Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 256850 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #390 dnia: Marca 28, 2012, 13:17:10 pm »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #391 dnia: Marca 28, 2012, 16:05:24 pm »
No oczywiście jeśli chodzi o Bartmana to również nic wielkiego nie pokazał chociaż akurat początek sezonu miał dobry.

Nie życzę Kosokowi źle, po prostu uważam że byli od niego lepsi. Zresztą nie będę ukrywała, że jego gra nigdy mnie nie przekonywała, chociaż akurat ME miał dobre.

A Wiśniewski grał dobrze.

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #392 dnia: Marca 28, 2012, 21:19:00 pm »
I powiem szczerze - kciuki trzymam za Wronę i Wiśniewskiego żeby Kosoka wygryźli.
Cytuj
Nie życzę Kosokowi źle

i komu tu wierzyć? ;)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #393 dnia: Marca 28, 2012, 21:52:03 pm »
Dla mnie Wrona i Wiśniewski są o  wiele bardziej perspektywiczni aniżeli Kosok. Obaj rozegrali cały sezon, Endrju to nawet kapitalny bym powiedziała a Łukasz też swoje robił. Trzymam za nich kciuki bo po prostu mi ich styl gry odpowiada.

To tak jak z Zaytsevem - mimo iż reprezentacji Włoch nie kibicuje i mnie strasznie wkurzają (młody Trav(g)ica,Bari, Bira i trener zwłaszcza) to przy aktualnej formie Ivana należy mu się szóstka. Parodi i Savani są o wiele bliżsi memu sercu gdyż jak wiadomo grają dla Lube a to jest klub któremu kibicuje, niemniej jednak sympatie odrzucam na bok i stwierdzam z ręką na sercu iż Zaytsev prezentuje się w tym sezonie o wiele lepiej od wymienionych powyżej Panów z Maceraty. Swoją drogą Ivan idzie do Lube na młota - chyba czas się do niego przekonać  8)

Jeśli Kosok będzie grał na świetnym poziomie to będę mu kibicowała dla dobra naszej reprezentacji. Niemniej jednak na dzień dzisiejszy stawiam na obu panów W - za całokształt, za solidnie przepracowany sezon i dobrą grę.

 :)

rodzyn3k

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #394 dnia: Maja 10, 2012, 17:01:51 pm »

rayan11

  • Gość
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #395 dnia: Maja 12, 2012, 09:52:07 am »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-05-12-mariusz-wlazly-podjal-zaskakujaca-decyzje

 Nie mam nic do Mariusza Wlazłego. Chłopak się trochę pogubił. Przed powołaniami mówił, że się temat jego gry w reprezentacji jest zakończony, a tu nagle zmiana.
Nie dziwię się Anastasiemu, że teraz on uznał, że nie ma tematu gry MW w reprezentacji.
Tylko teraz czekać jak piewcy dobra narodowego wyjdą z ukrycia (po triumfie Resovii byli pochowani ) i zacznie się jazgot.
Szanowałem decyzję Wlazłego o braku woli gry w kadrze Polski, szanuję wolę trenera o podjęciu takiej decyzji.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #396 dnia: Maja 12, 2012, 10:08:47 am »
Konarski jedzie do Kanady??

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #397 dnia: Maja 12, 2012, 10:13:53 am »
Adrea Anastasi: "Po pierwsze jest już za późno. Wlazłego nie ma w składzie na Ligę Światową oraz igrzyska olimpijskie i nie da się tego zmienić. Takie są przepisy. Po drugie, to nie byłoby w porządku wobec innych chłopaków. Jak miałbym powiedzieć teraz komuś, kto był z drużyną na dobre i złe, że musi ustąpić miejsca zawodnikowi, którego z nami nie było. To by zniszczyło ducha drużyny. Uważam, że to definitywny koniec sprawy Wlazłego".

Bardzo dziękuję Panie Trenerze! Dosyć tego tumiwisizmu! Swoja drogą Wlazły potrafi zachować się z klasą, a teraz taka wypowiedź, ze chce do kadry wracać. Trochę bezczelna próba wkręcenia się na IO w Londynie...
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #398 dnia: Maja 12, 2012, 10:33:02 am »
hahaha czekałam na tą wypowiedz Mariusza  ;D Wiedziałam, że zmieni swoje zdanie tuż przed IO. Szkoda, że nie było takiego zakładu u buków- postawiła bym niezłą sumkę  :)
Brawo Anastasi za konsekwentne działanie! Mariuszowi pozostają igrzyska w kapciach przed TV.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #399 dnia: Maja 12, 2012, 10:49:13 am »
Niestety Mariusz za późno zmienia decyzję. Czekam teraz z niecierpliwością na powołania na 2013 rok. Jeżeli Mariusz przyjmie powołanie to uznam, że zrozumiał błędy, lecz tą wypowiedzią się trochę wygłupił, ale jeśli od następnego roku będzie to samo to już całkiem stracę do niego szacunek jako sportowca.