Autor Wątek: Transmisje TV  (Przeczytany 149167 razy)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #220 dnia: Lutego 02, 2014, 19:00:31 pm »
Jak komuś się bardzo nudzi to na Orange leci mecz 1 ligi Tychy z Avią
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #221 dnia: Lutego 03, 2014, 21:33:50 pm »
uwaga, uwaga nieszczęście w bełchatowskiej rodzinie

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/europuchary,niemcy-zawiedli-skra-bez-transmisji-,artykul,418586,1,389.html

to brzmi niczym "Niemcy zlekceważyli nasze dobro narodowe".  :D
I pomyśleć, jeszcze 2-3 lata temu, jak Rresovia w pucharze CEV walczyła, to nie dało się transmisji z Rzeszowa przeprowadzić. A teraz jedna kamera nie wystarczy.  :P
Oczywiście moje oburzenie jest nie na miejscu. Redaktor Bińczyk by mnie ofuknął: też coś jakąś Resovię do Wielkiej Skry porównywać 8)  ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2014, 21:35:27 pm wysłana przez rayan11 »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #222 dnia: Kwietnia 02, 2014, 09:13:53 am »
Na programie Polsatu Cyfrowego widnieje mecz Resovia-ZAKSA piątek godzina 20-ta; na Polsat Sport News.
Na Plus Liga transmisje; Polsat Sport i Polsat Sport HD.
Dotyczy to też meczu w sobotę.
Gdzie jest prawda? Chciałem ustawić nagrywanie i jest problem, komu wierzyć?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2014, 09:16:14 am wysłana przez MarianG »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #223 dnia: Kwietnia 02, 2014, 10:22:40 am »
Na programie Polsatu Cyfrowego widnieje mecz Resovia-ZAKSA piątek godzina 20-ta; na Polsat Sport News.
Na Plus Liga transmisje; Polsat Sport i Polsat Sport HD.
Dotyczy to też meczu w sobotę.
Gdzie jest prawda? Chciałem ustawić nagrywanie i jest problem, komu wierzyć?
Coś nie che mi się wierzyć, że puszczą to w otwartym...

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #224 dnia: Kwietnia 02, 2014, 11:45:57 am »
Najciekawsze jest to ze relacja z PLS przegrywa z powtorką boksu i turniejem towarzyskim w ręczną. Polsat mnie nie przestnje zadziwiać . Jeden wieczór w P2014 , pierd...ą o zdobywaniu widzów dla siatkówki przez udział Gruchy w TzG , a za tydzień upychają półfinały na 3 kanale .

Ps. w sumie to może i nie ma się co dziwić skoro wczoraj pan Mielewski twierdził że Resovia gra cały sezon padakę /o wygraniu rundy zasadniczej nawet nie wspominał/ .

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #225 dnia: Kwietnia 02, 2014, 11:55:19 am »
Ps. w sumie to może i nie ma się co dziwić skoro wczoraj pan Mielewski twierdził że Resovia gra cały sezon padakę /o wygraniu rundy zasadniczej nawet nie wspominał/ .

Tym stwierdzeniem pan Mielewski wystawił "laurkę" Plus Lidze. Skoro drużyna grająca padakę wygrywa rundę zasadniczą, to poziom ligi musi być mierny, a pozostałe zespoły grały jeszcze większą padakę. Myślę, pan Jurek miał świadomość wypowiadając taką ocenę. O luki w logicznym rozumowaniu go bowiem nie posądzam.

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #226 dnia: Kwietnia 02, 2014, 19:57:57 pm »

Ps. w sumie to może i nie ma się co dziwić skoro wczoraj pan Mielewski twierdził że Resovia gra cały sezon padakę /o wygraniu rundy zasadniczej nawet nie wspominał/ .

A gdzie to takie historie opowiadał ? Ojoj a ulubiona Skra toż przecież rewlelacja Ligi  ... Mam ogromną nadzieję i sczzerze w to wierze, że w piątek i sobote chłopaki przymknął buzie niektórym z Polsatu szczególnie panu Swędrowskiemu ... Nam pewno zamkną się buzie we wtorek po ogłoszeniu kadry ...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2014, 20:00:46 pm wysłana przez repres1 »

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #227 dnia: Kwietnia 02, 2014, 21:05:03 pm »
WSZYSCY NA BIAŁO-CZERWONO!!!
______________________________________
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
04.04.2014 (piątek) godz. 20:00
05.04.2014 (sobota) godz. 20:00

Transmisja w Polsat Sport News


Info z fb Resovii, a więc obie transmisje na PSN. Trochę słabo, zwłaszcza, że jest dużo gorsza jakość.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #228 dnia: Listopada 05, 2014, 13:04:01 pm »
Cytuj
Mecz Lotos vs Resovia został przełożony na niedzielę (23.11) i w związku z tym niestety nie będzie transmisji telewizyjnej.

https://twitter.com/Kat_Zieba/status/529965992332787712

Nie ma się co przejmować... Przynajmniej z włoskiej ligi są transmitowane wszystkie mecze :P

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #229 dnia: Stycznia 09, 2015, 16:39:47 pm »
Widzę, że władze Plusligi "polubiły" Resovię  omijąjąc  jej mecze w transmisjach telewizyjnych. Nie mam nic przeciwko Skrze, ale różnica 4-ech transmisji na koniec stycznia, to lekka przesada.
Weźmy transmisje w styczniu. Transmituje się mecz Politechniki ze Skrą, nie ma zaś możliwości na transmisję Resovia- Zaksa.
Zastanawiam się czym to jest spowodowane. A może, Resovia "płaci" za nielojalność Podkarpackiego Związku Piłki Siatkowej wobec zorganizowanej grupy przestępczej trzymającą władzę w polskiej siatkówce .  :o
Może moje przypuszczenia to jest science fiction, ale tendencyjność Plusligi w omijaniu meczów Resoviaków wymaga ode mnie jako Resoviaka, zapytania DLACZEGO?