Autor Wątek: Wyjazd na mecz Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia, 05.11.2022, godz. 14:45 (SOB  (Przeczytany 2984 razy)

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Cześć!

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia" organizuje w dniu 5 listopada 2022 r. (sobota) wyjazd do Jastrzębia na mecz Plus Ligi: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów.
Mecz jest o godz. 14:45.

Koszt wyjazdu to 70 zł .

Chętnych zapraszamy do kontaktu przez maila ssps@resovia.rzeszow.pl
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Wyjazd na mecz Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia, 05.11.2022, godz. 14:45 (SOB
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 05, 2022, 16:41:11 pm »
Ten mecz wyglądał trochę jak ostatni mecz Realu Madryt z Barceloną. Niby dwie topowe drużyny które jeszcze w lidze nie przegrały i aspirują o złoto ale.. No właśnie.. Od początku było widać kto tu jeszcze jest chłopcem a kto mężczyzną. Po pierwszym secie mecz oglądałem już bez emocji bo czułem, ze w końcówkach kiedy zaczyna się poważne granie to my nie mamy żadnych szans. Mimo to i tak mnie zaskoczyli, że stracili nawet 6 punktową przewagę :o
Może do play off trochę dorośniemy a Fabian nauczy się grać do lewego i będzie rewanż   8)
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2022, 17:25:15 pm wysłana przez Blejd »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: Wyjazd na mecz Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia, 05.11.2022, godz. 14:45 (SOB
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 05, 2022, 16:43:33 pm »
Boli ta porażka, ponieważ lepsza drużyna pokazała coś, czego nie zdołała zrobić Zaksa. Na takim poziomie nie wolno marnować przewagi i doprowadzać do nerwowych końcówek.
Był to też pierwszy przeciwnik, który zweryfikował przyjęcie DeFalco. No nic, nie ma co spuszczać głów i jedziemy dalej.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 370
Odp: Wyjazd na mecz Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia, 05.11.2022, godz. 14:45 (SOB
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 05, 2022, 16:56:49 pm »
Bardzo boli bo to nasza drużyna była lepsza ale nie potrafiła tego udowodnić. Nie wiem po co trener robił te dziwne zmiany, które tylko rozpraszały  Klemena.
Końcówka 1-go seta dwie zagrywki Boye i koniec seta, drugi set Klemen idzie na zagrywkę w końcówce i psuje , trzeci set końcówka zagrywa Hadrawa i kończy asem. To w siatkówce jest najważniejsze i muszą się tego nauczyć, jeśli nie to nie będą wygrywać ważnych meczów. Gorsza gra De Falco zadecydowała o naszej przegranej minimalnej ale przegranej . Warto uczyć się na błędach oby to się stało i drużyna będzie nie do pokonania. Jestem pewna ,że zrewanżujemy się u siebie Jastrzębianom.

wsam

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Wyjazd na mecz Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia, 05.11.2022, godz. 14:45 (SOB
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 05, 2022, 17:14:20 pm »
Wie ktoś może jak bardzo poważna jest kontuzja Rossarda i jak długo potrwa przerwa w grze?

Pawel111

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Wyjazd na mecz Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia, 05.11.2022, godz. 14:45 (SOB
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 05, 2022, 17:58:10 pm »
Liczyłem na trochę więcej. Brakło mi zmiany na przyjęciu i nie do końca przekonał mnie Fabian- miał robić różnicę i dzisiaj mu nie wyszło. Statystyki mówiły o dobrym przyjęciu a środka nie było., to grzech nie wykorzystywać takich środkowych, no  skrzydła się wtedy też luzują. Jeżeli ostatnio Fabian był na plus to dzisiaj nie.
Wszyscy wiemy, że klasowe drużyny  poznaje się po końcówkach setów i meczów, na dzień dzisiejszy Ptaki są lepsze. Jednak, to nie był zły mecz, jest nad czym pracować- patrząc na wyniki setów był o blisko. zacznijmy od dominacji w następnym meczu u siebie. Stać nas na to. (Powrót do twierdzy?)

Pawel111

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Wyjazd na mecz Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia, 05.11.2022, godz. 14:45 (SOB
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 05, 2022, 18:13:23 pm »
Zapomniałem dodać, że wreszcie Zatorski jak za dawnych lat. Naprawdę dobrze. Z całej tej mąki może być świetny chleb. Czołówka będzie grać w pucharach, grajmy swoje i patrzmy do przodu. Tak naprawdę to my sami możemy wszystko. Liczę na kibiców!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia, 05.11.2022, godz. 14:45 (SOB
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 06, 2022, 10:01:41 am »
Co do wczorajszego meczu. Ale już na chłodno: ten mecz wygralibyśmy z każdą inną drużyną "ligi z +", ale na Jastrząbki nie wystarczyło.
Trzeba grać dalej i robić swoje czyli wygrywać.
Nie ma co  rozstrząsać nad tą porażką
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2022, 20:36:51 pm wysłana przez Slawko »

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 370
Odp: Wyjazd na mecz Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia, 05.11.2022, godz. 14:45 (SOB
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 06, 2022, 10:09:05 am »
Zgadzam się za Sławkiem.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Wyjazd na mecz Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia, 05.11.2022, godz. 14:45 (SOB
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 06, 2022, 16:30:32 pm »
Co do wczorajszego meczu. Ale już na chłodno: ten mecz wygralibyśmy z każdą inną drużyną "ligi z +", ale na Jastrząbki nie wystarczyło.
Trzeba grać dalej i robić swoje czyli wygrywać.
Nie ma co się rozstrząsać nad tą porażką

Zgoda. Swoją drogą, to jest niesamowite, jak odpalają zagrywkę w kluczowych momentach. Nawet niekoniecznie mocną, Wiśniewski wczoraj "dogonił" nas flotami w 3 secie.