Autor Wątek: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022  (Przeczytany 7983 razy)

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 182
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 03, 2022, 10:47:25 am »
"Działanie zgodnie z prawem czyli z uczciwością". O jakim ty prawie piszesz. Są różne prawa. Teraz profesorowie prawa toczą boje które jest najważniejsze. Tego bełkotu  nie można słuchać. Zgodnie z prawem Lewandowski i spółka sprzedali połowę Polski  za grosze w obce ręce. Ile w Rzeszowie zlikwidowano czy sprzedano zakładów pracy. Za bułki.   Dla mnie inwestowanie w siatkówkę w Polsce śmierdzi na odległość. Jak jakiś oligarcha ze wschodu zainwestuje i zdobędzie MP to mnie to nie będzie bawić. Za rok czy dwa dowiemy się, że to była pralnia.Naprawdę nie rozumiesz co ma przykład Kataru.  Jako kibic chcę by w Asseco grało kilku Polaków a szczególnie z Podkarpacia. Można by zrobić niezły skład.
Nie myślę z Tobą dyskutować bo do niczego to nie prowadzi. Wybierasz słowa i z nimi dyskutujesz. Pozdrawiam i zamykam dyskusję .

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 841
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 03, 2022, 11:25:08 am »
Pozdrawiam i zamykam dyskusję .

Ale jak to? To już nic nie można będzie napisać? ;)
Ale, mimo wszystko, tak z ciekawości spytam: jak chciałbyś weryfikować status "Polaka z Podkarpacia"? Trzeba się tu urodzić? Wychować? Czy wystarczy mieszkać? Jeśli tak, to od ilu lat?
W tej chwili w Resovii gra 14 Polaków i 4 obcokrajowców. 14 to więcej niż "kilku" (liczę tu też Szerszenia, ale - patrz wyżej - spełniłby Twoje kryteria?). Ilu powinno być, żebyś był zadowolony?
Czy nie sądzisz, że opieranie się na "chłopakach stąd" sprawdza się na poziomie amatorskim, a w zawodowym sporcie raczej średnio (pomijając casus Athletic Bilbao)?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 03, 2022, 12:24:01 pm »
Jako kibic chcę by w Asseco grało kilku Polaków a szczególnie z Podkarpacia. Można by zrobić niezły skład.
A ja, jako kibic, chcę, żeby dolar był po 12 zł.
----------------------------------------------------------
Mieliśmy kilku "chłopaków z Podkarpacia. I co?
Dlaczego w Resovii nie gra Huber? Dlaczego nie gra Masłowski? Dlaczego Szalacha i Depowski nie grają? Bierzemy Mordyla. Który jeszcze "chłopak z Podkarpacia" jest zdolny do gry o medale?
Kuba Peszko mógł być kiedyś uzupełnieniem składu Resovii, ale wtedy mieliśmy w kwadracie Lotmana i Buszka i zdobywaliśmy niemal szczyt mistrzostwa klubowego. Sprał nas Leon - "chłopak z Podkarpacia", którego nie chcieliśmy w składzie.
Bardzo miło żyje się wspomnieniami, ale naiwnością jest myślenie, że dawnymi metodami daleko się zajdzie w zawodowym sporcie.
Jakoś nasz sponsor - chłopak z Podkarpacia - nie upierał się przy chłopakach z Podkarpacia. Kiedyś miał taki pomysł, ale dość szybko mu to przeszło.
-------------------------------------------------
A'propos "sprzedawania zakładów za grosze", kłopot polega na tym, że te zakłady nie miały szans na konkurencyjnym rynku europejskim. Dziś rzeszowskie zakłady konkurują na rynkach światowych.
-------------------------------------------------
Jeśli nie możesz słuchać 'bełkotu profesorów" (czemu się nie dziwię), to może chociaż bądź uprzejmy zauważyć, że Polacy nie mają problemu dyskryminacyjnych przepisów dotyczących zatrudnienia w krajach Unii Europejskiej.  I z tego braku dyskryminacji korzystają.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2022, 12:28:50 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 182
Odp: Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 03, 2022, 15:29:19 pm »
Panowie. Dzięki za poprawność polityczną. Ja jednak wolałem przetwory z Rzeszowskich Zakładów Mięsnych niż te z zachodu wędzone gazem. Lepiej smakował też alkohol z Łańcuta niż z zachodu. Rozumiem . To się po prostu nie opłacało i nie miało szans na rynku europejskim. Zrozumiałem, macie racje. Jesteście bardziej nowocześni. Pozdrawiam.