Resovia > Historia

Historia Resovii - komentarze

<< < (3/10) > >>

A :):

--- Cytat: kasia84 w Listopada 16, 2009, 20:52:13 pm ---
--- Cytat: fanzwawy w Listopada 16, 2009, 19:10:00 pm ---No właśnie - a czemu one nie są wyeksponowane? To taki problem zrobić minimuzeum Resovii? Albo pokazywać to podczas meczów? Choćby podczas LM? A może w jakiejś witrynie na 3-maja?

--- Koniec cytatu ---

To już kwestia znalezienia odpowiedniego miejsca... no i oczywiście zabezpieczenia. To już raczej na głowie naszych włodarzy, a nie naszej... ale czy oni chcą tego wogóle? Mają poukładane w swoich gabinetach i spokój  ::)

--- Koniec cytatu ---

To chyba nie do końca takie proste. Większość pamiątek jest w posiadaniu CWKS-u w tym na przykład ten puchar :)

Jest to puchar za zdobycie Mistrzostwa Polski w 1974 roku. Znajduje się on w sali pamięci na CWKS-ie. Jest tam też masę innych pamiątek.

Część jest w klubie Asseco Resovia ale to te nowsze pamiątki a część jest w rękach prywatnych.
Mażę kiedyś, aby powstało muzeum Resovii w której by były wszystkie pamiątki i nie widzę innego miejsca na to niż stadion Malty. W Rzeszowie jest muzeum Dobranocek a muzeum najstarszego klubu w Polsce nie ma? Dla mnie to dziwne ... ale po kolei i kiedyś na to przyjdzie czas. NA razie niech każdy zbiera pamiątki na własną rękę by w odpowiednim czasie przekazać to do muzeum.  A to tylko kwestia czasu .... przynajmniej mam taką nadzieje.

Podpromie to jest hala miasta i generalnie tylko czasem służy Resovii. To nie jest dobre miejsce na prezentowanie pamiątek .... one są zbyt cenne a może by się tak zdarzyło iż padły by w czyjeś "lepkie ręce".

ps. W Bełchatowie jest specjalna gablota z pucharami .... jak tam kiedyś będę to pstryknę fotkę   

fanzwawy:
Hmm, jak by to powiedzieć... Skąd taka mała wiara? ,,To nie takie proste'', ,,może kiedyś''... Ja po prostu sobie nie wyobrażam, żeby jakieś ekspozycji nie było przy okazji LM!!! A utworzenie takiego muzeum to chyba też nie jest aż takie trudne??? ...No, może - ja już dawno w Rzeszowie nie mieszkam...  :)

Piotras:

--- Cytat: fanzwawy w Listopada 16, 2009, 23:29:36 pm ---Hmm, jak by to powiedzieć... Skąd taka mała wiara? ,,To nie takie proste'', ,,może kiedyś''... Ja po prostu sobie nie wyobrażam, żeby jakieś ekspozycji nie było przy okazji LM!!! A utworzenie takiego muzeum to chyba też nie jest aż takie trudne??? ...No, może - ja już dawno w Rzeszowie nie mieszkam...  :)

--- Koniec cytatu ---
Odtworzenie muzeum na Podpromiu jest złym pomysł, po pierwsze to teren miasta a nie klubu, po drugie jakby nie patrzeć nie jest to zbyt bezpieczny teren dla tak ważnych okazów dla historii Resovii. Jeśli miałoby coś takie powstać to tylko i wyłącznie na Malcie.

kasia84:
Jak widać nasze trofea znajdują się w sali konferencyjnej na Lenartowicza, ale tylko te nowsze, o czym wspominał już Abdul

fanzwawy:
Rozumiem, że te trofea to nie te w pierwszym ani drugim rządzie ale te całkiem z tyłu?  :)
Nie ma co narzekać, można se te trofea pooglądać i nie ma co marudzić, że tylko na zdjęciu.   

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej