Autor Wątek: Eliminacje do ME Mężczyzn  (Przeczytany 5059 razy)

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Eliminacje do ME Mężczyzn
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 25, 2008, 17:16:58 pm »
Nie no bez przesady jaka podpucha tacy zawodnicy to powinni do "10" z takim przeciwnikiem wygrać. Mam tylko nadzieje że teraz psioczymy i na naszych "Poloczków" i Raula a po IO (a że awansujemy to innej opcji nie widzę) będziemy ich na rękach nosić bo jak się i psychicznie i fizycznie nie odbudują to.....
Oczywiście podpucha to był taki gorzki żart   :'(. Co do awansu na IO to niestety przy takiej grze możemy tylko marzyć. Niestety nie ma już czasu aby wyciągnąć coś z drużyny. Portugalia i Portoryko spokojnie nas "spuszcza" 3:0, z Indonezją zwyciężamy po zaciętym tie breaku  :-\
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2008, 17:18:36 pm wysłana przez Krzych »

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Eliminacje do ME Mężczyzn
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 25, 2008, 17:22:09 pm »
A jesteś pewny że zwyciężymy po zaciętym tie-breaku. Skoro dziś 10:5 i tak było w plecy więc co to znaczy "zacięty tie-break". A tak na poważnie to więcej optymizmu musimy wierzyć bo jak nie my to kto?

POLSKA BIAłO-CZERWONI

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Eliminacje do ME Mężczyzn
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 25, 2008, 17:38:38 pm »
A tak na poważnie to więcej optymizmu musimy wierzyć bo jak nie my to kto?

POLSKA BIAłO-CZERWONI

Racja tylko to nam pozostało, ale musisz przyznać że nasi mam w tym nie pomagają, a wręcz przeciwnie...

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Eliminacje do ME Mężczyzn
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 25, 2008, 18:35:35 pm »
Niestety ale muszę Ci przyznać racje ale oceniajmy naszych dopiero przynajmniej  za  tydzień po turnieju kwalifikacyjnym w Portugalii bo jednak jest jeszcze tydzień i chodź sam prawie w to nie wierze mam nadzieje ze to wynik ciężkich przygotowań do Espinho

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Eliminacje do ME Mężczyzn
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 25, 2008, 19:03:23 pm »
ja nie wiem, może sie mylę, wszak tylko patrzyłem w tv na grę naszych reprezentantów, ale gdy nie było w kadrze Pawła Zagumnego, gra naszych wyglądała o niebo lepiej i była co najważniejsze skuteczna i efektywna, jeszcze pierwszy mecz w Talinie gdy na rozegraniu grał Woicki, mógł być...ale dwa ostatnie to już każdy z nas widział. Co było przyczyną takiej gry nie wiem...można sie jedynie domyślać.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Eliminacje do ME Mężczyzn
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 25, 2008, 19:19:13 pm »
Niestety ale muszę Ci przyznać racje ale oceniajmy naszych dopiero przynajmniej  za  tydzień po turnieju kwalifikacyjnym w Portugalii bo jednak jest jeszcze tydzień i chodź sam prawie w to nie wierze mam nadzieje ze to wynik ciężkich przygotowań do Espinho

Ciężkie przygotowania... wątpię. Zagumny cały sezon miał kiepski, Kadziewicz prawie cały sezon nie grał więc trudno od niego wymagać cudów, ale tu przynajmniej Lozano jak do tej pory zdaje się stawiać jednak na Nowakowskiego.
Winiarski miał dłuższy sezon ale podobno na zgrupowaniu kadry miał mieć indywidualny trening, w Olsztynie nie grał żeby sobie odpocząć a mimo to jego gra jest katastrofalna.

Myślę zawodnicy którzy zdobyli wicemistrzostwo świata już się wypalili jakiś czas temu, nieudane mistrzostwa europy to był ostatni dzwonek żeby przewietrzyć kadrę, teraz Nowakowski, Woicki wprowadzili się dobrze, Wika trochę gorzej, o Gierczyńskim trudno mówić że to debiutant w reprezentacji.
Ze starych zawodników Świderski zaczął łapać formę ale jakaś drobna kontuzja się napatoczyła, Pliński gra dobrze. Igła wczoraj słabo jak reszta, dzisiaj widać że miał dość sportowej złości żeby zagrać na poziomie. Wlazły wczoraj podpowiadał Gumie jak chciałby piłki dostawać, dzisiaj już zaczynał kręcić głową... więc to że walił w blok to nie do końca jego wina.

Kadra się wypaliła, trener nie ma z zawodnikami kontaktu, nie potrafi zmobilizować a oni sami uważają że wygrana ze słabymi drużynami należy się z urzędu... czas na zmiany ale już nie w tym sezonie, teraz trzeba grać tymi którzy są do dyspozycji a w następnym sezonie szeroko otworzyć się na nowych zawodników i raczej na nowego trenera...

Mieczyk

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 240
Odp: Eliminacje do ME Mężczyzn
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 25, 2008, 20:15:20 pm »
Kiedy będzie wiadomo z kim gramy w barażach o ME? Czy będą jeszcze jakieś losowania czy coś a jak tak to kiedy? Z góry dziękuję

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Eliminacje do ME Mężczyzn
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 25, 2008, 21:05:32 pm »
Kiedy będzie wiadomo z kim gramy w barażach o ME? Czy będą jeszcze jakieś losowania czy coś a jak tak to kiedy? Z góry dziękuję

Z drugim zespołem grupy D najprawdopodobniej Grecją lub Belgią mecze 6/7 i 13/14 września chyba żeby Szwedzi lub Wielka Brytania jakiś numer wycięła  ;)
Poniżej strona skąd ta wiadomość

http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/volleyball/european_championships/137/141/7643/7659/index_EN.html

« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2008, 22:02:03 pm wysłana przez Krzych »

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Eliminacje do ME Mężczyzn
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 26, 2008, 14:54:11 pm »
Czy to będą Szwedzi , Wielka Brytania , Belgia czy Grecja i tak jest to hańba że z "tak prostej grupy" jak mówiło wielu komentatorów i fachowców , niewyjsć to jest jednak dość duża porażka ... szkoda ... oby w Portugali zagrali lepiej bo przeciwnicy sa raczej z lepszej połki ... fakt że Estończycy mieli dobra zagrywke , ale nasza reprezentacja to nie sa amatorzy tylko klasowi zawodnicy ...

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Eliminacje do ME Mężczyzn
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 26, 2008, 15:16:06 pm »
i tak jest to hańba że z "tak prostej grupy" jak mówiło wielu komentatorów i fachowców , niewyjsć to jest jednak dość duża porażka ... szkoda ... oby w Portugali zagrali lepiej bo przeciwnicy sa raczej z lepszej połki ... fakt że Estończycy mieli dobra zagrywke , ale nasza reprezentacja to nie sa amatorzy tylko klasowi zawodnicy ...
Na szczęście jeszcze sprawa zakwalifikowania się do ME niezamknięta. Jest furtka wrześniowych repasaży, ale tam będzie czekał już mocniejszy przeciwnik - Belgia lub Grecja (stawiam na tych drugich bo turniej rewanżowy jest u nich)...
Niepomyślny wynik reprezentacji w Tallinie ma też wpływ na drużynę Resovii. Otóż nasi kadrowicze zamiast spokojnie  przygotowywać się w raz z resztą resoviaków do sezonu będą trenować w kadrze, a to może odbić się (oby nie) na zgraniu zespołu przynajmniej na początku sezonu.