Autor Wątek: Resovia: Projekt  (Przeczytany 1341 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Resovia: Projekt
« dnia: Października 01, 2022, 19:29:23 pm »
3:0 MVP Kuba, dobry początek, cieszy wracający do formy Zator

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 358
Odp: Resovia: Projekt
« Odpowiedź #1 dnia: Października 01, 2022, 20:11:54 pm »
Początek świetny oby tak dalej. Fajny skład oby się sprawdził pod koniec sezonu.

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
Odp: Resovia: Projekt
« Odpowiedź #2 dnia: Października 01, 2022, 20:47:22 pm »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Resovia: Projekt
« Odpowiedź #3 dnia: Października 01, 2022, 22:02:48 pm »
Mecz pod całkowitą kontrolą Resovii.
Czy my zagraliśmy dobrze, czy Warszawa bardzo źle?
I jedno, i drugie.
Bardzo się cieszę z wyniku.
Moim MVP był dziś Paweł Zatorski - rozbroił Warszawę.
---------------------------------------------
Po mistrzostwach świata, gdy pytano mnie o to kogo zabrakło nam do zdobycia mistrzostwa, odpowiadałem: "Zabrakło Fabiana". Dlaczego? Z całą sympatią dla Grzesia Łomacza, ale nie jest to rozgrywający, który potrafi odmienić oblicze meczu. A w finale potrzebowaliśmy rozgrywającego, który odmieniłby oblicze mecz - potrzebowaliśmy kogoś pewnego siebie. Fabian taki jest. Czy dzięki grze w Resovii awansuje do kadry i zdobędzie olimpijskie złoto? Życzę mu tego. "Jedynką" w kadrze pewnie pozostanie Marcin Janusz, ale trzymam kciuki za Fabiana, bo... A jakoś tak mi się to układa i już.
A że Fabian nie byłby sobą, gdyby w meczu nie posłał ze trzech farfocli na lewe skrzydło... Da się z tym żyć i wygrywać mecze.  :)
---------------------------------------------
Zdrowy Kuba Kochanowski to majątek.
Jasiu Kozamernik nareszcie zagrał dobry mecz. Brawo, Jasiu!
Nasi przyjmujący niezbyt się namęczyli, więc jeszcze nie warto wpadać w euforię.
Maciek Muzaj - jak zwykle - dość ociężale wchodzi w sezon. Dynamikę ma, skoka ma, ale siły w ręce brakuje. Poczekam.
Trochę się zdziwiłem, gdy trener pozostawił Tibo w I linii pod koniec meczu. Sympatycznie się to skończyło, ale chyba jeszcze za wcześnie na takie eksperymenta.

No i...
Nie dało się nie zauważyć, że Torey Defalco żyje meczem, żyje widowiskiem, żyje atmosferą hali. Potrzebowaliśmy kogoś takiego. Rzeszowskim kibicom wystarczy dać szansę.
--------------------------------------------------------
Za wcześnie na euforię, ale dobre samopoczucie jest dziś jak najbardziej usprawiedliwione.
Ja czuję się bardzo mile zaskoczony tak łatwym zwycięstwem, ale zdaję sobie też sprawę, że Warszawa z taką grą nie ma szans na awans do play-off.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Resovia: Projekt
« Odpowiedź #4 dnia: Października 02, 2022, 10:32:50 am »
Specjalnie obudziłem się o 6:00 by obejrzeć powtórkę.
W oczy rzucał się dobry feeling pomiędzy zawodnikami. Mogła cieszyć gra w bloku, ale też Projekt zbyt wysoko poprzeczki nie postawił- brak Szalpuka i Tillie zrobił swoje. Do tego zagrywka Warszawian była byle jaka i Fabian mógł sobie porozrzucać blok.
Do poprawienia skuteczność ataku skrzydłowych, spory plus dla środkowych bloku.
Ciekawe czy Klemen wystrzelał się z zagrywki, czy też to prognostyk czegoś naprawdę dobrego.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: Resovia: Projekt
« Odpowiedź #5 dnia: Października 02, 2022, 13:25:38 pm »
Widać było, że TJ ma problem z ramieniem, bo serwował i atakował bardzo delikatnie, Tibo też ma problem z barkiem, więc i on delikatnie atakował.