Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 256867 razy)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #430 dnia: Grudnia 16, 2012, 20:56:12 pm »
Przed rozpoczęciem meczu operatorzy byli w szatni, a Zatorski korzystając z okazji, że jest przed kamerą właśnie powiedział zacytowane wyżej słowa. ;)

Aaaa, no to gratuluje bystrości koledze Zatorskiemu :) Ale to nie przypadek, bo ten młodzieniec coraz częściej najwięcej pyskuje na boisku.. Sodówa uderza do głowy, oj uderza!

Odnośnie samego meczu. Widzimy, jak mocną strną jest zagrywka Skry. Nawet w/w Zatorski nie radzi sobie z zagrywami swoich kolegów, nie mówiąc już o Miśku Winiarskim który jak tak dalej pójdzie zostanie ZAJECHANY na Amen w tej Skrze, a bez niego w newralgicznych momentach po prostu nie istnieją..

Swoją drogą sędziowie to jakaś paranoja. Wiedzą, że to mecz charytatywny, pokazowy, a odgwizdują każdy błąd. Szkoda, że ten co stoi na słupku taki poważny w Pluslidze nie jest może nie popełniałby tyle baboli, bo o ile mnie pamięć nie myli to jeden z gorszych sędziów w naszej lidze.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Filka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #431 dnia: Grudnia 16, 2012, 21:05:41 pm »
Choćby nawet odrobinę żałosne to całe spotkanie... Liczy się szczytny cel, wiadome, ale naśladowanie meczu na styl "meczu gwiazd" nie jest w moim oku odbierane jako interesujące. :)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #432 dnia: Grudnia 16, 2012, 21:19:34 pm »
No, teraz to już chyba nikt się nie rozczula nad naszymi chłopakami w obliczu tego co stało się Michałowi. Granie dodatkowych spotkań nie jest nam potrzebne zwłaszcza, że jak widać, nie trudno w takim meczu o kontuzję, zresztą jak w każdym.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #433 dnia: Grudnia 16, 2012, 21:22:25 pm »
No to Skra ma problem... Szkoda Michała ale utwierdziłam się w przekonaniu, że dodatkowy mecz o tej porze to nie jest dobry pomysł.

Ta formuła to porażka, nuda i przeciągający się mecz nie ma nic gorszego...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2012, 22:02:26 pm wysłana przez Kasja »

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #434 dnia: Grudnia 16, 2012, 22:04:43 pm »
Największym atutem tej imprezy jest Ireneusz Mazur :)

"Próbują ratować wynik siatkarze Skry, tym bardziej że Chajzer jest w pierwszej linii, więc mogą liczyć na bardzo agresywny blok"
Po ataku Hebdy... "Wybrał najtrudniejszą drogę przez Chajzera, ale cóż, szczęście sprzyja odważnym"
:D

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #435 dnia: Grudnia 16, 2012, 22:27:08 pm »
Lepsze było "Jeszcze dwa ataki i potrzebna będzie karetka dla Chajzera" :)

Zatorski jak Zatorski. burak.

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #436 dnia: Grudnia 16, 2012, 23:28:31 pm »
Bardzo mi się podobało w przeciwieństwie do Meczu Gwiazd dwa lub trzy lata temu, gdzie jednak zrobiono sobie za duże jaja. Dziś właściwie tylko nie potrzebne były kanapeczki od kibica Skry (bo czekoladki od Aleksa były spoko) i coś tam jeszcze, ale już zapomniałem co. Na pewno nie podoba mi się formuła grania do 5 wygranych setów i jestem zdecydowanym zwolennikiem obecnego systemu punktów.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #437 dnia: Grudnia 16, 2012, 23:53:19 pm »
Ten mecz nie miał być meczem gwiazd, ale sama obecność Janowicza i Chajzera powinna dać niektórym do myślenia. Nawrocki wystawia naszego tenisistę i Chajzera, wiadome - dla jaj, ale sędzia i tak ma na to za przeproszeniem - wylane. Rozumiem, miał sędziować jak Bóg przykazał, ale ten atak Zatorskiego, no po co to gwizdać? Wszyscy się śmiali, każdy miał ubaw, a tak to trybuny były suche. Nic poza "Skra, Skra Bełchatów" nie słyszałam, a po udanych akcjach oklasków było tyle co na przedstawieniu szkolnym. Dla kibiców większą frajdą było samo wejście Chajzera niż setny gwóźdź Plińskiego, ale ja zresztą się nie dziwie. Mniej zaangażowania w spotkanie, a więcej zabawy, tak powinno wyglądać tego typu widowisko, zwłaszcza, że 3/4 kibiców tam siedzących to kibice siatkówki, a nie konkretnie Skry Bełchatów i podejrzewam, że nie zależało im na zwycięstwie w tak prestiżowym spotkaniu.
Po stronie reprezentacji chciał rozśmieszyć kibiców Misiek próbując zagrywki tenisowej, to sędzia odgwizuje mu błąd 8 sekund.. Haha :D Dobra, śmieszne, bardzo :)

Punktem kulminacyjnym całego meczu i tak był uraz Michała Winiarskiego. Nie ma to jak forsować zawodnika który oddycha rękawami. Sam fakt bycia na boisku to nic w porównaniu do tego ile piłek rozegrał mu Woicki.. Oby to nic poważnego, bo nie wyglądało to za wesoło.
Seize the day or die regretting the time you lost.

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #438 dnia: Grudnia 17, 2012, 00:45:50 am »
A zauważyliście czarne stroje sędziów? Zdaje się, że miały takie obowiązywać od początku sezonu, ale nie widzimy ich w oficjalnych meczach. Dlaczego?

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #439 dnia: Grudnia 17, 2012, 07:32:54 am »
Sportowo jedyną zaleta tego "dziwowiska" było całkowita klapa zmiany systemu  punktowania setów. Brak emocji i dłuzyzna przypuszczalnie nawet w meczach o stawkę.

PS. Proponuje panu MP skrócenie do 3 punktów w secie to dopiero beda emocje od początku setów.