Autor Wątek: Resovia:Ślepsk  (Przeczytany 1827 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Resovia:Ślepsk
« dnia: Października 09, 2022, 19:43:34 pm »
3:1 MVP Kuba, klątwa Suwałk przełamana

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1411
Odp: Resovia:Ślepsk
« Odpowiedź #1 dnia: Października 09, 2022, 20:38:50 pm »
Pierwsze zwycięstwo Nad Suwałkami na Podpromiu.
Zmiana Cebulja na Rossarda była punktem zwrotnym tego pojedynku.
Bardzo imponował mi spokój zawodników po pierwszym secie, zupełnie wyrzucili z głowy to niepowodzenie i zrobili swoje. Pojedyncze bloki DeFalco na Filipiaku będą ozdobów highlightów tej kolejki.
Co do przeciwników- Matias Sanchez jest najszybszym rozgrywającym PlusLigi i basta.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Resovia:Ślepsk
« Odpowiedź #2 dnia: Października 09, 2022, 21:46:40 pm »

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Resovia:Ślepsk
« Odpowiedź #3 dnia: Października 10, 2022, 09:30:07 am »
Cieszy wygrana, każda wygrana w sumie cieszy bo osobiście się odzwyczaiłem od regularnych zwycięstw  ;)
Na duży plus zaangażowanie, podejście do meczu, mobilizacja i walka Fabiana :)
dobra zmiana Tibo, widać że przy nim dużo więcej dotykamy piłek czy po prostu bronimy
Oby więc meczy za 3 punkty  :D !!

A teraz taki mały off-topic
1) klub zaufał chyba innej osobie zarządzającej szeroko pojętymi social-mediami - widać sporą różnica na PLUS, w porównaniu z poprzednim rokiem - BRAWO
2) w poprzednim spotkaniu u siebie podziękowano za współprace bodajże p. M. Pająkowi. Da się zauważyć że w strukturach klubu doszło do zmian -
z wcześniejszych lat kojarzyłem taką sympatyczną Panią Anetę (bodajże z biura zarządu) teraz chyba nie ma jej/nie pełni żadnej funkcji w klubie.
Wielka szkoda - z każdym problemem który się pojawiał potrafiła pomóc, bardzo życzliwa osoba.
 Czy za te kilka ładnych sezonów klub nie powinien też w ładny sposób podziękować za współpracę ? pozostawiam temat otwarty


KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Resovia:Ślepsk
« Odpowiedź #4 dnia: Października 10, 2022, 10:19:07 am »

A teraz taki mały off-topic
1) klub zaufał chyba innej osobie zarządzającej szeroko pojętymi social-mediami - widać sporą różnica na PLUS, w porównaniu z poprzednim rokiem - BRAWO
2) w poprzednim spotkaniu u siebie podziękowano za współprace bodajże p. M. Pająkowi. Da się zauważyć że w strukturach klubu doszło do zmian -
z wcześniejszych lat kojarzyłem taką sympatyczną Panią Anetę (bodajże z biura zarządu) teraz chyba nie ma jej/nie pełni żadnej funkcji w klubie.
Wielka szkoda - z każdym problemem który się pojawiał potrafiła pomóc, bardzo życzliwa osoba.
 Czy za te kilka ładnych sezonów klub nie powinien też w ładny sposób podziękować za współpracę ? pozostawiam temat otwarty

Aneta pracuje teraz w Urzędzie Miasta.
Kilka osób odeszło z klubu po zmianie władzy, ale nikogo nie żegnano. Dlaczego zrobiono to ostatnio ? ciekawe ....

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia:Ślepsk
« Odpowiedź #5 dnia: Października 10, 2022, 13:59:39 pm »
Reakcja zespołu na przegranie pierwszego seta (w głupi sposób) całkowicie odmienna niż w poprzednich sezonach.
Jedyne co martwi to stawianie na Cebulija kosztem Rossarda w składzie. Klemen niestety jak był tak jest drewniany.
W końcu.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 369
Odp: Resovia:Ślepsk
« Odpowiedź #6 dnia: Października 10, 2022, 16:17:29 pm »
Świetna zmiana na Clemena na Thibo oby w następnych meczach wychodził w pierwszym składzie. Coraz lepszy DeFalfco to On powinien być MVP w tym meczu, niesamowite pojedyncze bloki.

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 369
Odp: Resovia:Ślepsk
« Odpowiedź #7 dnia: Października 10, 2022, 16:18:56 pm »
I jeszcze bardzo dobry Fabian, chyba chce coś komuś udowodnić z korzyścią dla nas.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Resovia:Ślepsk
« Odpowiedź #8 dnia: Października 11, 2022, 08:50:01 am »
Wygraliśmy trzeci mecz z rzędu.
W ubiegłym sezonie, po trzech kolejkach mieliśmy już za sobą porażkę w Katowicach.

Mam wrażenie, ze w tym sezonie o czołówkę tabeli powalczy 5 klubów: JW, Zawiercie, Zaksa, Skra i Resovia. Jest zbyt wcześnie, żeby rozpisywać się o play-off.

Mecz z Suwałkami napawa mnie optymizmem głównie dlatego, że pokazał nasz szeroki skład.
1. Kuba Bucki nareszcie zagrał cały mecz i zagrał bardzo dobrze. Dla mnie był mvp. Stał się prawdziwą wartością dla zespołu.
2. Miałem wątpliwości co do formy Rossarda. Okazało się, że nie jest źle. W zagrywce było nawet bardzo dobrze, a i w przyjęciu oraz obronie było całkiem nieźle. Wejście Tibo uporządkowało naszą grę.
3. Potera wytrzymał presję meczu. Może nie był to rewelacyjny mecz w jego wykonaniu, ale możemy liczyć na jego dobrą postawę.
O pozostałych "rezerwowych" jakoś jestem spokojny.
Czyli znów mamy szeroki skład. To ważne, bo sezon będzie bardzo wyczerpujący. Chyba tylko JW dysponuje tak szerokim składem.

Duży plus dla Jasia Kozamernika. W ubiegłym sezonie był jak dziecko we mgle. Zapamiętałem go wyłącznie z dwóch bloków w Lubinie. Później jakoś nie dał mi się dobrze zapamiętać. W tym sezonie jest od początku pożyteczny dla zespołu. Brawo Jasiu!
Czekam aż odnajdzie się Klemen, bo na 5 ataków cztery razy kiwa, a w obronie jak nie było z niego pożytku, tak nie ma nadal. Dobrze, że w zagrywce jest pożyteczny.
Powtórzę swoją tezę: do wygrania finału MŚ'22 zabrakło Polsce Fabiana w składzie.
Fabian, klucz do Twoich sukcesów (czyli do naszych sukcesów - kibiców Resovii i Polski) tkwi w Twojej głowie. Prowadź do zwycięstw, bo stać Cię na to.

Teraz wyjazd do Lubina.
Wciąż musimy pamiętać, że gramy w naprawdę mocnej lidze. Zaryzykuję twierdzenie, że w najlepszej lidze świata. Nie chodzi o nazwiska, ale o to, że wszystkie zespoły są poukładane na bardzo przyzwoitym poziomie. W każdym ma kto grać. Nikt się przed nikim nie położy i o każde zwycięstwo będzie trudno. To nie są banały. To są realia naszej ligi.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.