Autor Wątek: Memoriał Wagnera  (Przeczytany 7317 razy)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Memoriał Wagnera
« dnia: Maja 14, 2008, 22:30:41 pm »
Cytuj

Sztab szkoleniowy reprezentacji Polski mężczyzn w piłce siatkowej zdecydował, jaka dwunastka wystąpi w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym do mistrzostw Europy 2009, który w dniach 16-18 maja będzie rozgrywany w Olsztynie.

Polskę reprezentować będą:
Rozgrywający: Łukasz Żygadło, Paweł Woicki
Libero: Krzysztof Ignaczak
Atakujący: Mariusz Wlazły, Piotr Gruszka
Przyjmujący: Sebastian Świderski, Krzysztof Gierczyński, Marcin Wika, Michał Bąkiewicz
Środkowi: Łukasz Kadziewicz, Daniel Pliński, Piotr Nowakowski.

Brak Gumy z powodów zdrowotnych... ciekawe czy tylko to bo sezon miał kiepski, no i czy pogra Woicki, mam nadzieję że tak. Igła powołanie było pewne, no a Gierek i Wika też mam nadzieję że pograją :)
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2008, 23:07:44 pm wysłana przez Piotras »

przemoo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Memoriał Wagnera
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 15, 2008, 07:28:23 am »
Może i Guma miał kiepski sezon ale to i tak wyższa klasa od Żygadły , także myślę, że jednak z powodów zdrowotnych :)
przychodzi roześmiana krowa do lekarza, a lekarz pyta "co pani tak do śmiechu?"
na to krowa: "zawsze mam tak po trawie"

sn00ze

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: Memoriał Wagnera
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 15, 2008, 08:41:47 am »

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Memoriał Wagnera
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 15, 2008, 09:41:43 am »
Guma faktycznie pod koniec sezonu skarżył się na dolegliwości, a poza tym przeciwnicy z niższej półki więc można ograć rezerwy i tak bym oceniał decyzję Lozano. Biorąc to pod uwagę występ czwórki Resoviaków jest jak najbardziej realny. Igła sprawa oczywista że wystąpi jest jedynym libero, chyba żeby Bąku na zasadzie testu pojawił się na boisku, a resztę (Wika, Gierczyński, Woicki) dla sprawdzenia formy i ogrania Lozano wystawi co najmniej w jednym meczu.

Tommy

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 158
Odp: Memoriał Wagnera
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 15, 2008, 12:56:32 pm »
No to mamy powody do radości. Czterech naszych zawodników jest w 12 na memoriał :) Ciekawe czy zobaczymy ich wszystkich na parkiecie w jednym momencie???

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Memoriał Wagnera
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 15, 2008, 13:26:03 pm »
Według mnie jest duża szansa, że poza Ignaczakiem również Wika, Gierczyński i Woicki wystąpią razem na parkiecie. Lozano na pewno będzie chciał wykorzystać zgranie tych trzech ostatnich. W końcu pokazali klasę w sezonie ligowym.

Anka000

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Memoriał Wagnera
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 15, 2008, 19:52:59 pm »
Cytuj
"Możdżonek za Kadziewicza w "12" na kwalifikacje do ME

Podczas czwartkowego treningu środkowy Reprezentacji Polski Mężczyzn - Łukasz Kadziewicz poczuł ból w lewym stawie skokowym. Trener Raul Lozano zdecydował, że nie będzie forsował zawodnika i dokonał zmiany w zaplanowanej dwunastce na turniej kwalifikacyjny do ME 2009 rozgrywany w Olsztynie.

Łukasza Kadziewicza zastąpi Marcin Możdżonek.

- Sytuacja jest podobna, jak z Pawłem Zagumnym i Michałem Winiarskim. Łukasz  odczuwa ból, więc nie ma sensu w tej chwili go forsować. Zobaczymy, jak  sytuacja się rozwinie i wówczas zdecydujemy, czy pojedzie do Estonii. Nie  chce nadwyrężać sił moich zawodników podczas turniejów kwalifikacyjnych, nie chce ryzykować - skomentował swoją decyzję Raul Lozano, trener Reprezentacji Polski Mężczyzn w Piłce Siatkowej.


http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/14880/

Czyli jednak drewno z Olsztyna się pojawi... :/
Mam nadzieję, że to tylko zmiana na kwalifikacje do ME.

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Memoriał Wagnera
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 15, 2008, 20:19:08 pm »
Możdżonek powinien wystarczyć - przeciwnicy nie są zbyt wymagający, a Kadziu niech wypocznie i się wykuruje będzie potrzebny w Portugalii i na olimpiadzie

banan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 150
Odp: Memoriał Wagnera
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 15, 2008, 20:50:55 pm »
 A ja chce zobaczyć 4 Resoviaków w szóstce!

:D

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Memoriał Wagnera
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 15, 2008, 21:41:09 pm »
A ja chce zobaczyć 4 Resoviaków w szóstce!

:D

Pierwsza szansa już jutro  ;D ;D ;D o godz 17.00  ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2008, 21:44:53 pm wysłana przez Krzych »