Autor Wątek: Pytanie dotyczące dostawy biletów  (Przeczytany 865 razy)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Pytanie dotyczące dostawy biletów
« dnia: Listopada 30, 2009, 19:41:44 pm »
Witam, z góry przepraszam jeśli zły dział  ;)

Mianowicie mój problem polega na tym, że mieszkam ponad 50 km od Rzeszowa i nie mam karnetu, ale na meczach staram się bywać jak najczęściej... Do tej pory zarezerwowane bilety odbierała w Rzeszowie moja siostra tam mieszkająca, jednak tydzień temu wyprowadziła się ona do Gliwic i nie mam już nikogo znajomego na miejscu, a jakoś nie uśmiecha mi się przy obecnych warunkach pogodowych jechać ponad 3 h wcześniej przed meczem żeby odebrać swój bilet zanim on trafi do kasy jako nieodebrany... Wobec tego mam pytanie, jak wygląda sprawa z wysyłką na podany adres zarezerwowanych biletów - czy można wybrać wysyłkę płacąc "za pobraniem" (płacę kurierowi/listonoszowi, który mi bilet dostarczy) i ewentualnie ile trzeba dopłacić za wysyłkę... A jeśli przy takiej wysyłce płacić można tylko przelewem bankowym to czy jest osoba chętna, który przy okazji odbierania swoich biletów w Rzeszowie, przy okazji odebrała by też moje, a przed meczem byśmy się spotkali w celu "dokonania transakcji"  :D


Chodzi mi o mecz z Delectą
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2009, 10:20:23 am wysłana przez FLPman »

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Pytanie dotyczące dostawy biletów
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 01, 2009, 19:02:54 pm »
Wiem już, że aby otrzymać bilety do domu należy zapłacić przelewem elektronicznym co w moim wypadku odpada  :-\

Wobec tego mam prośbę do osób, które odbierają swoje bilety... Przy okazji mógłby odebrać również moje, spotkalibyśmy się przed meczem, abym mógł odebrać i zapłacić... To chyba nie wielki problem, a dla mnie jedyne rozwiązanie problemu  :(