Autor Wątek: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów  (Przeczytany 30101 razy)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 19, 2008, 17:40:29 pm »
Spokojnie, spokojnie. Po takiej walce nie można narzekać na chłopaków. Wina Sucha i koniec, za skład i przygotowania=kontuzje. Teraz musimy podwójnie kibicować na FF i meczach o 5 miejsce. FF może nas szybko odbudować. A co do transferów to Igła jak będzie widział wizje drużyny na medal a co za tym idzie troszke większą kasę od sponsorów na dobre transfery (ja jednak widze nowych za Gabrycha i Kwacha-zawodnicy rozwojowi ale z nazwiskami i może lepszy rozgrywający,ale to niekoniecznie bo Ilić sie rozegrał) to zostanie u nas. Głowa do góry i kibicowac podwójnie a nie pieprzyć,że się kibice zawiedli i nie przyjdą na FF. Sovia jest wielka a bedzie jeszcze większa !!!

Borejko przed chwilą w TV Rzeszów mówił, że w nowym sezonie zespół będzie wzmocniony i trzeba zmienić przygotowania bo było za duzo kontuzji a Such siedział obok i mówi , że to nie jego wina, on składu sam nie ustalał, że z nim grali dobrze itd. bełkot, dzięi Bogu go już nie będzie. Teraz gramy, kibicujemy, a Trener Kowal w nowym sezonie z wzmocnionym składem da rade-będziemy spełnieni za rok - zobaczycie. Do boju Sovio-masz prawdziwych kibiców.
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2008, 18:46:30 pm wysłana przez Piotras »

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 19, 2008, 18:58:07 pm »
Jeśli ktoś chciałby jeszcze raz przeżyć tie-break to proszę tutaj:
http://video.google.pl/videoplay?docid=4366125930499196048&q=azs+olsztyn&total=126&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=2
Jakość słaba ale da się oglądać :P

Wczoraj przechodziłem z pokoju do pokoju w momencie wręczania statuetki dla najlepszego zawodnika. Dziś na siatka.org przeczytałem że Paweł przekazał ją Mariuszowi Sordylowi. Dzis sobie na tej powtórce to zobaczyłem i jestem pełen podziwu dla niego. Jak trener Olsztynian wziął czas przy 10:5 to nasi rezerwowi tak żywiołowo zaareagowali na podejście naszej 6 do trenera, ale niema się co dziwić, już prawie zwycięstwa byli pewni, szkoda że ta radość trwałą tak krótko...
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2008, 20:18:55 pm wysłana przez Sauron »

daniel75

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 51
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 19, 2008, 19:33:22 pm »
Profesjonalny działacz w trakcie sezonu nie mówi, że będą wzmocnienia bo to fatalnie działa na atmosferę w drużynie ( patrz rok ubiegły).Jednak Pan Dyrektor siatkówką się intersuje od roku 2003 i dlatego taka wpadka. Naprawdę żal mi tego człowieka.

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 19, 2008, 20:29:55 pm »
może lepszy rozgrywający,ale to niekoniecznie bo Ilić sie rozegrał

Rozgrywający musi mieć czas aby zgrać się z zawodnikami i to widać po Iliciu - pod koniec sezonu coraz lepiej rozgrywał. Nawet sam "mistrz" Drzyzga to zauważył. Myślę że porażka nie rozbije zespołu i 5 miejsce będzie, a w finale CC są duże szanse na pudło (tylko tyle tak aby nie zapeszać ;))

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #84 dnia: Marca 19, 2008, 22:24:43 pm »
Jeszcze mnie nerwy trzęsą jak oglądam ten 5 set z wczoraj. Such jeszcze gada takie głupoty. Zajechanie zespołu i sprowadzenie Świra to wyłącznie jego zasługa. Sądze, że jakby mógł grać ŁUKA i HERNANDEZ to napewno nie przegralibyśmy tych 2 ostatnich meczów.

Olala

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #85 dnia: Marca 19, 2008, 22:58:11 pm »
Boję się obejrzeć jeszcze raz tego tie-breaka!
Teraz nie ma co gdybać, co by było gdyby był Łuka, a co gdyby grał Hernandez... Sprawa Sucha też na szczęscie jest zamknięta - niezależnie od tego czy to jest jego wina czy nie, gość nie wróci i już nam chłopaków nie "zajedzie" :) Mam nadzieję, że Kowal pracując z nim przez tyle czasu nie pójdzie w jego ślady, kupią kogoś konkretnego, Igła z nami zostanie i za rok o tej porze będziemy się zastanawiać, czy będziemy mieć złoto czy "tylko" srebro :D Należy nam się w końcu, nie? heheh :D Damy radę! ;D

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #86 dnia: Marca 20, 2008, 07:52:42 am »
Nom, należy nam się i to jak.
Gabrychowi kończy się kontrakt w czerwcu więc nie będzie problemów. Ja już dwa razy sobie oglądalem pwtórke tego tie-break... aż szkoda mi ich było jak Igła po meczu prawie płakał.. :/
Jak znajde powtórke w lepszej jakości to wrzuce.

Vahan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 184
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #87 dnia: Marca 20, 2008, 18:12:40 pm »
Wcale sie Igle nie dziwie...

zursan

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #88 dnia: Marca 21, 2008, 11:43:05 am »
"Choć nie zawsze szczęście lepszym sprzyja - taki los! Przecież to jest sport!"
Dziekuję Chłopakom za walkę!!! Łza uroniona po meczu z żalu i sportowej złości jest absolutnym dowodem na to, że naprawdę chcieli!

Dziekuję uczestnikom wyjazdu do Olsztyna - wyjazd pozostanie mi w pamięci jako jeden z najlepszych, w których uczestniczyłem. Takiego wyjścia z hali  :D jak dotychczas nie było dane mi przezyć.
Karol, Majer i spółka - oby jak najczęściej w takim klimacie i od teraz zawsze po wygranych meczach :D
Pozdrawiam - zursan ;)

lolo

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 232
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #89 dnia: Marca 21, 2008, 12:25:12 pm »
 Zursan ja dotej pory mam gardło zdarte.
Ten wyjazd każdemu pozostanie w pamięci.Nikt prawie nie spał całą drogę powrotną wszyscy w ciszy i wskupieniu przeżywali ten mecz.Tak cicho to jeszcze nie wracaliśmy nawet z Bełchatowa i Rotterdamu zero spiewu zero rozmów cisza smutek i łzy