Resovia > Mecze

Wyjazd na mecz Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia, 05.11.2022, godz. 14:45 (SOB

(1/4) > >>

Paulina:
Cześć!

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia" organizuje w dniu 5 listopada 2022 r. (sobota) wyjazd do Jastrzębia na mecz Plus Ligi: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów.
Mecz jest o godz. 14:45.

Koszt wyjazdu to 70 zł .

Chętnych zapraszamy do kontaktu przez maila ssps@resovia.rzeszow.pl

Blejd:
Ten mecz wyglądał trochę jak ostatni mecz Realu Madryt z Barceloną. Niby dwie topowe drużyny które jeszcze w lidze nie przegrały i aspirują o złoto ale.. No właśnie.. Od początku było widać kto tu jeszcze jest chłopcem a kto mężczyzną. Po pierwszym secie mecz oglądałem już bez emocji bo czułem, ze w końcówkach kiedy zaczyna się poważne granie to my nie mamy żadnych szans. Mimo to i tak mnie zaskoczyli, że stracili nawet 6 punktową przewagę :o
Może do play off trochę dorośniemy a Fabian nauczy się grać do lewego i będzie rewanż   8)

Dude:
Boli ta porażka, ponieważ lepsza drużyna pokazała coś, czego nie zdołała zrobić Zaksa. Na takim poziomie nie wolno marnować przewagi i doprowadzać do nerwowych końcówek.
Był to też pierwszy przeciwnik, który zweryfikował przyjęcie DeFalco. No nic, nie ma co spuszczać głów i jedziemy dalej.

alfreda:
Bardzo boli bo to nasza drużyna była lepsza ale nie potrafiła tego udowodnić. Nie wiem po co trener robił te dziwne zmiany, które tylko rozpraszały  Klemena.
Końcówka 1-go seta dwie zagrywki Boye i koniec seta, drugi set Klemen idzie na zagrywkę w końcówce i psuje , trzeci set końcówka zagrywa Hadrawa i kończy asem. To w siatkówce jest najważniejsze i muszą się tego nauczyć, jeśli nie to nie będą wygrywać ważnych meczów. Gorsza gra De Falco zadecydowała o naszej przegranej minimalnej ale przegranej . Warto uczyć się na błędach oby to się stało i drużyna będzie nie do pokonania. Jestem pewna ,że zrewanżujemy się u siebie Jastrzębianom.

wsam:
Wie ktoś może jak bardzo poważna jest kontuzja Rossarda i jak długo potrwa przerwa w grze?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej