Resovia > Mecze

Asseco Resovia sezon 2023/2024

(1/85) > >>

kael:
Przegrywamy z JW jak zwykle od niepamiętnych czasów. Przegrywamy po słabym meczu, słabej grze, bez wielkiej walki.
Zespół wygląda jak zlepek indywidualności, czyli w sumie norma.

Kiko1905:
Jeszcze przez dwa mecze Fabian będzie dawał Boyer takie tragiczne piłki to go Francuz sponiewiera.

Dude:
Myślę, że o porażce we wczorajszym meczu zadecydowały drobne, choć zauważalne różnice. Jedną z nich jest dogranie do rozgrywającego na kontrze. Te piłki muszą być lepsze, gdyż determinują to jak będzie wyglądała akcja po rzeszowskiej stronie.
Jako, że duet Drzyzga-Boyer zagrał ze sobą po raz pierwszy to można przymknąć oko na pewne niedociągnięcia w ich współpracy. Zabrakło też stabilności ze strony drugiego przyjmującego obok DeFalco, wystarczyło tylko lub aż, nie popełniać błędów. No nic, okazja do poprawy humorów już w sobotę.

alfreda:
Na boisko powinien wrócić Luati, bo Klemen powinien być wymieniony tylko na chwilę. Nie wiem co przez cały okres przygotowywawczy robił Bucki, bo On jest po prostu mentalnie ugotowany.

kael:

--- Cytat: Dude w Listopada 09, 2023, 07:41:47 am ---Myślę, że o porażce we wczorajszym meczu zadecydowały drobne, choć zauważalne różnice.

--- Koniec cytatu ---

Tak, podobnie jak te porażki rok temu, można to chyba z grubsza sprowadzić do pojęcia "gra drużynowa", w tym wyglądam gorzej. Szkoda że Staszewski został zredukowany do zagrywajacego.

No i gramy wyraźnie słabiej w bloku niż rok temu, to jest bardzo dziwne bo i Kłos jest w tym elemencie lepszy od Kozamernika i Laouti nie gorszy niż Cebul.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej