Autor Wątek: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009  (Przeczytany 11158 razy)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #40 dnia: Września 16, 2009, 17:44:33 pm »
Dokładnie Grzyb 3 punktowe bloki w pierwszym secie, potem nie liczyłem bo się zagadałem :) Trzeba mieć świadomość że ani jedni ani drudzy nie nie grali na pełnych obrotach, ale trójblok ustawialiśmy dość często, dodając do tego Igłę przeciwnikom powinno być trudno trafić w pomarańczowe.

Ciekawe czy przepisy +Ligi zezwalają na ksywki na koszulkach, czy to tylko na turniejowych będzie - pomysł fajny w odróżnieniu od szaty graficznej koszulki libero - ale o tym już pisałem.
Stroje meczowe dla mnie na plus, a przynajmniej na modelkach wyglądały dobrze :) Trochę się obawiałem wyglądu czarnego kompletu ale jest b.dobrze.

sovik

  • Gość
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #41 dnia: Września 16, 2009, 19:27:16 pm »
lepsze byłyby bez rękawów - i tak wszyscy je podciągają. Pierwszy set powalający ;) - potem zwolnili ale Janek S. mało jajka nie zniósł...

Danielek

  • Gość
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #42 dnia: Września 16, 2009, 19:27:43 pm »
Przez Wojtka Grzyba wczoraj to chyba nikt się nie przecisnął. Popracuje nad atakiem i najlepszego środkowego ma w kieszeni.

Tommy

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 158
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #43 dnia: Września 16, 2009, 19:32:39 pm »
Przez Wojtka Grzyba wczoraj to chyba nikt się nie przecisnął. Popracuje nad atakiem i najlepszego środkowego ma w kieszeni.
Może nie najlepszego ale na 3. ma szanse bardzo duże

Danielek

  • Gość
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #44 dnia: Września 16, 2009, 20:25:45 pm »
Ma nawet na drugie, ale odpuśćmy Wojtka i zajmijmy się sprawą naszego trzeciego rozgrywającego. Sprawdzałem dziś na stronie i nawet na stronie go nie ma.
Co jest grane ??

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #45 dnia: Września 16, 2009, 20:59:46 pm »
Niestety nie mogłem być na prezentacji, ale może ktoś napisze jak prezentowali się nasz nowy estoński środkowy oraz Mateusz Mika ?

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #46 dnia: Września 16, 2009, 21:27:40 pm »
Mika prezentował się w jednej akcji na podwyższenie bloku, Ardo grał cały mecz i moim zdaniem wypadł dobrze - nieco słabiej niż Grzyb.
Uwzględniając słabszą słabszą formę Oivanena, z meczu na mecz ME grał słabiej i chyba jakąś kontuzję bo nogę miał w plastrach, nie zdziwię się jak nasza wyjściowa 6 na sezon +Ligi będzie wyglądała:
Redwitz
Grzyb, Kreek
Akhrem, Wika
Papke
Ignaczak

Potem prawdopodobnie roszada Papke - Oivanen, Kreek - Perłowski(Gawryszewski)

Dla tych co nie byli na prezentacji i nie widzieli na stronie link do fotki prawie kompletnego składu:
http://www.assecoresovia.pl/pl/wydarzenia/aktualnosci/art460,prezentacja-druzyny.html

kapello

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 229
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #47 dnia: Września 16, 2009, 22:26:08 pm »
Tak Wojtek Grzyb jest klasowym środkowym. Wczoraj to było widać.
Ardo tez nieźle ale widać że do druzyny dołączył dopiero w tamtym tygodniu i szwankuje komunikacja.

Głód ma talent nieźle sie ustawia i podbił kilka takich naprawde mocnych piłek, a jeszcze przyjmował naprawde nieźle. Mi sie bardzo podobała koszulka libero a Igła na pewno będzie miał inną. Co do bezrękawników to sie nie zgadzam wygladaliby jak brazylijscy geje w takich koszulkach;)

Nie wiem czy zauwazyliscie ale w momencie kiedy sie rozgrzewali to Bartek Gawryszewski miał straszny problem zaatakować piłkę w tempo. Jakoś tak wolno sie ruszał...

Janek Such faktycznie w I secie jakby mogł to najpierw zlałby sędziego a później swoich zawodników. W Jadarze naprawde nieźle zprezentował sie Bucki. A wie ktoś o co chodzi z Żalińskim na przyjęciu? To było wczoraj super dziwne.

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #48 dnia: Września 16, 2009, 22:34:30 pm »
Wcale nie takie dziwne. Wojtek Żaliński miewal juz w karierze krotkie epizody na przyjeciu i gdyby Suchowi udalo sie zrobic z niego przynajmniej sredniego przyjmujacego, to sila ognia Jadaru (nie najmocniejszego przeciez) wzroslaby znacznie. Szkoda trzymac na lawce kogos z dwojki Żaliński/Prygiel dysponujac taka kadra jak ma Jadar.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #49 dnia: Września 16, 2009, 22:35:51 pm »
Ardo tez nieźle ale widać że do druzyny dołączył dopiero w tamtym tygodniu i szwankuje komunikacja.
Ardo zameldował się w Rzeszowie w niedziele i miał tylko 1 trening z drużyną przed prezentacją.

Nie wiem czy zauwazyliscie ale w momencie kiedy sie rozgrzewali to Bartek Gawryszewski miał straszny problem zaatakować piłkę w tempo. Jakoś tak wolno sie ruszał...
Pewnie przez to że jest lekko kontuzjowany

A wie ktoś o co chodzi z Żalińskim na przyjęciu?
Już dawno temu Jasiek powiedział że przestawi Żalińskiego na przyjecie, nie chce aby taka armata siedziała na ławie (Prygiel ma pewniejsze miejsce), a przyjmować potrafi co pokazał w wcześniejszych sparingach w których grał nawet na libero.