Autor Wątek: Inne kluby kibica  (Przeczytany 6680 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Inne kluby kibica
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 30, 2009, 20:12:57 pm »
szoviak nie było soviaka, bo pogryzły go owce ;D

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Inne kluby kibica
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 31, 2009, 10:50:30 am »
Mam nadzieję, że wyleczy się do 6. stycznia ;)

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Inne kluby kibica
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 06, 2010, 22:57:38 pm »
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Inne kluby kibica
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 08, 2010, 21:48:47 pm »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Inne kluby kibica
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 08, 2010, 21:51:14 pm »
Akcja z trąbkami kibiców BKS-u Bielsko-biała




Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Inne kluby kibica
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 09, 2010, 08:58:20 am »
ciekawe jak się do tego odniosą obrońcy trębaczy( raczej trąbiarzy, żeby nie obrazić trębaczy, czy hejnalistów) ???

milenaaa

  • Gość
Odp: Inne kluby kibica
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 19, 2010, 17:52:20 pm »
Cześć czytam własnie, co sadzicie o Chemiku przepraszam Delecie.. Ja jestem w nieoficjalnym klubie kibicia Bysgoszczy, czyli ni ukrywajmy się jestem za Chemikiem.. nie znacie do konca calej sprawy.. Zaczelo się od tego, że stracilismy wszytsko, poczawszy od nazwy i herbie po doping i dobra atmosfere podczas spotkan na wlasnej hali. Proszę nie mowic ze nie mamy szacunku dla sponsroa i zarzadu, bo tak nie jest.. Bylismy, mowilismy, prosilismy zarzad o wysluchanie nas,ale na nic to się zdalo.. bo mialo byc Delecta i koniec.. nic wiecej nie  moglismy powiedziec.. Chemik bydgoszcz to druzyna tradycji, wyobrazcie sobie, że wam tak odbieraja nagle wszystko. nawet flage bo zaslania baner sponsora w naszym przypadku jest to Delecta.. Chcielismy wtracic kikia razy w secie Delecte zeby uczcic i podziękować naszemu sponsrowi, ale to tez za malo. mimo, że BKSch tak brzmi czesc nazwy druzyny to BKS to tez zla formaa dopingu..Wiec zrozumcie nas, liczymy na wsparcie.. My już mamy dość kłotni, ale to sie chyba nie skonczy,, nam zalezy tylko na dobrej atmosferze podczas spotkan, a spiker oplacony przez zarzad skutecznie nam to utrudnia. Nawet maskotka Fisiel jest z nami ;)) takze sadze, ze powinniscie zrozumiec nasz bol i nasze rozczarowanie gdy ten rzekomo powoloany nowy klub kibica nie stawia się na meczach.. Takze jeszcze raz: Chemik bydgoszcz! Do zobaczenia 13 marca u nas. Pozdrawiam ;)

error404

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Inne kluby kibica
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 19, 2010, 19:04:34 pm »
Akcja z trąbkami kibiców BKS-u Bielsko-biała


Ściągneli od nas tą akcje przeciwko trąbkom ;] Ale ważne że w ogóle którykolwiek klub przeciwstawił się trębaczom ;)