Resovia > Mecze

Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30

(1/8) > >>

Paulina:
Cześć!

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia" organizuje w dniu 12 kwietnia 2022 r. (wtorek), wyjazd do Zawiercia na mecz Plus Ligi: Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia. Mecz jest o godz. 20:30.

Koszt wyjazdu to 50 zł.

Zapisy proszę kierować na maila: zieba.paulinka@gmail.com

Blejd:
Ręce opadają...
Taki dobry mecz i końcówka 4 seta zawalona prostymi powtarzającymi się błędami... :-X
Upartość Drzyzgi, kalectwo w przyjęciu Cebulja i nieporadność >:(
Ja się akurat do Rzeszowa nie wybierałem bez względu na wynik, ale współczuję kibicom bo ten mecz nawet wygrany nie wywoła wielkiego szczęścia. Przedłużenie złudnej nadziei...

dudi:
Sezon powoli dobiega końca, a ja nadal nie rozumiem myśli szkoleniowej naszych obu dotychczasowych trenerów dotyczącej obsady środka siatki. Dlaczego cały czas faworyzowany jest Jan K. kosztem Timo T. ? Może jest coś czego kibice nie wiedzą i nie widzą, a ta wiedza jest dostępna wyłącznie wtajemniczonym osobom? Mój wzrok wraz z upływającym czasem jest w coraz gorszym stanie i może dlatego nie widzę przyczyny dla której Jan K. jest niezbędny w pierwszej szóstce.

alfreda:
Ten sam skład na kolejny sezon to ciągłe przegrane i brak podium. Cebulij, Fabian w trudnych sytuacjach zawodzą i Oni mają kontrakty przedłużone to samo Kozamernik.
W naszej drużynie brak prawdziwego kapitana, jakim był Alek.
Dobrze, że teraz mniej się stresuję, chociaż zdrowie zaoszczędzę.

Resofan:

--- Cytat: dudi w Kwietnia 13, 2022, 08:05:05 am ---Sezon powoli dobiega końca, a ja nadal nie rozumiem myśli szkoleniowej naszych obu dotychczasowych trenerów dotyczącej obsady środka siatki. Dlaczego cały czas faworyzowany jest Jan K. kosztem Timo T. ?

--- Koniec cytatu ---
Może dlatego, że Jan K. jest po prostu lepszym środkowym? Jego wczorajsze statystyki za wyjątkiem zagrywki są praktycznie bliźniacze ze statystykami Kochanowskiego, który zagrał naprawdę dobry mecz. Timo T. owszem, "zrobił robotę" i pociągnął drużynę zagrywką, ale w ataku skończył jedną piłkę z czterech które dostał. Pewnie, że miał mało czasu by się pokazać, ale oprócz zagrywki rewelacji nie pokazał. 
I żeby było jasne - Tamtaramta jest jednym z moich ulubionych zawodników Resovii i moim zdaniem, jest to zdecydowanie najlepszy rezerwowy w lidze na pozycji środkowego. Nie wyobrażam sobie, żeby nie pozostał na przyszły sezon (a takie słuchy "chodzą"). Trzeba jednak przyznać, że Kozamernik po niemrawym początku sezonu, ostatnio prezentuje bardzo przyzwoita formę i dla mnie jego wychodzenie w szóstce jest całkowicie zrozumiałe.
Co do wczorajszego meczu, to o takie porażki do drużyny nie mam żadnych pretensji. Dla mnie jest już radością, że widzę Resovię zaangażowaną i walczącą a ponadto najlepiej grającą w fazie finałowej od sześciu lat. Wczoraj widać było, że przyjmujący, a przede wszystkim Cebula nie są w pełni zdrowi, o czym zresztą mówił kilkakrotnie Swędrowski. Drzyzga wyraźnie ich oszczędzał "orząc" Muzajem i - kiedy się tylko dało - środkiem. To oszczędzanie lewego skrzydła było między innymi przyczyną porażki w czwartym secie, bo Fabian przeholował (jak to często ma w zwyczaju) w przełamywaniu Timo. Dokładając do tego dwa błędy w przyjęciu, skończyło nam to mecz. Szkoda, bo był do wygrania, ale do znudzenia będę powtarzał, że największą szkodą będzie odejście po sezonie Mendeza. Nie dałoby się go w maju przykuć łańcuchem do słupka siatki?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej