Autor Wątek: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30  (Przeczytany 8725 razy)

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 14, 2022, 14:16:12 pm »
Mecz przegrany na skrzydłach, jeden Muzaj nie wystarczył, choć nie dużo brakło.
Cebulij fatalny jak zwykle, Deroo niewiele lepszy, jeśli nagle w przeciągu kilku dni nie poprawią swojej dyspozycji to znów jesteśmy przegranymi sezonu.
A w czym Deroo był lepszy od Cebulija? Obok Kozamernika najgorzej serwujący w Resovii. Niech by chociaż 2-3 asy zrobił to pewnie przy tych wynikach setów jakie były jeden wiecej udałoby się wygrać.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 14, 2022, 17:09:11 pm »
W trakcie meczu myślałem, czy nie lepiej zagrać Buszkiem z Szerszeniem stabilizując tym samym przyjęcie. Na zagrywce to rozwiązanie też nie byłoby na minus, jedynie na wysokich pozostałby jedynie Maciek.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 14, 2022, 18:29:11 pm »
W czym jest lepszy Deroo od Cebulja? Z pewnością w obronie i w przyjęciu. W ataku? Mogę tylko opowiedzieć o swoich wrażeniach. Gdy piłka wędruje do Deroo, jestem dość spokojny. Gdy piłka wędruje do Cebulja, zaczynam drżeć o naszą sytuację. Oczywiście zdają sobie sprawę, że każdy bywa blokowany, każdy popełni jakiś błąd, ale jakoś nie lubię, gdy wystawa idzie do Cebulja.
Cebulj miał być naszą pierwszą armatą, a stał się ostatnią opcją w ataku. No może przedostatnią, bo jest jeszcze Jasio Kozamernik. I tu jest clou naszych kłopotów w całym sezonie. Klemen miał być najlepszy w ataku, a jest...
Sami widzicie jak to wygląda.
Nie będę się upierał przy swoich złych wrażeniach, jeśli większość dyskutantów uzna, że Cebulj w ataku prezentuje się dobrze.
Proszę o opinie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 358
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 14, 2022, 20:15:49 pm »
Deroo we wszystkim lepszy od Cebulija. Ja nie rozumiem po co było z Nim przedłużać kontrakt to jest po prostu jakieś nieporozumienie. Jak Cebulij dostaje piłkę do ataku to gra bez głowy, albo wali w blok, albo wyrzuca poza boisko.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 14, 2022, 20:37:29 pm »
Problem, jeśli można to tak nazwać, z Klemenem jest taki, że tak jak potrafi zapunktować, tak nierzadko oddaje niemal tyle samo w przeciwnikowi. Jeśli jego bilans zysków i strat oscyluje wokół 0, a jak dobrze wiemy, siatkówka jest grą błędów, no to pozostali muszą dorzucić coś ekstra. Czasami tego brakuje.
Nie mam spokoju co do przyjęcia Deroo. Czasami jak runie na parkiet po zagrywce przeciwnika to koniec, kaplica, zostaje jedno skrzydło. Pardon, zostaje Maciej Muzaj, zwłaszcza gdy Belg jest w pierwszej linii.
Mimo wszystko, cichy głos mówi mi, że obie ekipy wrócą do Zawiercia.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Ironic222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 14, 2022, 21:07:52 pm »
Mecz przegrany na skrzydłach, jeden Muzaj nie wystarczył, choć nie dużo brakło.
Cebulij fatalny jak zwykle, Deroo niewiele lepszy, jeśli nagle w przeciągu kilku dni nie poprawią swojej dyspozycji to znów jesteśmy przegranymi sezonu. 
...Gardini Polska myśl  -  to proszę : https://siatka.org/pokaz/andrea-gardini-odsuniety-od-prowadzenia-jastrzebskiego-wegla/

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 273
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 14, 2022, 21:12:36 pm »
Żeby było jasne dla osób, które odpowiadają na moje pytanie to pisałem o tym meczu, a nie o karierze, sezonie czy sympatii dla któregoś z zawodników. Ale skoro w tym meczu był Deroo lepszy o Cebulija to oglądaliśmy dwa różne mecze, z tym że wcale nie uważam, że Słoweniec zagrał dobry mecz.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 15, 2022, 07:52:56 am »
...Gardini Polska myśl  -  to proszę : https://siatka.org/pokaz/andrea-gardini-odsuniety-od-prowadzenia-jastrzebskiego-wegla/
"Odsunięci" zostali Wagner, Antiga, Heynen, Kowal,... . Niedługo odsunięci zostaną Grbić (choć jeszcze nie zaczął) i Cretu. To tylko kwestia czasu. Zdziwię się, gdy nie zostaną odsunięci w ciągu najbliższych 3 lat.
Rzadko kto ma takiego farta jak Resovia i pozwala jednemu trenerowi osiągać sukcesy przez 5 lat. A i to się przecież skończyło.
--------------------------------------------------------
Nie zależy mi na porównaniu Deroo i Cebulja. Zależy mi na opinii o Cebulju - zawodniku, który gra u nas już drugi sezon i który w decydujących momentach sezonu nie jest w stanie wykonać soczystego ataku, nie jest w stanie dołożyć czegoś od siebie w decydujących momentach seta.
Niedawno Maćka Muzaja wyrzucano z Resovii. Maciek wykonał swoją pracę. Dlaczego Cebulj takiej pracy nie wykonał? A może wykonał tylko w tym meczu nie wyszło? Oby.
Na wczoraj Klemen był tylko "uzupełnieniem składu". Z równym powodzeniem mógł grać Szerszeń lub Buszek. A przecież nasza szóstka nie może składać się tylko z Muzaja i "uzupełnień". Uzupełnieniem składu Zawiercia jest są Orczyk, Niemiec i Zniszczoł. A u nas? Prawie same "uzupełnienia". Czyżby trener pracował tylko nad Muzajem?
Niech się Klemen wreszcie ogarnie i przestanie spacerować jak Kozamernik.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 182
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 15, 2022, 10:07:02 am »
Cebulji nigdy nie był super gwiazdą w przyjęciu. Ktoś go kupił. Ktoś go wczoraj wystawił do składu pomimo choroby. Nie róbcie z niego winowajcy. Czego jak czego ale ambicji odmówić mu nie można. Każdy kiedyś zostanie odsunięty. Każdy umrze. To nie jest wpis do p. Represa 1.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 15, 2022, 12:37:23 pm »
A w czym Deroo był lepszy od Cebulija?

W całej warstwie technicznej, czyli w tym czego temu zespołowi bardzo brakuje. Przy tej swojej ułomność technicznej Cebul jest jeszcze ostatnią opcją w ataku, no nijak się to nie może spiąć i nie spina się.
W końcu.