Autor Wątek: Resovia : Skra  (Przeczytany 1719 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Resovia : Skra
« dnia: Stycznia 15, 2023, 16:21:53 pm »
3:0 MVP Fabian, trzeci set do 13, prawie jak nasze dziewczyny z Chemikiem, tam było do 10 ;D

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Resovia : Skra
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 15, 2023, 16:24:53 pm »
Nic tak dobrze nie smakuje jak 3:0 z pasieką. Brawo drużyna!!!

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1398
Odp: Resovia : Skra
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 15, 2023, 16:31:52 pm »
Trzeci set to po prostu wow, petarda, delicje itd. itp. W pozostałych dwóch Skra coś tam powalczyła, ale chyba wszyscy podskórnie czuli, że zwycięzca może być tylko jeden.
Bądź tu mądry i powiedz, co było wypadkiem przy pracy: porażka z Cuprum czy triumf nad Skrą, która, no jakby to powiedzieć... jest w nienajlepszej dyspozycji.
Maciej Muzaj mógł spokojnie dostać MVP tego spotkania.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 358
Odp: Resovia : Skra
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 15, 2023, 17:29:34 pm »
Niestety nie oglądałam meczu ze Skrą a szkoda. Jak wróciłam do domu to od razu zajrzałam do internetu i nie spodziewałam się aż takiego wysokiego zwycięstwa.
Chłopcy poszli za przykładem dziewczyn. Tylko się cieszyć. Brawo. 

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
Odp: Resovia : Skra
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 15, 2023, 18:17:53 pm »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Resovia : Skra
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 15, 2023, 18:44:14 pm »
Myślałem że Bełchatów będzie gryzł parkiet, a oni przyjechali po jak najniższy wymiar kary.

Najbardziej po tym meczu martwi czarny strój Rossarda, z niego w tym sezonie już nic nie będzię.
W końcu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Resovia : Skra
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 16, 2023, 18:12:10 pm »
Wróciła zagrywka = wróciło zwycięstwo. Już nie musiałem spoglądać na prędkościomierz.
Pogrążona w marazmie Skra w I i II secie zaliczyła jednak 20 punktów. Trochę postraszyła zagrywką, trochę my darowaliśmy im punktów z własnej zagrywki. Ichniejsi Marechal z Hoagiem grają jak nasi Marechal z Hoagiem. Wyniki ratuje im Bieniek (którego nie mieliśmy w sezonie 19/20) i niekiedy Atan (jednak sporo lepszy naszych Bartmana i Schulza).
Najbardziej ucieszyło mnie to, że wyłączyliśmy środkowych Skry z ataku. Kuba Kochanowski skakał w ciemno do środkowego przy dobrym przyjęciu Skry. Brakowało tego w meczu z Cuprum. Jasio Kozamernik jeszcze musi nad tym popracować.
Zagraliśmy co najmniej dobrze. Skra nadrabiała straty... nie wiadomo czym, więc mecz był pod naszą kontrolą - bezstresowy.
Chyba tym meczem matematycznie (drużyny niżej muszą tracić punkty w meczach między sobą) awansowaliśmy do play-off. Utrzymanie w lidze zapewniliśmy sobie już w 14 kolejce (dawno już nie było tak wcześnie). Teraz trzeba powalczyć o zapewnienie sobie miejsca w "czwórce".
Fajna atmosfera na Podpromiu. Brakowało tego tydzień wcześniej.
--------------------------------------------------------------------------------------
Obejrzałem powtórkę. Jasiu też skakał do środkowego, czyli i on wyciągnął wnioski.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2023, 08:27:24 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.