Autor Wątek: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów  (Przeczytany 30102 razy)

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 19, 2008, 00:33:18 am »
Po raz kolejny Wielkie dzięki dla SUCHA za ściągnięcie GABRYCHA do naszej drużyny.

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 19, 2008, 06:21:44 am »
Piękny mecz, cóż nie wytrzymali ciśnienia, szkoda była wielka szansa, RESOVIA JESTES WIELKA DZIĘKUJE !!! przeczytajcie wypowiedzi gumy na siatce.pl jaki to on był pewny że wygrają nawet gdy dostawali w dupsko 10-5 ,http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.24711&PHPSESSID=25b216ff96d412575b62652a68ecc690 gość nie ma szacunku dla przeciwnika, cwaniactwo , wygórowana ambicja o sobie , fakt ze kiedyś grał bardzo dobrze (MŚ 2006), Szkoda chłopaków z Resovii bo dali w tych meczach z siebie maxa

I jeszcze jedno: życzę mlekpolowi zeby w 1/2 wygrał...... lepszy czyli Skra a oni tylko 4 miejsce
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2008, 08:03:56 am wysłana przez Piotras »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 19, 2008, 06:45:18 am »
Czy wygrywasz, czy nie...

JA I TAK KOCHAM CIE!!! w SERCU MOIM SOVIA...

I NA DOBRE I NA ZłE !!!


ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 19, 2008, 06:52:45 am »
Czy wygrywasz, czy nie...

JA I TAK KOCHAM CIE!!! w SERCU MOIM SOVIA...

I NA DOBRE I NA ZłE !!!

I NA DOBRE I NA ZŁE !!!!!!!!!!!!!!

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 19, 2008, 06:55:09 am »
5 miejsce nie jest takie złe. Kowal dostał drużyne w połowie sezonu, pełną kontuzji, już nie wiele mógł z tym zrobić. Ale popatrzy też na to że mamy jeszcze FF i duże szanse z Modeną ktora jest osłabiona przez brak Ricardo. Gdzieś przed sezonem czytałem że Igła przeszedł do Resovi żeby walczyć o medale i najwyższe cele. A czy FF zalicza się do tych najwyższych celów? Mi się wydaje że tak. Więc jego sprawa jeszczenie nie jest przesądzona.

 Szkoda troche tego meczu.... ale i tak bardzo dobrze zagraliśmy( w każdym ustawieniu nie mieliśmy skrzydła lub drugiej lini), blok Olsztyński miał ułatwione zadanie, Paweł grał praktycznie cały czas na podwojnym bloku, za co wielkie brawa że sobie tak znakomicie poradził.
Jak oglądałem po meczu te wywiady... i jak pokazywali prawie płaczącego Igłe.... :( Zaprzepaścili taką szansę, ale oni mają jeszcze o co walczyć. Możemy zakończyć sezon z 5 miejscem i złotem w FF. To też chyba znakomite osiągnięcie?

CZY WYGRYWASZ CZY NIE, JA I TAK KOCHAM CIĘ!
W SERCU MOIM SOVIA I NA DOBRE I NA ZŁE!

zaly

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 19, 2008, 07:45:15 am »
Natrój mam  pewnie taki jak wszyscy, ale moze uda mi sie jakos podsumowac nasza rywalizacje z Olsztynem.
Po pierwsze porownując zawodnikow na poszczegolnych pozycjach trzeba powiedziec, ze jedynie na libero mielismy przewagę (oby Igla zostal) a na pozostalych teoretycznie nie powinnismy beknac. A tu taka mila niespodzianka - w meczach z Olsztynem srodek, skrzydlowi (z Łuką) oraz atak dla Resovii. Do Ilica rowniez nie mozna miec wiekszych zastrzezen. Co do Karela - przyjecie ekstra - niestety poza ostatnim tie breakiem :(, ale nie mozna wymagac od kontuzjowanego zawodnika zeby atakowal na dwu czy trzy bloku. Brawa dla chlopakow za gre, za te niezapomniane emocje, a ze sie tym razem nie udalo... patrzac na okolicznosci tej porazki (sklad, kontuzje) moze ona nas tylko wzmocnic!!! Zauwazcie ze z 5 meczow 4 konczyly sie w tiebrekach, a tam to juz czysta loteria...

Oddzielne slowa uznania dla naszego trenera Kowala. Po tych meczach mam nadzieje ze nikt juz nie ma watpliwosci, kto powinnien nasza druzyne prowadzic w nastepnym sezonie. Brawo trenerze, za pomysl na gre, za skonsolidowanie druzyny, za taktyke, za to, że patrzac na gre naszych czlowiek jest dumny, ze jest Resoviakiem!!!

Konczac zapraszam (choc chyba nie trzeba) wszytskich na Final Four. Dajmy tam wyraz naszego szacunku i radosci z naszej druzyny, a ze przegrali ostatni mecz - wygrac rzecz piekna, przegrac po cudonwj walce - szacuneczek!!!   

P.S.
Czy ktos moze mi potwierdziec zaslyszale wiadomosci co do okolicznosci "kontuzji" gabrycha ktorej nabawil sie w szatni po meczu w Belchatowie z pomoca chlopakow....

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 19, 2008, 08:06:48 am »
dzieki za ten wpis zalynastrój dzisiaj smutny ale jednoczesnie myślę że podniosły, za taką grę Resovii należą się tylko i wyłącznie duże BRAWA i podziękowania za te 5 wspaniałych meczy  sezonu całego PLS-u , wypowiedzi komentatorów polsatu tez świadczą o wielkości i charakterze NASZEJ RESOVII, nasza obecność i doping na FF niech będą naszym podziękowaniem dla Nich

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 19, 2008, 08:14:06 am »
a ja mam nadal nadzieje że to był tylko zły sen...

Cały zespół dał z siebie wszystko, walczyli do końca ale nie wystarczyło już zdrowia, 14 setów w 5 dni to zabójcza dawka, w szczególności jak wcześniej było podobne natężenie  :-\ Brawa dla zawodników za walkę do końca, zabrakło bardzo niewiele.

Te spotkania pokazały że jedną "6" trudno jest walczyć o czwórkę, ale jestem dobrej myśli przed kolejnym sezonem o ile Andrzej Kowal dostanie wolną rękę na transfery i sprowadzi zawodników którzy będą pasować do jego koncepcji zespołu :)

Gardła chyba nie wyleczę przez kilka tygodni...na FF będzie ciężko :-\

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 19, 2008, 08:33:11 am »
Ta zepsuta zagrywka Ilicia przy stanie 10:5 będzie mi się po nocach śniła  :-\ Było tak blisko :( Jednak należą się brawa dla naszej drużyny, bo walczyli dzielnie.
Papke - jesteś wielki! i na boisku i poza nim... ten gest był wymowny.
Resovio - dziękuje za walkę, ambicje, pot i łzy... tym razem się nie udało, ale... "Jeszcze przyjdą takie czasy, mistrzem Polski będą PASY!!!"

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 19, 2008, 08:34:48 am »
Nom, zawodnicy już w 5 secie nie grali tak dobrze jak wcześniej przez zmęczenie. Paweł w pierwszych setach zabójcza skuteczność, lecz wreszcie się udało AZS'owi go zablokować i za jednym blokiem poszły następne.
Jeszcze zostaje nam FF w którym możemy również dużo osiągnąć.
Co do przyszłego sezonu to cel pierwszy to zatrzymanie Krzyska. Jesli to się uda to powinno być OK.

5 miejsce w tym sezonie będzie grało w CC?