Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 256917 razy)

sovik

  • Gość
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #350 dnia: Września 17, 2011, 21:01:54 pm »
No to nas jutro Rosjanie rozjadą... Brawo Serbowie, wygrali z faworytami w zasadzie bez rozegrania.

ull

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 103
We wszystkim co robisz dąż do perfekcji i nigdy nie myśl, że już jesteś "mistrzem".

sovik

  • Gość
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #352 dnia: Września 18, 2011, 11:06:51 am »
Myślę, że Igła pomyśli o zakończeniu kariery reprezentacyjnej po IO...

F**CK YEA!!!!! Wygraliśmy!!!! A ja jestem człowiekiem małej wiary  ;D ;D ;D ;D ;D ;D Kajam się. JJ zaszalał ;)
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2011, 16:57:36 pm wysłana przez sovik »

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #353 dnia: Września 18, 2011, 21:48:19 pm »
Wielkie gratulacje i wielkie brawa. Szaleńcza i dzika radość po zdobyciu 3 miejsca. Mam wrażenie że była większa aniżeli 2 lata temu. Nikt, albo prawie nikt (przyznaję się że ja również byłem w tym gronie) nie wierzył w medal, a ......... tutaj bardzo proszę. Jestem pod wrażeniem pracy Anastasiego, Jego sposobu prowadzenia drużyny w trakcie meczu, reagowania na rozwój wydarzeń na boisku, itp. (vide np: mecz z Czechami). Zrobił naprawdę kawał porządnej pracy z tymi, którzy chcieli grać z Orzełkiem na piersi. Z tym materiałem który miał do dyspozycji i który chciał grać w reprezentacji to jest naprawdę duże osiągnięcie. Za parę lat....... e tam lat. Za parę miesięcy nikt albo prawie nikt nie będzie pamiętać o idiotycznym regulaminie, "pragmatycznej" porażce ze Słowacja. Będą pamiętać 3 miejsce na ME oraz zwycięstwo nad faworyzowaną Rosją.

Rosja?? Chyba nad nimi jakieś fatum wisi. 2 lata temu również przegrali półfinał, w równie emocjonujących i dramatycznych okolicznościach, i również po 5 setach. Później nie mogli się pozbierać i tak jak teraz też skończyło się 4 miejscem. Ale to problem Rosji. My mamy swoje, i ten sukces nic nie zmienia w moich poglądach na temat przyszłości naszej siatkówki. Oby ten sukces nie był naszym "łabędzim śpiewem" ?? Tfu, tfu na psa urok.

I jeszcze na koniec. Muszę to napisać. Ivan Milijković JEST GENIUSZEM. Mieć takiego gościa w drużynie to prawdziwy skarb. Jestem fanem a nawet fanatykiem jego gry. Myślę że śmiało można o nim już pisać iż to jeden z najlepszych atakujących w historii siatkówki. Zasłużony MVP turnieju. Echhhh, BĘDZIE WIELKI I OGROMNY ŻAL GDY TEN GENIALNY SIATKARZ ZAKOŃCZY KARIERĘ. A nasza gwiazdeczka z Bełchatowa niech się uczy, nie tylko umiejętności ale PRZEDE WSZYSTKIM co to znaczy być PROFESJONALISTĄ i co to znaczy grać i bronić barw narodowych. Ale dobra ....... już ani więcej słowa o naszym chorowitym siatkarzu i gwieździe polskiego trzepaka. Zawsze się zastanawiałem czy Wlazły byłby w stanie zrobić karierę (na miarę np; Winiarskiego czy Świderskiego) we Włoszech. Ale o tym się już nigdy nie dowiemy ::), bo po co wyjeżdżać jak można być gwiazdą polskiego podwórka i mieć "ptasie mleczko" i .......... codziennie nowe świeże skarpetki u Prezia. Przepraszam za ten sarkazm, ale gdy patrzę jak inni siatkarze w innych reprezentacjach zapieprzają a nasza "all star" taka chorowita (ale dziwnie zazwyczaj tylko w okresie reprezentacyjnym) to mnie szlag trafia. SZACUN DLA MOŻDZŻONKA I KURKA, mimo że zwłaszcza tego drugiego, jakąś nadzwyczajną sympatią też nie darzę.
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2011, 21:51:22 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #354 dnia: Września 19, 2011, 01:22:07 am »
Rewelacja!
Nie spodziewałam się tego, ze historia zatoczy koła i Rosjanie znowu frajersko oddadzą mecz o brąz. Myślałam że coś w końcu się u nich ruszyło, 3 miejsce zawsze lepsze niż medal z buraka a tu po prostu cały zespół był zrezygnowany. Dobrze że chociaż Michajłow zgarnął dwie nagrody-dzisiaj jedyny który w Sbornej walczył!
A nasi? Niesamowita walka, chęci, serducho. Kubiak to niespodzianka tego turnieju. Chłopak jest świetny, ale przede wszystkim to wartość dodana drużyny. Dla mnie Misiek to godny następca Świdra-13, serducho do gry, walka, mały rycerz. Kurek odpalił,lał miód na moje serce po swoich atakach, w końcu to był Bartek jakiego chce oglądać, który właśnie taką grą mnie ujął. Największe zaskoczenie-Jarosz od 3 seta. No co on wyprawiał? Rewelacyjna zagrywka, postawa atakującego z prawdziwego zdarzenia. On chyba rzeczywiście lubi brąz. Do Żygadło nie byłam przekonana ale Łukasz poradził obie. Geniuszem rozegrania nie będzie, ale poczynił ogromne postępy. To chyba turniej jego życia. Igła i jego reakcje po udanych akcjach-nie do opisania! Nasi środkowi nawet dzisiaj na plus im dam-niech stracę smiley


A mecz finałowy palce lizać. Serbia wygrała i bardzo dobrze. A Ivan-doskonały! Nie mam słów, nie wiem jak ten facet to robi. Szkoda mi przede wszystkim Savaniego, ze nie dostał żadnej nagrody na pocieszenie.

ME były super a dzisiejsze mecze najlepsze smiley

ziemniaczany

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #355 dnia: Września 19, 2011, 09:03:44 am »
Brawo, brawo i jeszcze raz BRAWO!! 4 Resoviaków zdobyło medal, to jest coś :D

kubuuu7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 189
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #356 dnia: Września 19, 2011, 13:57:37 pm »
Ma ktoś linka do jakiś zdjęć z naszego meczu z Rosją oraz z dekoracji? bo na stronie cev jest 5 zdjec na krzyż, a fajnie byłoby oglądnąć


tyszcz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 166
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #357 dnia: Września 19, 2011, 18:58:13 pm »
http://www.blog.lukaszlaskowski.com/ 


Tutaj znalazłem bloga na którym jest kilka fajnych zdjęć :P

tl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 104
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #358 dnia: Września 19, 2011, 20:13:51 pm »
A statystyki jakieś? Nas stronie cev coś ich nie widać

kamila

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 61
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #359 dnia: Września 21, 2011, 19:05:52 pm »
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2011, 19:08:16 pm wysłana przez kamila »