie będą mogli na nim zasiadać kibice.

Skąd takie wieści?

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 01, 2022, 09:48:45 am »
Minion wysłałem Ci na pocztę odpowiedź

stazysta

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 101
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 01, 2022, 15:50:28 pm »
A rząd 3 sektor C1?