Autor Wątek: Resovia : Zaksa  (Przeczytany 1820 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Resovia : Zaksa
« dnia: Listopada 02, 2022, 22:55:49 pm »
3:0 MVP TJ
Niechlubny rekord sezonu19/20 wyrównany 7 zwycięstwo >:(

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Resovia : Zaksa
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 03, 2022, 00:48:26 am »
Wielkie widowisko w najlepszej lidze świata.
Szacunek dla Zaksy, która przeciwstawiła się, z klasą godną wielkiego zespołu, rozpędzonej Resovii.
Komplet na trybunach i wspaniała atmosfera.
Lepszego siatkarskiego wieczoru nie można sobie wymarzyć.
Indywidualnych ocen nie ma sensu wystawiać. Statystycznie atakujacy: Bucki i Kaczmarek wypadli odrobinę gorzej, ale statystyka jest tylko statystyką. Obaj byli ważni i bardzo pożyteczni dla swoich drużyn. Obaj mieli chwile zadyszki, ale natychmiast nadrabiali to zagrywką czy kolejnym skutecznym atakiem. Lekkiego życia nie mieli, ale... szacunek i brawa dla obu.
Cieszmy się naszą ligą. Możemy być z niej dumni.
Brawo Resovia! Brawo Zaksa!
-------------------------------------
Pan sędzia główny dzielnie walczy o miano najgorszego sędziego w lidze. Jeszcze nie jest liderem, ale jego szanse rosną z sezonu na sezon i z meczu na mecz. Całe szczęście - nie zepsuł widowiska. Starał się, ale nie udało mu się.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Resovia : Zaksa
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 03, 2022, 07:45:06 am »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1407
Odp: Resovia : Zaksa
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 03, 2022, 07:45:38 am »
Nie można przejść obojętnie obok frekwencji na Podpromiu. Czy to zapowiedź lepszych czasów dla rzeszowskiej ale i ligowej siatkówki? Oby.

Co do samego meczu- niesamowicie cieszy mnie to zwycięstwo i to, że jest dwóch liderów, którzy mogą porwać trybuny ale i pozostałych zawodników.
Warto też wziąć pod uwagę to, że naprzeciwko Resovii stanęła osłabiona Zaksa. Mimo to, napsuło sporo krwi gospodarzom. W kontekście zbliżającego się meczu z Jastrzębskim Węglem nie wolno wypuszczać takich przewag jak w pierwszej i w trzeciej partii, bo Ptoki zwyczajnie to wykorzystają.
Mistrzowie Polski zaś, będą niesamowicie niewygodnym przeciwnikiem w dalszej części sezonu.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 365
Odp: Resovia : Zaksa
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 03, 2022, 09:06:15 am »
Gdy dowiedziałam się , że przyjdzie do nas DeFalco bardzo się cieszyłam. Wiedziałam, ze Resovia potrzebuje takiego walczaka i nareszcie Go mamy.
Cebulij jest bardzo dobry ale nie ma tego czegoś, przy DeFalco jest dużo odważniejszy w kluczowych momentach.
Jest super, należy wyeliminować przestoje. Budzki jest świetny i na ten czas powinien być podstawowym atakującym, jest odważny i ma charyzmę, Kochanowski świetny, Kozamernik nareszcie pokazuje swoją klasę, Fabian bardzo aktywny, Zatorski też dobry. Dalej do boju.     

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832

Pawel111

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Resovia : Zaksa
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 04, 2022, 23:58:34 pm »
Wreszcie mecz na wysokim poziomie emocjonalnym. Pełna sala, dobry przeciwnik, dobry wynik. Wszystko idzie w świat. Liczę, że powoli odbudujemy potencjał na boisku i na trybunach. Wbrew pozorom, to wcale nie jest łatwe- ilu przyjdzie i co będą mówić gdy przegramy trzy mecze pod rząd? Wreszcie  zaczyna być widać drużynę  a nie nazwiska. Szacun dla trenera, że wychodi w pierwszej szóstce Bucki a nie Muzaj. To nie kasa ma decydować ale jakość. Tak, czy inaczej jestem umiarkowanym optymistą