Resovia > Mecze

LUK Lublin: Resovia

(1/3) > >>

reeman:
0:3 MVP TJ, wynik cieszy, gra jak na "Listopad" przyzwoita

repres1:
Niepotrzebnie graliśmy w zimowych butach, w hali było dość ciepło.
A poważnie mówiąc:
Mecz na dość słabym poziomie. Graliśmy bez agresji w zagrywce, ale i tak nie było się czym stresować.
Bardzo dobra gra Michała Potery i Fabiana Drzyzgi.
Przyznam, że imponuje mi trener Medei. Bardzo mądrze prowadzi zespół - cały zespół. Michał Potera cieszy się jego dużym zaufaniem. Swoje punkty zdobyli Tomek Piotrowski i Bartek Mordyl. Michał Kędzierski też rozegrał kilka ważnych punktów we wcześniejszych meczach.
Szacunek, Panie Trenerze.

Resofan:
Najbardziej cieszy to, że drużyna w tym sezonie (jak na razie) jedzie do każdego rywala i "robi swoje". W poprzednich sezonach drżałem o wynik przed każdym meczem, bo byliśmy w stanie przegrać z każdym. I to absolutnie z każdym. Dziś wygrywamy mecze i te które powinniśmy wygrać i te które niekoniecznie, a jeśli już przegrywamy, to po walce i to z rywalem najmocniejszym z możliwych. Wczoraj wygraliśmy - przyjmując skalę samochodową - jadąc na "trójce". "Czwórkę" wrzucaliśmy tylko chwilami. We wtorek z Wartą na "trójce i czwórce" nie wygramy. Trzeba będzie jechać na "piątce" i często wrzucać "szóstkę". Zobaczymy czy nasz układ napędowy jest obecnie na tyle sprawny i czy wydoli.

fanres:
Na marginesie.Nie da się słuchać komentarza Wani.

alfreda:
Nie mogłam oglądać meczu na żywo, bo miałam w tym czasie "wypominki moich najbliższych" . Nastawiłam nagrywanie i gdy wróciłam do domu włączyłam telewizor i zobaczyłam wynik 2:0 w setach i 11:9 w trzecim byłam w miłym szoku, bo w zeszłym roku mecz z Lublinem był bardzo ciężki.
Nawiasem mówiąc jak to jest Lublin się wzmocnił gra gorzej , to samo Olsztyn a my mimo niewielkich zmian gramy coraz lepiej. Oby tak dalej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej