Autor Wątek: Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 22.10.2022, godz. 14:45  (Przeczytany 2525 razy)

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 22.10.2022, godz. 14:45
« dnia: Października 19, 2022, 13:39:14 pm »
Cześć!

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia" organizuje w dniu 22 października 2022 r. (sobota) wyjazd do Bełchatowa na mecz Plus Ligi: Skra Bełchatów - Asseco Resovia

Koszt wyjazdu to 70 zł. Zostały nam już ostatnie wolne miejsca.
Chętnych zapraszam do zapisów przez maila: zieba.paulinka@gmail.com
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1411
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 22.10.2022, godz. 14:45
« Odpowiedź #1 dnia: Października 22, 2022, 17:25:47 pm »
Co.za.mecz.

Powiało klimatem sprzed +/- 10 lat. Więcej napiszę kiedy napiszę...
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 369
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 22.10.2022, godz. 14:45
« Odpowiedź #2 dnia: Października 22, 2022, 18:26:23 pm »
Nareszcie Resovia wygrywa po wielkiej walce. Świetni wszyscy a szczególnie Fabian. Walczył o każdą piłkę. Mecz świetny, jak za dawnych wspaniałych lat. Oby tak dalej.
Świetne serwowanie z obydwu stron a w końcówce można było liczyć na Koja i świetne serwowanie  Kozamernika.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 22.10.2022, godz. 14:45
« Odpowiedź #3 dnia: Października 23, 2022, 00:22:30 am »
Wyjazd emocjonujący i radosny. Pomimo lania w II secie jakoś nie traciłem nadziei na dobry wynik. Wśród kibiców też nie słyszałem pesymistycznych głosów. Muszę obejrzeć powtórkę w telewizji, bo na trybunach górę wzięły emocje.
Wcześniejsze zwycięstwa były niejako "zaplanowane". Dzisiejsza wygrana napawa optymizmem - nie szło tak, jak chcieliśmy, ale jednak odnieśliśmy zwycięstwo.
Mecz zagrywek. Z obu stron na najwyższym poziomie.
Fajny wyjazd. Kibicowsko też daliśmy radę.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 22.10.2022, godz. 14:45
« Odpowiedź #5 dnia: Października 24, 2022, 08:30:28 am »
Ogromnie cieszy to, że w końcu przy naszym zwycięskim meczu pojawiają się przymiotniki/określenia: "wielki", "ciekawy", "ekscytujące widowisko", "wysoki poziom"  ;D
Z dużą (znowu) frajdą oglądało się sobotni mecz, i nawet II set jakoś nie zachwiał wiary w zwycięstwo  8)

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 22.10.2022, godz. 14:45
« Odpowiedź #6 dnia: Października 24, 2022, 10:26:58 am »
Mega mecz, mega wyjazd, mega doping 😉
Najbardziej cieszyła mnie nasza gra w obronie. Jakoś tak smutno przyzwyczaiłam się, że przez ostatnie sezony nawet teoretycznie piłki jeszcze do grania, były co najwyżej smętnie odprowadzane wzrokiem ;)  a tu proszę, nawet piłki "beznadziejne" były podbijane, albo chociaż starali się je podbić.
Piąty mecz bez porażki :D pięknie to brzmi :D
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

galiba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 22.10.2022, godz. 14:45
« Odpowiedź #7 dnia: Października 24, 2022, 18:30:28 pm »
Jedno mnie zastanawia po tak fajnym meczu 6 słownie sześć komentarzy, w ubiegłym sezonie wylewała się fala hejtu na kilka stron >:( Z drugiej strony siedzą cicho to niech tak zostanie :P. Fajny mecz walki, było to co kibica przyciąga na hale zagrywka, piękne obrony i soczysty atak. Jestem pełen uznania dla Fabiana nie tylko za fajne rozgrywanie ale szczególnie za bycie faktycznie KAPITANEM tej drużyny :)

Sypki

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia, 22.10.2022, godz. 14:45
« Odpowiedź #8 dnia: Października 24, 2022, 18:39:47 pm »
Być może ostatnie 'chude' lata spowodowały spadek popularności forum i mniejszą liczbę aktywnych użytkowników i trochę potrwa żeby to odbudować jak będą sukcesy.
Inna sprawa, że fora same w sobie tracą od dawna na popularności względem grup fejsbukowych (dla mnie szkoda).

Na pocieszenie mogę dodać, że może jest dużo takich użytkowników jak ja, co bardzo mało piszą, rzadko nawet się loguje ale za to sezon w sezon aktywnie czytam i śledzę forum ;)

A co do meczu żeby nie robić offtopa, to super, wszystko zostało powiedziane i generalnie od początku sezonu mam wrażenie, że wróciło to 'coś" co powoduje, że Resovię chce się oglądać nawet jak prędzej czy później przyjdą porażki. W ubiegłych latach tego brakowało i chyba pierwszy raz w tamtym sezonie miałem tak, że celowo odpuszczałem niektóre mecze jak miałem coś "lepszego" w planach. Dawniej to było nie do pomyślenia choć staż mam krótki bo jakoś 10-11 lat kibicowania i takiego kanapowego przed TV to jednak mecz w TV był obowiązkowym punktem do zaliczenia.