Autor Wątek: Resovia - BBTS Bielsko-Biała 13.03.2021 r.  (Przeczytany 1740 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Resovia - BBTS Bielsko-Biała 13.03.2021 r.
« dnia: Marca 12, 2023, 16:47:00 pm »
Kto by się spodziewał, że mecz z BBTS-em stanie się aż tak ważny...?
W 27. kolejce Zawiercie przegrało w Warszawie a Skra wygrała w Kędzierzynie.
3 punkty przywrócą nas na pozycję lidera tabeli i bardzo, bardzo, bardzo przybliżą nas do zajęcia dobrego miejsca w play-off.
Skra zachowała szansę na awans do play-off. Czy jest to szansa tylko matematyczna? Jeszcze tydzień temu stwierdziłbym, że tak, ale gdy zobaczyłem jak grają w PCEV w Modenie... Dziś zagrali swój najlepszy mecz w sezonie. Zaksa nie wyciągnęła głowy spod wody przez cały mecz (20, 18, 20). Dużo może zależeć od Resovii (17 marca gramy w Nysie).
Za chwilę mecz Gdańsk - Nysa. Jeśli goście wygrają za 3 punkty (w co wątpię), matematyczne szanse Skry się skończą.
-----------------------------------------------------------------------------
No i Nysa przegrała 0:3. Zostało im 2 mecze do rozegrania: z Resovią u siebie i w Warszawie.
Skra ma 6 punktów straty i JW na wyjeździe, Olsztyn u siebie i mecz w Lublinie.
W grze są jeszcze:
Suwałki (5 punktów straty i mecze w Kędzierzynie, w Lublinie, u siebie z Zawierciem i wyjazd do Bielska)
i Lublin (9 punktów straty i mecze ze Lwowem/w/, z Suwałkami u siebie, w Lubinie i ze Skrą u siebie).
Jest bardzo ciekawie.
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2023, 21:39:16 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Resovia - BBTS Bielsko-Biała 13.03.2021 r.
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 13, 2023, 22:08:40 pm »
3:0 MVP Kuba Bucki, mecz się odbył.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1407
Odp: Resovia - BBTS Bielsko-Biała 13.03.2021 r.
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 13, 2023, 22:57:43 pm »
Ło, forum ożyło, bo chyba nikt nie chciał się o meczu w Zawierciu wypowiadać.
Co do dzisiejszego spotkania: dobrze, że pograł drugi garnitur.  Taki przestój jak w pierwszym secie nie powinien się wydarzyć.
Bardzo dobrze zagrał Bucki.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Resovia - BBTS Bielsko-Biała 13.03.2021 r.
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 13, 2023, 23:06:40 pm »
Jesteśmy liderem i pewne jest, że do soboty nikt nas nie wyprzedzi.
Forma przyjdzie na play-off.
-------------------------------------------
Napiszę coś mało prawdopodobnego, ale wciąż możliwego: największym obciachem sezonu byłaby nasza porażka w ćwierćfinale ze Skrą.
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2023, 23:20:32 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia - BBTS Bielsko-Biała 13.03.2021 r.
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 14, 2023, 10:45:28 am »
Napiszę coś mało prawdopodobnego, ale wciąż możliwego: największym obciachem sezonu byłaby nasza porażka w ćwierćfinale ze Skrą.

Eee, odpadnięcie z Olsztynem, albo Gdańskiem będzie obciachem absolutnie porównywalnym. Na ten moment wyraźnym faworytem to byli byśmy tylko z Nysą, a ten scenariusz jest coraz mniej prawdopodobny.
W końcu.

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Resovia - BBTS Bielsko-Biała 13.03.2021 r.
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 14, 2023, 10:55:34 am »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Resovia - BBTS Bielsko-Biała 13.03.2021 r.
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 14, 2023, 12:13:29 pm »
Mam wrażenie, że przestajemy być wyraźnym faworytem  w starciu w play-off z kimkolwiek. Coś się zacięło. Nasza gra nie jest płynna. Mam nadzieję, że mamy jakiś system, tylko moje amatorskie oko go nie dostrzega. Bo jeśli uwierzyliśmy we własną wielkość, pora przestać w nią wierzyć i zacząć na nią pracować.
W ocenie naszej formy miarodajny dla mnie będzie mecz z Gdańskiem. Dlaczego nie ten z JW lub z Nysą?
Mecz z Nysą zapowiada się trochę jak rywalizacja drużyn słabnących. Ktoś wygra, ale zadecyduje o tym dyspozycja wieczoru.
Bardzo cieszyłbym się ze zwycięstwa nad JW. W sporcie najbardziej kochane są sensacje, a zwycięstwo nad JW byłoby (w mojej ocenie) sensacją. Na rywalizację z JW jak równy z równym mamy jeszcze czas.
Gdańsk gra dobrze. Jest bardzo solidny. Odkąd my zatruliśmy się wigilijnym karpiem Gdańsk przegrał tylko 2 mecze: z JW i Zawierciem. Jest też bardzo prawdopodobne, że właśnie z Gdańskiem spotkamy się w ćwierćfinale. To będzie prawdziwy obraz naszych możliwości w ćwierćfinale.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.