Autor Wątek: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30  (Przeczytany 8765 razy)

pwl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 16, 2022, 11:08:39 am »
Obrazek z końcówki 2 seta chyba najbardziej pasuje do naszej gry w całym sezonie. Przegrywamy 23-21 i na zagrywkę idzie F. Drzyzga.Zagrywa ,  Conte myli się w ataku,(23-22)   i co robi nasz kapitan?  Pakuje następną  zagrywkę w pół siatki. I można odnieść wrażenie   że nie była to zagrywka specjalnie mocna czy trudna, ot przed siebie. Może się nie znam,  ale są momenty że nie wolno zepsuć zagrywki, dać szansę przeciwnikowi się pomylić. Tym bardziej od takiego doświadczonego zawodnika jak Drzyzga trzeba wymagać coś więcej niż  bezmyślne  oddanie punktu.  Poszanowało Zawiercie zagrywkę w końcówce 4 seta pierwszego meczu, i wygrali. Inna sprawa że grając z Resovią wystarczy w końcówkach serwować flotem w Cebulja, a on często coś nie przyjmie.   
Mimo  wszystko       WESOŁYCH ŚWIĄT    dla wszystkich,  mokrego dyngusa.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 16, 2022, 11:46:33 am »
Cóż, muszę się odnieść do jednej kwestii. Jeden z dyskutantów zrobił z Cebujla " czarnego luda" wypominając Mu nawet rzekomo monstrualne zarobki.
Drogi Dyskutancie, proponuję aby Szanowny Kolega w poniedziałek wyszedł ze szpitala, a we wtorek i w piątek grał arcyważne mecze. Myślę, że Klemen będąc w pełni sił nie prosiłby wczoraj trenera o zmianę. Z resztą podobnie było z Samem.
Nie chcę wywoływać przed Świętami jakiejś zawieruchy/pyskówki na forum. Nie chcę usprawiedliwiać, ani jednego, ani drugiego zawodnika. w przekroju całego sezonu zagrali bowiem poniżej swoich możliwości i oczekiwań. Jak cały zespół AR. Niemniej należy się chłopakom odrobina rzetelności, po tym w jakiej sytuacji zdrowotnej się znaleźli w decydującym momencie sezonu. Tylko tyle   

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 16, 2022, 13:37:21 pm »
Cóż, muszę się odnieść do jednej kwestii. Jeden z dyskutantów zrobił z Cebujla " czarnego luda" wypominając Mu nawet rzekomo monstrualne zarobki.
Drogi Dyskutancie, proponuję aby Szanowny Kolega w poniedziałek wyszedł ze szpitala, a we wtorek i w piątek grał arcyważne mecze. Myślę, że Klemen będąc w pełni sił nie prosiłby wczoraj trenera o zmianę. Z resztą podobnie było z Samem.
Nie chcę wywoływać przed Świętami jakiejś zawieruchy/pyskówki na forum. Nie chcę usprawiedliwiać, ani jednego, ani drugiego zawodnika. w przekroju całego sezonu zagrali bowiem poniżej swoich możliwości i oczekiwań. Jak cały zespół AR. Niemniej należy się chłopakom odrobina rzetelności, po tym w jakiej sytuacji zdrowotnej się znaleźli w decydującym momencie sezonu. Tylko tyle

Z tego co się orientuję to Asseco Resovia jest budowana w taki sposób, aby mieć wyrównaną kadrę, w razie właśnie kontuzji. Skoro Klemen zgłosił gotowość do gry, to powinien grać swoją siatkówkę, inaczej zaszkodził drużynie.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 16, 2022, 14:01:21 pm »
Z tego co się orientuję to Asseco Resovia jest budowana w taki sposób, aby mieć wyrównaną kadrę, w razie właśnie kontuzji. Skoro Klemen zgłosił gotowość do gry, to powinien grać swoją siatkówkę, inaczej zaszkodził drużynie.

Rynce opadają po kostki. Empatia godna zbuntowanego dzieciaka.....

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 16, 2022, 14:06:46 pm »
Rynce opadają po kostki. Empatia godna zbuntowanego dzieciaka.....

Tutaj nie chodzi o empatię czy jej brak. Jeżeli ktoś uprawiał jakikolwiek sport zespołowy to wie o czym piszę.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 16, 2022, 14:34:29 pm »
Tutaj nie chodzi o empatię czy jej brak. Jeżeli ktoś uprawiał jakikolwiek sport zespołowy to wie o czym piszę.

A co z Samem Deroo, też osłabił drużynę?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2022, 14:36:30 pm wysłana przez Slawko »

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 16, 2022, 16:26:52 pm »
A co z Samem Deroo, też osłabił drużynę?

Skoro Sam z Klemenem mieli problemy zdrowotne to powinni grać Buszek z Niko (jeżeli oczywiście są zdrowi). Jak jesteś zawodnikiem i zapie... cały sezon, a trener mimo kontuzji konkurentów do składu na ciebie nie stawia to czujesz się jak śmieć. Osobiście nie dziwię się, że z Reski uciekają zawodnicy. Pokłosiem tego jest odejście po sezonie Niko.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 16, 2022, 16:44:37 pm »
Witam po latach nieobecności.
Takie życie hahaha.

Wczoraj zdecydowałem się poświęcić swój czas na oglądanie Reski... Niestety słabo to wyszło. Resovia już od kilku sezonów nie rozpieszcza swoich kibiców.
Czasy spasionych kotów już dawno minęły.

Ja zapytam się Was szanowne grono kibiców o jedną kwestię, która mnie zszokowała wczoraj podczas oglądania relacji.

Mianowicie może ktoś będzie znać odpowiedź na nurtujące mnie od wczoraj pytanie, dlaczego Fabię Kapitano tego zamieszania jako jedyny na boisku nie miał na koszulce flagi Ukrainy? Pozostali zawodnicy w obu drużynach takowe posiadali. Sens przesłania wszyscy znamy.
Czyżby mój ulubieniec tak się obraził na nowego trenera Reprezentacji za brak powołania, że z nerwów zapomniał o tym drobnym geście poparcia dla naszych sąsiadów?

Jakby ktoś się pokusił o odpowiedź to będzie miło usłyszeć z ust Capitanio odpowiedzi na to pytanie.

Wesołego Alleluja i Mokrego Dyngusa.

P. S.
Teraz trzymajmy kciuki za Rysice.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 16, 2022, 19:37:49 pm »
To bardzo dziwne bo z tego co pamietam to akurat w Resovii flagi są nadrukowane na koszulki . Dziwne. Jedyne co mi przychodzi to może wziął starą koszulkę i nikt nie zauważył tego . Te z początku sezonu nie mają flagi.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Wyjazd na mecz PO Zawiercie - Asseco Resovia, 12.04.2022, wtorek, godz. 20:30
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 17, 2022, 17:26:25 pm »
A Cebulj to 2 lata z tego szpitala wychodził?
Każdy pojedynczy mecz można czymś wytłumaczyć.
Ostatni sezon to (jak do tej pory) 14 zwycięstw i 14 porażek. Wytłumaczymy to wszystko "wyjściem ze szpitala"?
Oczywiście, Cebulj sam się do składu nie wstawiał. Sam wielokrotnie prosiłem (na Forum), żeby go do składu nie wstawiać. Nie dlatego, że go nie lubię, ale dlatego, że widziałem jego grę. To samo dotyczyło Kozamernika.
Czym wytłumaczymy blamaż ze Skrą rok temu?
W sezonie 10/11 Grozer też "wyszedł ze szpitala" i nie przydał się w półfinale. Przegraliśmy. To się zdarza. Ale wtedy, w rundzie zasadniczej mieliśmy bilans 14:4. W tym sezonie było 14:12.
Rozumiem jednorazowe nieszczęście, ale tych jednorazowych nieszczęść spotkało nas w tym sezonie aż 14. Trochę za dużo.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.