Autor Wątek: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów  (Przeczytany 30104 razy)

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 18, 2008, 23:15:08 pm »
Karel był już bardzo zmęczony i wykorzystali to :/ Bardzo szkoda wyniki 2:0 w setach i później 10:5 w tie-break'u ;/ No trudno, czekamy co pokażą na Final Four.

PS: Jutro bardziej się rozpiszę na temat meczu bo dziś już sił niemam :/

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 18, 2008, 23:19:48 pm »
nic tutaj juz nie bedzie
igla odejdzie
zajmiemy 5 miejsce (komu sie to widzi?????:/)
w final four pewnie polecimy a ja glupia sie cieszylam ze mam juz bilety, teraz przeszla mi jak narazie ochota na siatkowke
mozna by bylo ich usprawiedliwic ale 10;5 10;5 10;5?????????
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2008, 23:23:11 pm wysłana przez Fajnam »

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 18, 2008, 23:20:13 pm »
Żal...ale cóż to jest gra... Piękny gest Papkina który oddał statuetkę MVP Sordylowi. Widać też było że Resovia to zespół a nie pojedynczy zawodnicy i to warto było zobaczyć. Nie spuszczajcie chłopaki głów FF jest do wygrania..

BeAcIa

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 18, 2008, 23:31:40 pm »
kurde i tak właśnie jest..jak Resovia wygrywa to od razu wielcy kibice...a jak zdarzy się porażka to co..wielka miłość do klubu się jakoś nagle ulatnia.
Mnie też nie cieszy 5[przy dobrych lotach]miejsce...ale co możemy zrobić...tylko wspierać chłopaków, którzy naprawdę są Wielcy..nie zapominajmy jaki skład ma Olsztyn a jaki my...to z pewnością nie jest dream team...a jednak...ile razy pokazaliśmy wyżej sytuowanym rywalom na co nas stać...też mam poważne wątpliwości czy Igła będzie miał ochotę zostać...oby tak się stało...no ale co jeśli tak się nie stanie to nie będę płakać
[a przynajmniej mam taką nadzieje:)] W tym roku może się nam jeszcze nie uda ściągnąć ,,Gwiazd" do Rzeszowa...ale cóż...life is brutal...i nic na to nie poradzimy...
I znowu ,,wielcy kibice" wypowiadają prorocze słowa o blamażu w FF...myślę że taką postawą na pewno wspomagamy naszych chłopaków...chyba nie to jest im teraz potrzebne...

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2104
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 18, 2008, 23:38:39 pm »
I w Akwarium polały się łzy ale przegraliśmy po to, aby wygrać Final Four!!!
Szacunek dla chłopaków za to że pokazali Resoviacki Charakter, widać było że to drużyna a nie zlepek olsztyńskich indywidualności. Z Lukasem w składzie nie zrobili by sztycha ale to tylko gdybanie, prawda jest okrutna!!! Dlaczego????????????????????????????????????????????

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 18, 2008, 23:39:00 pm »
To jest najgorsza porażka w ostatnich sezonach. Bo naprawdę niesamowicie niefartowna. Kontuzja PIOTRKA ŁUKI moim znaniem zdecydowała o wyniku całej rywalizacji. No i nie można zapominać o roli ŚWIRA przez, którego zostaliśmy bez zmiany na przyjęciu i za to ten pan jest całkowicie u mnie skreślony jak sportowiec.  Ciężko też teraz będzie się zmobilizować na to FINAL FOUR i dalsze granie w lidze po takiej porażce.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 18, 2008, 23:48:26 pm »
Nie mam siły nawet pisać, jestem strzępkiem nerwów. Wielka szkoda, ale brawa dla chłopaków za ambitną walkę z zespołem który ma dwa razy większy budżet niż Sovia. 10-5 tych cyfr nigdy w lotka już nie puszcze,aahhhh. Mimo wszystko teraz trzeba podwójnie dopingować aby było to 5 miejsce bo ZAKSA też potrafi walczyć i FF- tu możemy się szybciutko odbudować. Myślę, że należą się (w tym momencie już można tak  mówić) ruzgi dla Sucha za jego wizje drużyny i przygotowania do sezonu. (Mam na myśli Gabrycha, kontuzje, kontuzje itd, Kolana Kwach wołają o pomste do niego-20 cm wyskoku). Teraz już powoli czas na szykowanie się do nowego sezonu i tutaj trener z Panem Góralem muszą się bardziej postarać niż przed sezonem(też finansowo), nie może być przeciętniaków. I ciekawe co z Igłą-oby go przekonali-wątpię. A więc kibicujemy jeszcze mocniej na FF-sukces może chłopaków odbudować i 5 miejsce będzie nasze. BOŻE 10 - 5 !!!! Nie mogę przeżałować. Chyba nie usne.

Olala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 18, 2008, 23:57:58 pm »
Chciałam coś twórczego napisać po tym co się stało, ale chyba nie da rady :( Całe pudełko chusteczek poszło! :'(  :'(  :'( A taki ze mnie "twardziel"  :'( Chyba nie zasnę!

Brawa dla chłopaków za walkę i piękne akcje, pomimo problemów w składzie (brak Łuki dało się odczuć). Piąte miejsce to nie tragedia, ale po tym co chłopcy pokazali w samej tej fazie play-off wiadomo, że apetyty były na coś więcej... Jakby mi ktoś powiedział, że przegramy ten mecz to bym nie uwierzyła! A tu taki surprise :(

Pozostaje zająć piąte miejsce (ale to teraz brzmi...) i rozjechać wszystkich na FF ;)

Czy wygrywasz, czy nie...

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2104
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 19, 2008, 00:09:31 am »
Czy wygrywasz, czy nie...

JA I TAK KOCHAM CIE!!! w SERCU MOIM SOVIA...

guzik

  • Gość
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 19, 2008, 00:12:33 am »
do tej pory nie wierze w to co się stało w 5 secie... ale i tak brawa dla nasyzch chłopaków że z takimi problemami kadrowymi tak sie postawili mleczakom !!!! CZY WYGRYWASZ CZY NIE ....!!!!