Resovia > Mecze

Wyjazd na mecz Aluron CMC Zawiercie - ASSECO RESOVIA, 27.03.2022

<< < (2/7) > >>

alfreda:
Nareszcie wygrana za 3pkt. Maciek jest super i widać bardzo Mu się chce. Zagrywka Deroo supe. Świetna reakcja trenera ze zmianami w 3-cim i 4-tym secie na Szerszenia
Deroo i Cebulija.

Kiko1905:
Brawa dla drużyny. Mnie najbardziej zastanawia osoba Krulickiego. Niby taki nijaki, ale jak da mu się szansę na grę w dłuższym wymiarze czasu, to chłopak daje radę. Może Zniszczoł z Niemcem nie są najlepszą para środkowych w PL, ale nie tęskniłem wczoraj za Kochanowskim, a tym bardziej za Kozamernikiem. Mam tylko nadzieję, że Timo zostaje na kolejny sezon. Niektórzy śmieją się z niego, a ja go bardzo cenię. Porządny ofensywny środkowy z dobrą zagrywką. Do tego widać, że ma mocną głowę. Co by się nie działo stara się robić swoje.

alfreda:
Chciałabym , żeby został Deroo. Po co nam Mordyl, skoro mamy fajnych środkowych. Oby nie było jak z Kozamernikiem, który specjalnie nie błyszczy.

repres1:
No i obroniliśmy miejsce w szóstce. Dziś Olsztyn wygrał z Warszawą, więc mamy co najmniej 6. miejsce.
Swoją drogą, czy ktoś przed sezonem obstawiałby, że będziemy mieć niemal tyle porażek ile zwycięstw?
w 25 meczach ponieśliśmy 12 porażek a 13 razy wygraliśmy.
Może podreperujemy ten dość słaby bilans meczem z Lubinem. Wyjdziemy z przeciętności?
Bo pomimo co najmniej 6. miejsca (a możemy nawet zająć 4.) byliśmy ligowymi przeciętniakami. Nawet zwycięstwo w meczu z Lubinem nie zmieni tego obrazu. Bilans 14 - 12 nawet w mocnej i wyrównanej lidze jest dość przeciętny.

W ostatnim punkty zdobywali:
Muzaj - 27
Deroo - 12
Tammemaa - 9
Cebulj - 9 (44%)
Krulicki - 5
Szerszeń - 4 (80%)
Drzyzga - 2
Bucki - 1
Szerszeń wypadł fajnie w ataku, ale w zagrywce na 5 prób popełnił aż 3 błędy.
Cebulj słabo w ataku i bez błysku formy w zagrywce.
To jeszcze nie jest forma upoważniająca do optymizmu.

"Forma przyjdzie na play-off". Ileż razy to zdanie było wyśmiewane.
Przyjdzie?
Mam nadzieję, że trener podejdzie elastycznie do składu na najbliższe mecze, bo pewniaków to my mamy niewielu. Właściwie to tylko Zatorski i Tammemaa są dziś dla mnie pewniakami. No i Drzyzga, ale to z uwagi na formalną jedynie obecność Woickiego.
Jakoś trudno mi nabrać przekonania, że dotychczasowe wtopy były tylko "wypadkami przy pracy".
W trakcie sezonu była taka chwila, w której nabrałem przekonania, że przejdziemy Skrę czy Zawiercie. Mecz z Suwałkami pozbawił mnie tego przekonania. Na tym etapie pracy trenera to nie powinno się zdarzyć.
Pozostaje wierzyć w piękno sportu, czyli w niespodziankę w naszym wykonaniu. Przestrzegałbym przed nadmiernym eksponowaniem wczorajszej wygranej. Ewentualne zwycięstwo nad Zawierciem czy Skrą w play-off będzie niespodzianką.

Przyjdzie ta forma na play-off czy nie przyjdzie?
A co mi szkodzi wierzyć, że przyjdzie?

Grzesiek:
W ostatniej prawdzie siatki Pan Tomasz Swędrowski mówił ze trzeba odsunac challenge jak najdalej od trybun bo kibice wywierają presje na sędziach i grożą piesciami ;D czy sa tu kibice siedzący blisko challengu i są w stanie to potwierdzić? Bo jak długo jest challenge w plus lidze to nigdy nie widziałem kibiców grożący piesciami i wydawało mi sie ze kibice raczej obiektywnie reagowali na obraz z challengu;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej