Autor Wątek: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009  (Przeczytany 11165 razy)

-5-

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 246
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #50 dnia: Września 17, 2009, 11:01:49 am »
Ma nawet na drugie, ale odpuśćmy Wojtka i zajmijmy się sprawą naszego trzeciego rozgrywającego. Sprawdzałem dziś na stronie i nawet na stronie go nie ma.
Co jest grane ??

chyba nikt tak naprawde nie wie o co chodzi, Łukasz był na prezentacji ale tylko na trybunach...
dobrze by bylo gdyby ktos wyjasnil ta sytuacje

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #51 dnia: Września 17, 2009, 12:31:06 pm »
Mika prezentował się w jednej akcji na podwyższenie bloku, Ardo grał cały mecz i moim zdaniem wypadł dobrze - nieco słabiej niż Grzyb.
Uwzględniając słabszą słabszą formę Oivanena, z meczu na mecz ME grał słabiej i chyba jakąś kontuzję bo nogę miał w plastrach, nie zdziwię się jak nasza wyjściowa 6 na sezon +Ligi będzie wyglądała:
Redwitz
Grzyb, Kreek
Akhrem, Wika
Papke
Ignaczak

Potem prawdopodobnie roszada Papke - Oivanen, Kreek - Perłowski(Gawryszewski)

Dla tych co nie byli na prezentacji i nie widzieli na stronie link do fotki prawie kompletnego składu:
http://www.assecoresovia.pl/pl/wydarzenia/aktualnosci/art460,prezentacja-druzyny.html

Też mi się tak wydaje że będzie jak piszesz. Jestem przekonany że Ljubo po ciężkim sezonie i grze non stop da trochę odetchnąć Mikko i w pierwszej 6tce bedziemy ogladać Pawła Papke. Moim zdaniem jest to jak najbardziej rozsądne, bo poczatek sezonu nie jest wcale taki ważny a pierwszy szczyt formy musi przyjść na grudzień i pierwsze mecze LM.
Jestem przekonany że podobnie rzecz się będzie mieć ze Skrą. I wcale nie jest wykluczone że 2gi mecz kolejki (na który już teraz wszyscy ostrzą sobie zęby) obie drużyny zagrają w składach mocno odbiegajacych od tych nominalnie najsilniejszych. Jestem przekonany że np; Antiga będzie dużo "odpoczywać" na poczatku sezonu. Dlaczego??? Kto słyszał wypowiedź Piotrka Gruszki to wie o co chodzi.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Danielek

  • Gość
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #52 dnia: Września 17, 2009, 14:39:54 pm »
Nie wydaje mi się, żeby Ljubo miał chęć zmienić skład z poprzedniego sezonu. Myślę, że Mikko będzie grał od początku na silnych obrotach.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #53 dnia: Września 17, 2009, 14:54:18 pm »
Łukasz Kruk jest przewidziany do gry w II zespole. Oczywiście, na wypadek awarii, może być przesunięty do I składu, ale chyba nie będzie takiej potrzeby.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #54 dnia: Września 17, 2009, 14:55:58 pm »
Nie wydaje mi się, żeby Ljubo miał chęć zmienić skład z poprzedniego sezonu. Myślę, że Mikko będzie grał od początku na silnych obrotach.
Poprzez transfery chcąc nie chcąc Ljubo zmieni skład z poprzedniego sezonu ;D Może masz rację, może będzie grał Mikko od samego początku. Nie ma sensu teraz wdawać się w taką polemikę. Jak to mawiali starożytni Rosjanie : "pażywiom, uwidiom"
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Danielek

  • Gość
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #55 dnia: Września 17, 2009, 16:28:35 pm »
Łukasz Kruk jest przewidziany do gry w II zespole. Oczywiście, na wypadek awarii, może być przesunięty do I składu, ale chyba nie będzie takiej potrzeby.

Skoro jest zgłoszony do AKS-u i ASSECO Resovii, to powinien być na prezentacji, a w wypadku jego nieobecności powinni coś o nim wspomnieć.

graffiti

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 132
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #56 dnia: Września 17, 2009, 19:07:25 pm »
jeśli chodzi o Mikko, to podejrzewam ze troche dadza mu na poczatku odpocząć. prawda ze jest w troche złej formie;( moze jednak wróci do tej z LŚ;)) ale moze być tez  tak ze zagra od początku, to tylko na razie hipotezy.. decyzja będzie Ljubo...
'cause life is volleyball

-5-

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 246
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #57 dnia: Września 18, 2009, 10:19:47 am »

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #58 dnia: Września 18, 2009, 11:16:33 am »
Kruk pojawił się w składzie pierwszej drużyny, przynajmniej na oficjalnej stronie.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #59 dnia: Września 18, 2009, 11:48:21 am »
Wojtowicz, Mach i Strzeżek w ubiegłym sezonie też byli "zgłoszeni do I drużyny". Nie rozegrali w niej ani 1 piłki. Grali natomiast w II drużynie (fakt: z marnym efektem, ale to już zupełnie inna historia).
-5-, bardzo fajne zdjęcia. Oby tak dalej przez cały sezon. Masz talent.
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2009, 11:58:59 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.