Resovia > Mecze

Resovia : Zaksa

(1/2) > >>

reeman:
3:0 MVP TJ
Niechlubny rekord sezonu19/20 wyrównany 7 zwycięstwo >:(

repres1:
Wielkie widowisko w najlepszej lidze świata.
Szacunek dla Zaksy, która przeciwstawiła się, z klasą godną wielkiego zespołu, rozpędzonej Resovii.
Komplet na trybunach i wspaniała atmosfera.
Lepszego siatkarskiego wieczoru nie można sobie wymarzyć.
Indywidualnych ocen nie ma sensu wystawiać. Statystycznie atakujacy: Bucki i Kaczmarek wypadli odrobinę gorzej, ale statystyka jest tylko statystyką. Obaj byli ważni i bardzo pożyteczni dla swoich drużyn. Obaj mieli chwile zadyszki, ale natychmiast nadrabiali to zagrywką czy kolejnym skutecznym atakiem. Lekkiego życia nie mieli, ale... szacunek i brawa dla obu.
Cieszmy się naszą ligą. Możemy być z niej dumni.
Brawo Resovia! Brawo Zaksa!
-------------------------------------
Pan sędzia główny dzielnie walczy o miano najgorszego sędziego w lidze. Jeszcze nie jest liderem, ale jego szanse rosną z sezonu na sezon i z meczu na mecz. Całe szczęście - nie zepsuł widowiska. Starał się, ale nie udało mu się.

benek18:
fragmenty meczu:
https://youtu.be/m3H_Oy2rltQ

Dude:
Nie można przejść obojętnie obok frekwencji na Podpromiu. Czy to zapowiedź lepszych czasów dla rzeszowskiej ale i ligowej siatkówki? Oby.

Co do samego meczu- niesamowicie cieszy mnie to zwycięstwo i to, że jest dwóch liderów, którzy mogą porwać trybuny ale i pozostałych zawodników.
Warto też wziąć pod uwagę to, że naprzeciwko Resovii stanęła osłabiona Zaksa. Mimo to, napsuło sporo krwi gospodarzom. W kontekście zbliżającego się meczu z Jastrzębskim Węglem nie wolno wypuszczać takich przewag jak w pierwszej i w trzeciej partii, bo Ptoki zwyczajnie to wykorzystają.
Mistrzowie Polski zaś, będą niesamowicie niewygodnym przeciwnikiem w dalszej części sezonu.

alfreda:
Gdy dowiedziałam się , że przyjdzie do nas DeFalco bardzo się cieszyłam. Wiedziałam, ze Resovia potrzebuje takiego walczaka i nareszcie Go mamy.
Cebulij jest bardzo dobry ale nie ma tego czegoś, przy DeFalco jest dużo odważniejszy w kluczowych momentach.
Jest super, należy wyeliminować przestoje. Budzki jest świetny i na ten czas powinien być podstawowym atakującym, jest odważny i ma charyzmę, Kochanowski świetny, Kozamernik nareszcie pokazuje swoją klasę, Fabian bardzo aktywny, Zatorski też dobry. Dalej do boju.     

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej