Autor Wątek: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów - 04.11.2009r.  (Przeczytany 16307 razy)

Tommy

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 158

Hesus

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów - 04.11.2009r.
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 06, 2009, 15:58:44 pm »
O jakim odpoczynku mowa? Przecież to początek sezonu!!!!!

Dokładnie ! Odpoczynek to dostaną jak się sezon skończy. Teraz muszą ostro zasuwać zarówno na treningach jak i na meczach.

O zagrywce Gawryszewskiego szkoda gadać. Już w Częstochowie dysponował przyzwoitą zagrywką z wyskoku. A teraz ? Jeżeli to Trener Travica ustalił, że Bartek ma zagrywać flota (?) to jakiś cel musi w tym być. Na razie ja go jednak nie dostrzegłem.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów - 04.11.2009r.
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 06, 2009, 17:21:47 pm »
O jakim odpoczynku mowa? Przecież to początek sezonu!!!!!

No właśnie, jeśli któryś nie wydala to mniejsze obciążenie na treningach, a zastępstwa w mniej ważnych meczach (i nie zaliczyłbym do nich LM) to nie odpoczynek tylko ogrywanie rezerwowych żeby nie tracili kontaktu z grą jak np. Gierczyński albo żeby zdobywali doświadczenia jak np. Mika.

Nie powinniśmy mówić o odpoczynku na starcie sezonu i do tego kiedy lada chwila ma być 3 tygodniowa przerwa w rozgrywkach, a trener szuka sparingpartnerów bo nam potrzeba gry, nie odpoczynk. Rozumie że mogą stracić dynamikę przez pakowanie na siłowni ale wtedy odpoczynek to tak jak napisałem zmniejszenie obciążenia, jest człowiek w sztabie od przygotowania fizycznego i wierzę że wie co robi.

Nie przykładajmy wypowiedzi z tamtego sezonu do obecnej sytuacji, w zeszłym roku narzekali na ciężki trening, w tym roku nie słyszałem narzekań.

Ja wcale nie uważam, że LM to mniej ważne mecze.
Myślę, że po prostu choćby dwa mecze z ACH Volley Bled na przykład Ljubo mógłby zagrać drugą szóstką.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów - 04.11.2009r.
« Odpowiedź #103 dnia: Listopada 06, 2009, 17:29:42 pm »
Zagrać drugą szóstką i nie wyjść z grupy? Już zapomniałeś jaki mocarz wyeliminował nas z pucharów w zeszłym roku? Zresztą co by dało zagranie drugą szóstką, odpoczynek - po co. Mają 3 tygodnie przerwy i gdyby sztab uważał, że zawodnikom trzeba odpoczynku to by odpoczywali, ale sztab uważa inaczej i załatwia sparringi z zespołem z najwyższej półki, więc chyba druga szóstka w tych sparringach grała nie będzie.

Nasi podstawowi gracze nadal potrzebują zgrania, więc muszą grac a nie odpoczywać.

pamula7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów - 04.11.2009r.
« Odpowiedź #104 dnia: Listopada 06, 2009, 19:23:02 pm »
Dziwne że przed sezonem nie pomyślalno o realnym wzmocnieniu środka, bo Grzyb to niestety średniak. Gawryszewski to głupio śmiejący się frajer, chyba bez ambicji bo facet z ikrą gdy coś nie wychodzi bierze się w garść, powaznieje a nie pedałkowato się usmiecha. Kusior może i chce ale czy może dobrze grać? Chyba  nie ma talentu. Walka o medal będzie wiec zacięta i będzie ciężko nawet o to  drugie miejsce.

Człowieku weź sie ogarnij ::) :o i nie obrażaj TOMKA Kusiora nie wiem czy wiesz ale o poza tym ze gra studiuje jeszcze i to dziennie Prawo. A z ty brakiem talentu to przesadziłes byłes kolego chodz raz na treningu naszej Sovii przyjdz i zobacz jak Tomek w niczym nie ustępuje innym naszym środkowym obejrzyj poprzednie mecze z tego sezony vide Skra co ich kąsał zagrywką wyblokowywał i nawet mu sie jedna obrona zdarzyła![

Obrażając Tomka obrażasz  >:(również mnie jako Resoviaka i studenta Prawa UR. Osobiście mialem okazję poznać Tomka To bardzo skromny kontaktowy i mający duzy dystans do siebie człowiek.

Co do Bartka miałem okazję z nim rozmawiać we wtorek przed meczem z Jastrzebiem owszem Bartek ma nieco luzacki charakter (nie jestem szczegolnym entuzjastą jego talentu) ale myślę że problem jego zagrywki leży gdzieś w psychice na treningu zagrywa dobrze mocno nie psuje nawet flota próbóje a na meczu jest.. każdy widzi!

Co do meczu z Zaksą to według mnie Powiniem grać Tomek poniewaz ma wiekszy zasieg w bloku a Bartek nie ma za duzych szans aby zablokowac np Gladyra chyba ze Juri musialby bardzo zaginać(róznica w bloku 14cm) WEDŁUG mnie pomysl z relegowaniem Bartka do II druzynu moze sie okazac dobry (ale z drugiej strony zeby nie bylo kwasow w druzynie)nawet juz mecz z Karpatami zagrał

MOJA GORACA OSOBISTA SUGESTIA NA MECZ Z CZESTOCHOWĄ TOMEK KUSIOR W PIERWSZEJ SZÓSTCE OD PIERWSZEGO GWIZDKA KONIECZNIE A WIERZE ZE DA SOBIE RADE Z WIŚNIWSKIM WRONĄ ;D ;D i NOWAKOWSKIM

I jeszcze prośba do moderatorów proszę odpowiednio pouczyć(włącznie z sankcjami)użytkownika Aro(oczywiście według własnego uznania ja bym sugerował przeprosiny na tym forum lub krotki ban)


Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów - 04.11.2009r.
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 07, 2009, 19:58:35 pm »
pamula7 nie podniecaj się tak, ja też uważam,że Tomek nie jest jeszcze na tyle pewny, aby zagrać cały mecz, a jeśli wyjdzie w pierwszej szóstce i nie będzie mu szło, to się zablokuje, bo jest ambitny, ale mało doświadczony.Czy mnie też bedziesz chciał zbanować?. Co do gry Bartka też mam wiele zastrzeżeń i krew mnie zalewa, ale puki Dzidek nie będzie w formie, to na środku będziemy mieć dziurę. pamula7 wyrażal swoją opinię i daj taką możliwość innym, ale przede wszystkim nie angażuj sie tak emocjonalnie, bo szkoda zdrowia.

pamula7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów - 04.11.2009r.
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 09, 2009, 13:05:26 pm »
pamula7 nie podniecaj się tak, ja też uważam,że Tomek nie jest jeszcze na tyle pewny, aby zagrać cały mecz, a jeśli wyjdzie w pierwszej szóstce i nie będzie mu szło, to się zablokuje, bo jest ambitny, ale mało doświadczony.Czy mnie też bedziesz chciał zbanować?. Co do gry Bartka też mam wiele zastrzeżeń i krew mnie zalewa, ale puki Dzidek nie będzie w formie, to na środku będziemy mieć dziurę. pamula7 wyrażal swoją opinię i daj taką możliwość innym, ale przede wszystkim nie angażuj sie tak emocjonalnie, bo szkoda zdrowia.

No sorry moze trochę przesadziłem ale użytkownik Aro strasznie mnie zdenerwował.Jestem tym typem kibica ktory nie moze przyjąc do wiadomosci obrażania zawodnikow klubu któremu kibicuje. A że się angazuje nie tylko w dyskusje słowne ale i w obecność i doping na meczach  to chyba dobrze ;) Wiesz taki juz jestem ale boli mnie to szcegolnie dlatego że z Bartkiem i Tomkiem rozmawialem kilka dni wczesniej przed obrazeniem ich przez uzytkownika Aro

Majer ja nie chcę że by cie banowano bo niby za co ;D Jesstes porzadnym kibicem w widze ze ze stowarzyszenia ;) i myślę ze jesli bys cos takiego powiedzial(jestem pewny ze tego nie zrobisz) to od tego sa odpowiednie oragny w stowarzyszeniu takie jak jego zarzad

Pozdrawiam

gruby

  • Gość
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów - 04.11.2009r.
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 09, 2009, 15:31:03 pm »
 "  Gawryszewski to głupio śmiejący się frajer "
  Aforyzm Gogola:
GŁUPIA TO BYWA GŁOWA Z KTÓREJ WYCHODZI OBRAŻLIWA MOWA

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ASSECO Resovia Rzeszów - 04.11.2009r.
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 09, 2009, 21:13:50 pm »
Nie leżą nam w sumie 3 ekipy. Skra, Częstochowa i Zaksa (ta tylko na wyjeździe). I to się w sumie sprawdza. W tym meczu "magia" trwała tylko na początku II seta do stanu 8:3, potem, rozstrzelali nas...
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!